Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Nowe pakiety internetowe

Play: Nowe pakiety internetowe

LuiN 26 Stycznia 2015 21:55

11 5

Po zakończeniu promocji na nielimitowane LTE, sieć Play wystartowała z nową ofertą pakietów internetowych.



Oferta nielimitowanego LTE w wybranych planach taryfowych sieci Play obowiązywać miała do końca 2014 roku. Ostatecznie sieć postanowiła ją jeszcze trochę wydłużyć, by przygotować alternatywę dla tej promocji. Nowe pakiety dostępne są od 27 stycznia, do odwołania. Za nielimitowane LTE zapłacimy teraz 20 zł miesięcznie.

Usługa dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Internet bez limitu i Internet bez limitu dla firm to warianty usługi możliwe do włączenia w taryfach internetowych. Z kolei Nielimitowany Internet LTE i Nielimitowany Internet LTE dla firm uruchomić można w taryfach głosowych.

W obu przypadkach nielimitowane LTE dla klientów indywidualnych kosztuje 20 zł miesięcznie, a dla firm 15 zł netto (18,45 zł z VAT).




Zmiany nie obowiązują w oferctach Red Bull Mobile - nielimitowane LTE działa tam po staremu.

Zobacz: regulamin usługi Nielimitowany Internet LTE
Zobacz: regulamin usługi Internet bez limitu

Zobacz: regulamin usługi Nielimitowany Internet LTE dla firm
Zobacz: regulamin usługi Internet bez limitu dla firm

Oferta nielimitowanego LTE w Play za 20 zł jest:

Bardzo atrakcyjna
37.00%
Atrakcyjna
24.10%
Mało atrakcyjna
16.49%
Bardzo mało atrakcyjna
17.12%
Nie mam zdania
5.29%

Wszystkich głosujących: 473




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: lte | nielimitowane lte | pakiet danych | play

w sumie: 70
  • 0

    65. ~janek  2015-01-27 13:22:12  host: google-proxy-66-249-81-220.google.com

    @59 A jak już przycinają transfer to na ile Mbit/s? 2Mbit/s to lejek?

  • 0

    66.  2015-01-27 13:31:00

    Bylo 2megabity pobieranie i zdaje sie 384kilobitow wysyl

  • 0

    67. ~olo  2015-01-27 13:45:07  host: acvk26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech ktoś mi powie czemu tak tani to puszczają, czy ich LTE ma nieograniczone możliwości czy za jakiś czas podniosą na 45 zł. albo 50 zł.

  • -2

    68. ~xy  2015-01-27 14:58:19  host: 095160107123.warszawa.vectranet.pl

    Ja wiem czy to tak tanio? Przecież te 20zł zostaną doliczone do abonamentu.

  • 1

    69. ~ja  2015-01-27 15:41:55  host: user-46-112-175-97.play-internet.pl

    Rewolucja polega na tym, że masz to na jednej karcie. Do tej pory sensownie, ze względu na koszt, było płacić za jedna z taryfami VOICE - bo słabe do niej pakiety i drugą DATA - na tej rozmowy drogie i bez pakietów min i SMS. I to niezależnie czy ładowałes prepaidy czy miałeś abonamenty czy korzystałeś w sposób mieszany. Teraz masz jedną kartę, w nosie wszelkie dualSimy. Oczywiście jeśli masz LTE. Zamiarem sieci było przez blisko rok przyzwyczaić użytkowników do niezłego LTE a teraz pomyślą o przejściu do abonamentów. Może nie natychmiast, za kilka miesięcy bo najpierw wykorzystają "skarbonki" - zresztą też na pakiety w prepaidzie Playa w bardzo dobrych cenach.

  • 1

    70. ~mm  2015-01-27 18:32:22  host: user-94-254-144-90.play-internet.pl

    Czy ktoś wie jak to działa w przypadku ofert Formuła Rodzinna?

  • 0

    71.  2015-01-27 18:34:53

    Szkoda że nie ma takiego pakietu w MiniMaxie. 3 GB za 20 zł. wygląda blado.

    Mnie jeszcze zastanawia działanie LTE w telefonie. Głosu nie ma w LTE ? Korzystając z nielimitowanego LTE ustawiając tylko LTE telefon nie odbierze rozmowy ? Jak będzie na auto to przełączy do 3G i transfer będzie kontynuowany w 3G ?

