Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Nowa oferta Internetu na kartę

Play: Nowa oferta Internetu na kartę

LuiN 26 Lipca 2016 21:09

10 31

Sieć Play wprowadza nową ofertę Internetu mobilnego na kartę. Dostępne są 4 rodzaje starterów.



Za 9 zł dostaniemy 3 GB transferu na start, za 19 zł 30 GB na start (5 zł zostaje na koncie), a za 50 zł 25 GB transferu("starter roczny" - 3 GB na start i 2 GB co miesiąc przez 11 miesięcy). Oprócz tego w dystrybucji będą dostępne darmowe startery z Internetem na próbę.




Doładowania konta w następujący sposób zwiększają pakiet i ważność środków:
  • 10 zł - 3 GB / 7 dni,
  • 20 zł - 6 GB / 14 dni,
  • 30 zł - 9 GB / 30 dni,
  • 50 zł - 15 GB / 60 dni,
  • 75 zł - 30 GB / 90 dni,
  • 100 zł - 50 GB / 120 dni.

Klienci mogą aktywować następujące usługi dodatkowe:
  • Dzień bez limitu - 5 zł - kod *111*791*1#,
  • Tydzień bez limitu - 20 zł - kod *111*789*1#,
  • Miesiąc bez limitu - 49 zł - kod *111*792*1# (jednorazowy), *111*793*1# (cykliczny),
  • Noce bez limitu - 5 zł - kod *111*787*1 (jednorazowy), *111*788*1 (cykliczny),
  • 24 GB na rok (2 GB x 12 mies.) - 50 zł - kod *111*794*1#,
  • Non Stop 5 GB (dostępny przy pakietach bez limitu) - 5 zł - kod 111*795*1#.

Pakiety bez limitu działają zarówno w sieci LTE, jak i w 3G. Usługi działają z pełną prędkością przez do 100 GB transferu, a następnie prędkość jest ograniczana do 1 Mb/s.

Jak oceniasz nową ofertę Internetu na kartę sieci Play?

Bardzo atrakcyjna
8.23%
Atrakcyjna
8.44%
Nie wyróżnia się
15.28%
Mało atrakcyjna
22.12%
Bardzo mało atrakcyjna
41.03%
Trudno powiedzieć
4.91%

Wszystkich głosujących: 936


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play internet na kartę | play

w sumie: 138
  • 1

    119. ~dario  2016-07-27 20:24:14  host: 91.227.63.92

    Nastepene nabieranie klienta.....Internet bez limitu gb...?? Pytanie gdzie i jak....hahaha Jestem ciekaw jak dlugo bedzie ta reklama wisiec...przeciez to pare milionow kary dla play....

  • 0

    120. ~~  2016-07-27 23:08:32  host: ein139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @119 Wielka trójca tez niby ma bez limitu, a w regulaminach, że mogą w każdej chwili założyć kaganiec, jak będziesz ssał za dużo neta. Tutaj Play, przynajmniej mówi od kiedy zakłada lejce. A inni mogą dosłownie w każdej chwili po skończeniu limitu danych podstawowych.

  • 2

    121. ~Mac  2016-07-27 23:55:08  host: static-84-9-23-78.vodafonexdsl.co.uk

    Tymczasem w uK nadal dają w abonamentach paczki typu 500 mb... standard 2-3gb :/ w Ofertach na karte maks 6-10gb za 100-200zł na miesiac...

    oferty z polski wymiatają. nawet w proporcji 1zł = 1 funt...

  • 1

    122. ~4 zeta  2016-07-28 10:54:08  host: user-94-254-241-209.play-internet.pl

    49 zeta zamiast 45 zeta i jeszcze spadek lejka z 2 Mbit na 1 Mbit.

  • 0

    123. ~@119 dario  2016-07-28 10:56:44  host: user-94-254-241-209.play-internet.pl

    w playu pierwsze 100gb jest bez limitu, a potem lejek - tutaj lejek 1Mbit. Mozesz sciagnac i z 2048 GB i nie zaplacisz wiecej niz 49 zeta za 30 dni.

  • -1

    124. ~nmn  2016-07-28 10:59:23  host: 8.37.237.212

    122 ale jakość wzrosła ;-)

  • 1

    125.  2016-07-28 13:14:58

    regulamin dla chętnych na przejście na nową ofertę >> http://tlp.is/ap1

  • 1

    126.  2016-07-28 13:45:11

    zmiana na 50 zł regulamin. http://tlp.is/ap2

  • 1

    127.  2016-07-28 14:04:38

    regulamin doładowań >> http://tlp.is/ap3

  • -1

    128. ~  2016-07-28 14:18:36  host: 87-205-100-139.static.ip.netia.com.pl

    Można by powiedzieć że RBM lepsze (mam i sobie chwalę) ale ci którzy nie wiedzą o RBM lub nie chce im się bawić w pilnowanie uruchamiania usługi co 30 dni i/lub doładowań pewnie wybiorą tę lub inną ofertę.

