Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Nowe ceny smartfonów z LTE

Play: Nowe ceny smartfonów z LTE

LuiN 5 Listopada 2013 07:58

5 4
samsung galaxy s iii hd lte 3 Uruchomienie naszej sieci 4G LTE zbliża się wielkimi krokami i dlatego zmieniamy ceny urządzeń 4G LTE - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka. Do oferty wchodzi Galaxy S III LTE.

Zmiany cen dotyczą smartfonów Nokia Lumia 625 i Nokia Lumia 920. Z racji wprowadzenia do oferty Samsung I9305 Galaxy S III LTE, zmienia się też cena wariantu pozbawionego łączności LTE - I9300 Galaxy S III.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: galaxy s iii | lte | lumia 625 | lumia 920 | play

w sumie: 46
  • -3

    27. ~  2013-11-05 12:17:48  host: ip-185-4-213-107.free.aero2.net.pl

    Ja się zastanawiam czy ktokolwiek kto mówi, że nie ma problemów w Play. wychodzi z domu i mówi prawdę.

  • 1

    28. ~Litza  2013-11-05 12:42:09  host: n05-06-07.opera-mini.net

    O juz sie spece od wywalania z roamingu uaktywnily, wszystko wiedza najlepiej i cala Polske posprawdzali pod tym katem + oczytani w forum (zebyscie juz mi nie pisali ze tysiace oprocz was tez na to narzeka. Do waszej wiadomosci pewnie i tak nic nie dotrze jednak napisze po raz enty mam roaming w plusie ustawiony od wakacji i ANI JEDEN RAZ nie zostalem wyrzucony z zasiegu Plusa, wszystko trzyma sie ladnie i stabilnie, zasiegowo bez zadnych komplikacji i sytuacji ktore byc moze was dotycza. Jestem mega zadowolony z Play.

  • -1

    30. ~abc  2013-11-05 12:52:25  host: 93.154.184.193

    zrobil bym wam zdjecie jak to wyglada na telefonie. Sasiad przeniosl firme cala , maja neo v wszyscy i sztywno plusa. Wywala ich co chwile i traci klientow. Na automacie rwie polaczenia bo skacze play orange plus. Porazka a umowa jeszcze ponad rok i wracaja do tmobile

  • -1

    31. ~abc  2013-11-05 12:54:07  host: 93.154.184.193

    ja w tym czasie tez skoczylem do playa z nimi i wywialem z niego po 2 tygzostawiajac im na koncie 20zl i niec sobie wsadza w tyl ciala

  • 1

    32. ~  2013-11-05 13:14:25  host: 92.60.132.22

    Jakoś przeszedłem rok temu z Plusa do Play i nie mam najmniejszych problemów ani z zasięgiem ani z jakością rozmów. Do Plusa nie ma sensu iść, bo oferta leży i kwiczy, a ceny telefonów są z kosmosu, bo w MM taniej kupisz niż tam w abonamentach. Że o coraz gorszym zasięgu Plusa nie wspomnę, ile osób się coraz bardziej skarży na pogarszający się zasięg. Zmiencie ze sztywnego Plusa roaming i będzie dużo lepiej.

  • 2

    33. ~Bosze  2013-11-05 13:32:23  host: buj1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do @30,31, Myśle, że play siedzi i płacze za tobą a Gruszka obmyśla specjalną kampanię żeby powrócić. Od 2,5 roku jestem w play i grubszych problemów nigdy nie miałem. A Twoj pan z firmą to może niech sobie ustawi t-mobile na telefonie bo moze i zobaczy jak bedzie w erze. A może tego pana firma jest w aluminiowym garażu ? Albo budynku uzbrojonym po zeby :) I zasięg każdej sieci będzie rwał.

  • 2

    36. ~miko  2013-11-05 16:04:57  host: n10-01-04.opera-mini.net

    Od 5 lat mam abonament w Play - jezdze duzo po Polsce i nie wiem o co wam chodz z tym zasiegiem? Jest ok. Mialem tez rownolegle Oranga i totalna porazka - zaniki zasiegu, rwanie polaczen i a z netu praktycznie nie dalo sie korzystac. playa mam i zmieniac nie mam zamiaru.

  • 0

    37. ~  2013-11-05 16:36:03  host: ip-78-30-96-146.free.aero2.net.pl

    27* a masz Play ? Bo raczej masz darmowy net. Wiec mozesz miec Plusa. Idz do niego. Ja mam Play i aero a takze Plusa i dzialaja imho tak samo. Dostaje to za co place.