  • -1

    72.  2015-01-27 18:47:23

    Czy taryfy wymienione w regulaminach to tylko taryfy abonamentowe są?

  • -1

    73.  2015-01-27 18:52:14

    27 - anonimowi łatwiej zmieniać tożsamości... Nie musisz wierzyć - mam to gdzieś... Nigdy nie używam nicków innych niż zarejestrowany w danym serwisie. Może gdybym zmieniał, nie kłuły by Was moje komentarze?

  • 1

    74. ~ja  2015-01-27 19:01:59  host: user-46-112-175-97.play-internet.pl

    @71 Tak, na czas rozmowy zejdzie do 3G ale po jej zakończeniu zaraz, w ciągu kilkunastu, góra 30 sekund przechodzi mi wskaźnik do LTE i mam znowu darmowe LTE. Czasami, w tym czasie jak mam jeszcze H to strzałki mi "mrugną", że poszedł jakiś transfer w 3G ale miesięcznie miałem pobrane z pakietu od 15 do 70 MB (najczęściej to ok. dwudziestukilku MB) - wiec po dwóch - trzech miesiącach nawet przestałem się na te strzałki przyglądać. To jest taki drobiazg i to masz z doładowań konta. I tak mam prawie przez rok przy transferze miesięcznym 60-120GB - w darmowym LTE. Nie ma się czym przejmować, oczywiście jak jesteś w zasięgu LTE.

  • 1

    75.  2015-01-27 19:37:32

    @75 korzystałem w modemie z LTE w RBM i bałem się że mi środki z konta wyczyści. Skoro działa w ten sposób to super. Poczekam na prepaida i pewnie skorzystam w telefonie. Będzie dla mnie usługa kompletna. Za 20 zł. nolimit na wszystko ;)

  • 1

    76.  2015-01-28 14:18:14

    @TomekO
    za 20 zł to chyba na 2 kartach RBM masz ten nolimit na wszystko.

  • 0

    77.  2015-01-28 15:13:03

    @adik z bonusa mam nolimit rozmów a za 20 zł. 3 GB. Lepiej jednak mieć nielimitowany LTE. Pewnie po abonamencie przyjdzie czas na prepaida głosowego.

  • -1

    78.  2015-01-28 20:27:45

    No to kiedy w prepaidzie?

  • -1

    79. ~  2015-01-28 21:51:19  host: user-94-254-145-194.play-internet.pl

    wielu się natnie na LTE w taryfie głosowej. bo np. żona chce oglądać stream a tu dzwoni telefon i wtedy idzie po HSPAi zjada pakiet

  • 0

    80. ~  2015-01-28 21:56:30  host: adce31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @79
    w trakcie rozmowy połączenie z internetem jest przerywane i tylko na czas rozmowy telefon przełącza się na HSPA, a po skończonej rozmowie od razu wraca na LTE. Z pakietu pobierze jedynie urywek megabajta w trakcie samego przełączenia na LTE.

  • 1

    81. ~ja  2015-01-28 22:34:25  host: user-46-113-244-80.play-internet.pl

    @79 Zgadujesz? Czy miałeś kiedyś LTE w telefonie? Kolejny forumowy mitoman.

  • 0

    82. ~pavel  2015-01-29 07:54:56  host: 62.87.176.210

    http://tlp.is/57f

  • 0

    83. ~winek  2015-02-03 07:10:34  host: host-142-40.jkns.pl

    Korzystam z LTE w Plusie i muszę powiedzieć, ze nie mam żadnych zastrzeżeń do ich usługi. Póki co nie było żadnych kłopotów technicznych z korzystaniem, żadnych wpadek ze zbyt słabym sygnałem, dobra prędkość, rozsądna cena. Pamiętam jak 10 lat temu trzeba się było nakombinować, żeby mieć jakiś dostęp do netu, a teraz można nosić net ze sobą :) :)

  • 0

    84. ~  2015-02-04 20:00:57  host: acrj217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Działanie prawidłowe, spuścili ceny żeby nie tracić klientów.

Dodaj swoją opinię