Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: nowe startery Play Fresh

Play: nowe startery Play Fresh

LuiN 16 Września 2010 11:30

0 0
Play wprowadza na rynek 3 nowe rodzaje starterów, przygotowane w związku z ostatnimi zmianami w Play Fresh.

startery play

Dwa startery o nominale 9 zł mają teraz wstępnie wybrany profil: Darmowe SMS-y do wszystkich sieci (już na start 250 darmowych SMS-ów do wszystkich krajowych sieci, ważne 10 dni) lub Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play (na start nielimitowane rozmowy i SMS-y w Play za 0 gr przez 10 dni). Uzupełnieniem obu tych starterów jest zestaw o nominale 5 zł - "uniwersalny".




Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 69
  • 0

    61. ~mik  2010-09-16 16:53:33  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    jojo a tak wogole uzywajac sformułowan typu nie jestes pepkiem swiata gadasz jak pan ka i jego partia czyli ze masz podobnie jak oni jakies komplexy :)

  • 0

    62. ~ZEN  2010-09-16 17:39:06  host: chello084010091126.chello.pl

    49. w W3 PANI od razu przechodzi do rzeczy? znaczysie zrobiła ci dobrze? stary daj adres tego punktu i już lecę zmienić operatora skoro takie tam promocje:))))))

  • -1

    64. ~Wyznawca Ery  2010-09-16 17:46:02  host: 212.2.126.227

    Mała poprawka miała*

  • 0

    65.  2010-09-16 19:11:09

    Szkoda że taką opcje bonusu dają tylko tym nowym... Co do samego bonusu no jednak te 10dni to jest trochę przy mało. Generalnie Play ostatnio się uspokoił i niczym nie szokuje, oferty ma stosunkowo przewidywalne.

  • 0

    66.  2010-09-16 20:36:34

    aszbi (65) - przecież to DOKŁADNIE TAKI SAM bonus jaki dostaje KAŻDY użytkownik Play Fresh po doładowaniu! A zakup startera został przez Play widocznie potraktowany jako pierwsze "doładowanie konta". I właściwie za 1 zł mniej masz to samo co za doładowanie 10 zł. O co więc chodzi? To jest bonus na zachętę dla startujących z Play. Wcześniej w starterach 9 zł było 3 zł na konto promocyjne po aktywacji kodem, teraz są takie bonusy. W każdej chwili (np. po tych 10 dniach) można przecież konto doładować ponownie i mieć bonusy w zależności o wartości doładowania - nawet do 50 dni.

  • 0

    67. ~ZEN  2010-09-16 20:38:35  host: chello084010091126.chello.pl

    DANKE

  • 0

    68. ~do gościa mik  2010-09-16 20:56:03  host: bef11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chłopie nie pisz tutaj swoich przypuszczeń odnośnie play bo akurat to mało kogo obchodzi. Jeżeli coś wiesz konkretnego to napisz. Bawisz się jak dziecko w piaskownicy-to nie jest portal dla ciebie. Owszem można tutaj napisać o swoim profilu dzwonienia i podyskutować o możliwych zmianach opa itp ale nie o niepotwierdzonych informacjach wyssanych z dupnego internetu :-)

  • 0

    69. ~  2010-09-16 22:06:57  host: p20-09.opera-mini.net

    mik(61) "w ogole" a nie "wogole". ciekawa opcja dla leniwych, choc byc moze zbyteczna

  • 0

    70. ~Racjonalista  2010-09-16 22:13:37  host: chello089079090188.chello.pl

    Lubię playa za cennik. Z obsługą różnie,orange i plus nieco maskują to wydmuszką i przerostem standarowej formy nad treścią poprzez rozwiniętą do bólu tresurę pracownika.Play daje więcej luzu i jak wszędzie, są ludzie, którzy powinni zmienić pracę, bo po prostu się do tego nie nadają.Co do telefonicznego BOK, to fakt, w play to tragedia.Pseudokonsultanci nie znają podstawowych bieżących promocji.Doświadczyłem tego kilka razy już. Jedynie kompetentni i wyszkoleni ludzie odpisują na zgłoszenia poprzez Play24.To najlepsza droga załatwienia czegokolwiek w Play,również sprawdzona ;-)

  • 0

    71. ~hefe  2010-09-16 22:48:30  host: 212.2.126.227

    wolę wcześniejszą promocje ta jest do bani.A miało być tak łatwo i przyjemnie równo dla każdego.Co za lipa!

