Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Nowa Strefa Doładowań na Facebooku

Play: Nowa Strefa Doładowań na Facebooku

LuiN 14 Czerwca 2013 08:38

12 5

Od dziś na profilu Play na Facebooku dostępna jest nowa aplikacja do doładowań. Oprócz zmiany wyglądu i znanych wcześniej bonusów 15 i 30 procent sieć dorzuca dwa kolejne.

Pierwsza z nowości to doładowanie w parze. Każdy, kto skutecznie doładuje telefon w aplikacji ma możliwość wpisania numeru znajomego. Jeśli znajomy doładuje konto w ciągu 48 godzin obie osoby (polecający i polecany) otrzymają bonus 5 zł na konto promocyjne. Doładowanie w parze można zrealizować maksymalnie dwa razy w miesiącu.




Druga nowość to usługa Poleć Play znajomym - polecany i polecony otrzymają po 5 zł, jeżeli polecony aktywuje kartę w ciągu 7 dni od polecenia. W miesiącu można polecić maksymalnie 5 osób, poleconym można być tylko raz.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 64
  • 0

    46. ~user_delete27  2013-06-14 14:51:03  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @42 a w takim razie jaki sens ma formula l skoro w mm moge miec 29 zl rozmowy + 9zl sms +20zl za 1,5gb netu. czyli 58 za calkowity no limit i ta sama marna jakosc co w formule l, i to bez wiazania sie kontraktem.

  • 0

    47. ~reboot  2013-06-14 16:24:17  host: 89-70-174-111.dynamic.chello.pl

    @46: dokładnie i dlatego żałuję, że mam jeszcze umowę do kwietnia 2014. Płacę 49zł (650min + 30 za e-fakturę do końca lipca), 1GB + za 7zł nielimitowane smsy = 56zł. Za dużo dla mnie ten 1GB, za to 650min to za mało (miałem jeszcze +100min za podpisanie umowy przez internet, ale się skończyło niestety), zatem 525MB i nolimit w MM to byłaby najlepsza opcja. Płaciłbym wtedy 52zł a nie 56 jak teraz. Bez umowy na 12,18,24 msc.

  • 0

    48.  2013-06-14 17:55:06

    43, bonusy tyczą się uzytkowników Play na kartę / Play Fresh / PnK RWK / OP Lubię to, PnK Lubię to i PnK FmM

  • 0

    49.  2013-06-14 17:55:48

    44, 800 minut jest wymienne na SMSy i MMSy, więc o co chodzi? Ewentualnie można dokupić pakiety SMSów lub nielimitowanych SMSów, czego w T-Mobile nie uświadczysz ;p

  • 0

    50.  2013-06-14 17:57:15

    46, A jaki jest sens brania oferty T-Mobile zamiast chociażby Heyah non stop, czy nju mobile z rachunkiem?

  • 0

    51.  2013-06-14 17:58:27

    47, a ktoś bronił ci brać 500 MB za 10 złotych? Po za tym jaki 1 GB w ofercie? W tej ofercie jest 2 GB lub 1GB dla niekumatych...

  • 0

    52. ~reboot  2013-06-14 19:45:14  host: user-94-254-130-209.play-internet.pl

    @51, po co mam brać 500MB jeśli mam je w taryfie? Mam jakąś taryfę All Inclusive coś tam :-P

  • 0

    53. ~reboot  2013-06-14 19:46:52  host: user-94-254-130-209.play-internet.pl

    @49: 800 minut wymienne na smsy to wcale nie tak wiele :-)

  • 0

    55. ~reboot  2013-06-14 21:45:01  host: user-94-254-130-209.play-internet.pl

    Nigdy nie biorę z telefonem, w październiku brałem sam sim. No i chyba pomyliłeś mnie ze swoim ojcem

  • 0

    56. ~patryklu2  2013-06-15 08:51:16  host: v39-11.opera-mini.net

    Ludzie przestańcie się spierać. Telepolis od tego nie jest. Chcecie pogadać to posziszcie sobie na GG lub FB

  • 0

    57. ~patryklu2  2013-06-15 08:51:35  host: v39-11.opera-mini.net

    Ludzie przestańcie się spierać. Telepolis od tego nie jest. Chcecie pogadać to popiszcie sobie na GG lub FB

  • 0

    58.  2013-06-15 12:47:58

    55, czyli brałeś na 18 miesięcy? Sorry, myślałem, że na 24 (z telefonem). Dla mnie osoby, które biorą umowy z telefonem są nikim więcej jak idiotami ;)

  • 0

    59. ~anty  2013-06-15 13:01:22  host: iwo154.internetdsl.tpnet.pl

    @58- dla mnie osoby obrażające nieznajomych są kretynami, więc o czym my tu rozmawiamy... Np. w moim przypadku oferta z telefonem okazała się najtańsza, ale, oczywiście, Ty wiesz lepiej...

  • -1

    60. ~  2013-06-15 13:08:53  host: V33-04.opera-mini.net

    tak, bo divhasmarek jest jeszcze madrzejszy niz wlo.

  • 0

    61. ~  2013-06-15 13:11:23  host: V33-06.opera-mini.net

    59, opinie divhasmorexa są tyle warte co zuzyty papier toaletowy. Dziecko ledwie liznelo wiadomosci o ofertach a kreuje sie na eksperta. Do tego brak elementarnych zasad kultury. Jednym slowem gbur, cham i sloma z butow mu wystaje. Olac srodkowym strumieniem porannego moczu tego g.noja i tyle

  • 0

    62. ~Punk  2013-06-15 21:36:12  host: 176.100.195.85

    niekoniecznie każda umowa z telefonem jest droższa niż bez, ja aktualnie czekam na ruch u mojego opa, może dostane telefon dzięki któremu po sprzedaży i dołożenie parę zł mam za darmo umowę. Wtedy żaden pre paid nie wyjdzie mnie lepiej niż ta oferta, pod warunkiem że dostane ten telefon i jaki mi chodzi.

  • 0

    63. ~  2013-06-16 10:33:56  host: 93.154.130.110

    @47, ale z Ciebie dusigrosz. Różnica 4 zł w abonamencie to żadna różnica. Teraz pluj sobie w brodę, że podpisałeś tę umowę.

  • 0

    64. ~reboot  2013-06-16 15:06:54  host: 89-70-174-111.dynamic.chello.pl

    @63: dusigrosz,bo interesują mnie moje pieniądze? Podam Ci numer konta i będziesz co miesiąc wysyłał mi 4 zł, ok? Na razie poza Play wygadałem ok. 530 minut, w Play 185, zostało mi niecałe 150 minut do końca miesiąca. Za to z 1024 MB zostało mi 809 MB. I umowa na rok. Po raz kolejny mam nauczkę, że wiązanie się umowami to porażka. Dożyliśmy czasów, gdy prepaid zaczyna być atrakcyjniejszy niż abonament.

  • 0

    65. ~  2013-06-16 23:51:43  host: 212.80.226.66

    46@ teraz cała kampania z celebrytami traci sens, orange nieźle to wykombinował.

  • 1

    66. ~robertnik  2013-06-17 01:31:26  host: 81-219-5-146.adsl.inetia.pl

    Prepaid zawsze był atrakcyjniejszy od abonamentów. Nie tyle w momencie podpisywania umowy co przez okres jej trwania. Oczywiście i wyjątki się znajdą(np NJU).

Dodaj swoją opinię