  • -2

    129. ~pabloki  2016-07-28 14:18:45  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    sylwek po co to wklejasz . regulaminy są dostępne wszystkie na kokurencyjnym golu. widocznie telepele uznał że nie są one konieczne.

  • 0

    130.  2016-07-28 20:12:35

    Po przeniesieniu na nowa taryfę tracicie: 1 wszystkie promocyjne gigabajty 2 roczna waznosc konta z bonusu za rejstracje Przeniesiona zostaje tylko kwota z konta głównego. Wazność konta to 14 dni na wychodzace.
    Po doładowaniu za kwote 50 zł nie dostałem bonusu GB. Zgłosiłem to.
    Konsultantka mi wmawiała, że zaraz po przeniesieniu numeru doładowałem konto - co było nieprawdą. Wkurzyło mnie tylko skasowanie 31 GB, które miałem na koncie.
    Raczej si ę nie przenoście, chyba, że wykorzystacie wszystkie dostepne GB.
    Swoją drogą GB powinny być przeniesione do nowej taryfy - przynajmniej tak mi si e wydawało, gdy czytałem regulamin.
    Również miałem dodawane praea rok na starej taryfie 500 MB co miesiąć - to również skasowali.

  • 0

    131. ~Policzyłem  2016-07-28 21:46:25  host: user-164-126-120-233.play-internet.pl

    Zakładając że całe 30 dni by się korzystało z "lejkiem" daje do 316 GB, a łącznie 416 GB za 49 zł, wychodzi ponad 8 GB za 1 zł. Jak to może się nie opłacać?

  • 0

    132.  2016-07-29 22:50:10

    Byłem dziś w salonie Play i pani powiedziała, że nie będzie internetu na próbe :( nie zamówi, bo nikt nie bierze. A ja chciałem na nim bonus uruchomić i sprawdzić neta za free.

  • 0

    133. ~Kila  2016-07-30 13:29:44  host: n24-06-05.opera-mini.net

    Oferta 24 GB na 12 nie ma lejka?

  • 0

    134.  2016-08-01 13:36:38

    Play - kartę zarejestrujecie w placówkach poczty polskiej.

    Od dziś, nie tylko w salonach Play i kioskach RUCHu, ale dodatkowo w placówkach Poczty Polskiej można będzie rejestrować nowe startery komórkowej sieci Play.

    - Startery „stare” jeszcze nie, ale pracujemy nad tym i jak zawsze dowieziemy tą opcję wkrótce. Oczywiście pracujemy nad kolejnymi kanałami, aby maksymalnie ułatwić Wam ten proces - dodaje Marcin Gruszka rzecznik Play.

  • 0

    135. ~do 132  2016-08-05 22:23:00  host: user-164-127-86-62.play-internet.pl

    U mnie w dwóch salonach było to samo. Bo nikt nie bierze... a dla mnie to jasne, że ktoś by wziął jakby były, ale liczy się przecież sprzedaż, choćby startera za 9 zł. Po za tym nie mam najlepszego zdania o internecie w Play. Działa bardzo wolno pomimo świetnego zasięgu, bezpośredniej widoczności anten itp. Jest po prostu przeciążony bo dobra i tania oferta. Najlepiej i optymalnie cenowo wypada mi Orange.

  • 0

    136. ~do 124  2016-08-05 22:28:55  host: user-164-127-86-62.play-internet.pl

    Oczywiście, nigdy nie widziałem więcej niż 5 Mb/s w Play a trochę podróżuję. Orange ze swoim trochę jednak ograniczonymi częstotliwościami daje radę nawet wyciągnąć bez problemu 50-60 Mb/s. Różnica kolosalna, komfort też. Play ma na swojej sieci jeszcze sporo do zrobienia. Jak się nie obudzi, to zostanie naprawdę w d...

  • 0

    137.  2016-08-05 22:32:24

    136: to widocznie mało widziałeś i mało "podróżujesz". :)

  • 0

    138.  2016-09-05 22:04:19

    Jeśli ktoś wcześniej korzystał z poprzedniej oferty Play Internet na kartę, a szczególnie z usługi miesiąc bez limitu, to nowa oferta Play jest żałosną kpiną! Wcześniej mogliście w praktyce ściągnąć nawet 300-400GB danych bez żadnego lejka. A nawet jeśli go dostaliście, to i tak dało się żyć, bo 2Mb/s to szybkość przeciętnej Neostrady. W nowej ofercie regulamin MBL mówi o lejku 1Mb/s, zakładanym już po przekroczeniu 100GB. Na dodatek ten pakiet (żeby było śmieszniej) jest droższy - 49zł.
    I jeszcze coś. Nie wiem, czy zauważyliście, ale nie ma doładowania, które przedłużałoby ważność konta o 150 dni. Jest tylko 120dni przy doładowaniu za 100zł.

Dodaj swoją opinię