  • 0

    72. ~  2010-09-17 08:54:28  host: 212-106-25-47.adsl.inetia.pl

    Wyznawca Ery to Chłopak z wioski i wcześniej Play. Korzysta z usług operatorów, których u siebie pod lasem nie łapie zasięgu a potem marudzi. Dlatego polemika z nim nie ma sensu. Nie ma zasięgu Plusa ale kupuje starter Gadu Air. :D

  • 0

    73. ~mik  2010-09-17 09:17:02  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    ja tam wolę pisać wogóle zamiast w ogóle :) i przypuszczać też lubię i spekulować :)

  • 0

    74. ~Marian  2010-09-17 10:33:09  host: t21-02.opera-mini.net

    Jak nowy użytkownik kupi starter play będzie miał aktywną usługe notka. Czy play poinformuje go o kodach wł/wył?

  • 0

    75. ~  2010-09-17 10:51:34  host: gaja.tpnet.pl

    @44. Ja znam takich, mówiąc ogólnikowo słuchaczy pewnego radia, którzy teraz są w Play.

  • 0

    76. ~jon doe  2010-09-17 16:37:41  host: chello089077073211.chello.pl

    Witam Chciałbym wszystkich poinformować, a może niektórzy już znają sprawę o wspaniałych praktykach, które stosuje PLAY. Zakupiłem przed tygodniem kilka starterów play fresh 9, oraz play fresh 5 Wczoraj doładowałem kilka za 5 pln i co się okazało??? Że doładowane wczoraj startery zostały zablokowane!! Czemu?????? Na OK. (obsługa klienta). nikt mi nie chce nic powiedzieć, bo nie mają pewności że rozmawiają z właścicielem numeru (mimo że mogę podać wszystkie dane z plastików, oraz z karty sim) numery są nowe, więc niezarejestrowane.... Po prostu idź człowieku do „salonu” play, a potem do pisz reklamacje, za miesiąc rozpatrzymy. Jednym słowem dwa wyjścia - albo „wyłudzenie” – zapłaciłeś za starter, jeszcze go doładowałeś, kasa nasza, możesz nie korzystać. - albo „wymuszenie” - płać i kupuj bilet do najbliższego miasta odstój swoje i rejestruj, a potem spędzaj czas na pisaniu reklamacji - albo tracisz kasę - albo tracisz czas i kasę PLAY - wybór należy do Ciebie Jeśli macie jakieś pomysły, gdzie to zgłaszać, urzędy, portale, które naprawdę mogą zainteresować się tą sprawą piszcie. Jeśli ktoś z czytających pracowników będzie chciał mi pomóc Podaję kontakt do siebie: Lwrovn(at)lykamspam.pl

  • -1

    77. ~  2010-09-18 17:47:27  host: t10-05.opera-mini.net

    @76. Nie ekscytuj sie tak, bo ci zylka peknie ;). Nie tobie pierwszemu zablokowali karte. Najprosciej o to wkladajac ciagle nowe karty do tego samego telefonu lub wysylajac jedynie SMS'y premium.

  • 0

    83. ~  2010-09-19 12:38:12  host: t24-15.opera-mini.net

    Na blogplay.pl pojawił się nowy starter.

  • 0

    84. ~Rablos  2010-09-21 13:19:51  host: t09-06.opera-mini.net

    Siema.a wiecie cos na temat nowych starterow za 9zl z konkurencyjna oferta dla tak tak z tym nielimitowanym dostepem do neta? Podobno pan Marcin Gruszka zapowiedzial to na swoim blogu?

  • 0

    85. ~Sprawiedlowosc  2010-09-22 04:45:48  host: 77-255-250-83.adsl.inetia.pl

    @76 bardzo dobrze ze Ci zablokowali wyludzaczu jeden.. kazdy wie do czego używałeś tych starterów. BRAWO PLAY!

  • 0

    86. ~  2010-09-23 13:31:04  host: dpz164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta podoba do Orange One. Tyle ,że w Orange bonusy otrzymuje przy każdym doładowaniu za minumum 25 zł, a nie tylko jednorazowo, a pakiet 250 sms jest ważny przez 50 dni, a nie 10.

Dodaj swoją opinię