  • -1

    39. ~zz  2013-11-05 17:52:04  host: 077222250154.warszawa.vectranet.pl

    @38: jest źle. Mam abo w play bo rodzina ma i nie zmieni a potrzebujemy stan darmowy. Nie wiem czy to wina n4 czy playa ale wieczorem mam zaniki rozmówcy, pogłosy albo ciężko zrozumień co ktoś mówi. Na poprzednim telefonie też były problemy typu puszczana taśma magnetofonowa. Pracuej w centrum w-wy a sieć gubi mi się parę razy w ciągu dnia, net mimo literki H też nie działa. Czekam aż rodzina kupi sobie abo typu do wszystkich no limit i się wynoszę z playa

  • 2

    40. ~Piotrek  2013-11-05 18:49:53  host: 90-156-120-226.internetia.net.pl

    Mnie tez w Play nie wywala z ustawionego roamingu. Wszystko dziala dobrze, a w pracy czy domu moge sobie ustawic siec z najwiekszym zasiegiem i miec zawsze dobra jakosc polaczen.

  • 0

    41. ~Johny11  2013-11-05 20:08:32  host: ip-94-42-225-211.multimo.pl

    Mi się nieraz zdarza, że wywali połączenie, albo jest ono bardzo słabej jakości. Ale zdecydowanie gorzej jest z internetem. Chyba nawet Aero2 ma lepszy zasięg.

  • 0

    42. ~  2013-11-05 20:18:18  host: user-94-254-144-39.play-internet.pl

    Systematycznie wywala z roamingu.Po zgłoszeniu do BOK jest spokój ale później znów są problemy. Korzystam i nie polecam. Internet to też nic przyjemnego, bo wieczorami ma parametry darmowego aero albo i gorsze

  • 0

    43.  2013-11-05 20:18:30

    41: No zasięg to na pewno ma lepszy.

  • 1

    44.  2013-11-05 20:22:31

    Ja z usługami w Play większych problemów nie mam - internet chodzi jak powinien, telefon w roamingu też działa bez większych problemów. Zawsze jakiś zasięg jest - jak nie jednej sieci, to innej. Ciekaw jestem co pokażą z tym swoim LTE jak już się pojawi.

  • -1

    45. ~  2013-11-05 20:29:24  host: n11-06-01.opera-mini.net

    Ale mnie Gruszka rozbawiła tą ich siecią 4G. Normalnie śmiech. On powinien startować na posła a potem od razu zostać premierem. Jako żywo przypomina mi to mowę złotoustego Donalda o końcu kryzysu :-)

  • 0

    46.  2013-11-05 20:35:15

    44, Ja w tym roku miałem już chyba z 7 razy komunikat "Sieć zajęta" w Play. To 2 razy więcej niż podczas całego 2012 roku. Jakość idzie w dół i to w postępie geometrycznym. Internet działa już z prędkością ledwie (średnio) 3 Mbps, podczas gdy niedawno średnio było ponad 5 Mbps. Nadal jest w miarę dobrze, nieco gorzej od Plusa, ale przepaść między Playem, a T-Mobile tylko się pogarsza. Nadal jest nieporównywalnie lepiej od Orange... chociaż tyle. Niestety, brak inwestycji Play coraz bardziej widać i mimo, że za 29 złotych mam nielimitowane rozmowy głosowe i wideo do wszystkich sieci, oraz paczkę 1,5 GB, to nie będę się długo zastanawiać nad zmianą na T-Mobile, gdy sytuacja się jeszcze pogorszy...

  • 0

    47. ~lalas  2013-11-05 20:49:30  host: z07-10.opera-mini.net

    szkoda ze NMT juz w Centku nie dziala jesli chodzi o polaczenia glosowe, Plebso-Operator tez by tutaj z roamingu skorzystal :-D

  • 0

    48. ~Calm7  2013-11-05 20:52:58  host: n07-04-07.opera-mini.net

    45). Słabo słuchałeś: Tusk nie mówił o końcu kryzysu, a o tym, że go w Polsce nie ma i nie było! :-D

  • 1

    49. ~  2013-11-05 21:23:59  host: 62.148.70.6

    Oferta Plusa internet LTE za 119,90 25 G z nielimitowanym you tube i ipla. Korzystam z tylko z pakietu w Ipla. Net mi siadł a pani w infolini: "skończył się limit". Konsultant "techniczny" sprawdzimy, ale nie znam przyczyny naliczania transferu za korzystanie z serwisu Ipla. To tak, jak na filmie "MIś": "nie mamy pańskiego płaszcza i co mi pan zrobi?"

  • 1

    50. ~tadek  2013-11-05 21:28:49  host: host-217-172-246-149.lodz.mm.pl

    Przełozyłem karte play do 3310 . Bo kiedy mam nerwy z braku zasięgu, nie chce rozwalić smartfona.

Dodaj swoją opinię