Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: nowa Formuła Biznes Box

Play: nowa Formuła Biznes Box

orson_dzi 15 Czerwca 2016 14:01

6 9

Play zaprezentował Formułę Biznes Box z dodatkowymi rozwiązaniami dla firm, w tym własną stronę internetową.



Nowa Formuła Biznes Box jest dostępna w trzech wariantach - z jedną kartą SIM, dwoma, trzema lub więcej. W każdej z nich są nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz nielimitowane GB. Oprócz tego przy każdej z ofert można skorzystać z usług dla biura w cenie 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy. W kolejnych ceny prezentują się następująco:

Oferta Z 1 kartą SIM Z 2 kartami SIM Z 3 lub więcej kartami SIM
Abonament 29,99 zł 54,99 zł 79,99 zł
Nielimitowany Internet dla biura (router od 10 zł) 19,99 zł 9,99 zł 4,99 zł
własna strona firmowa (adres, kreator WWW, firmowy e-mail)* 9,99 zł 9,99 zł 9,99 zł
telefon stacjonarny (nielimitowane połączenia) 14,99 zł 9,99 zł 4,99 zł





*Własna strona internetowa obejmuje adres w domenie .pl, dostęp do kreatora WWW, do 5 adresów e-mail, 5 GB przestrzeni na pocztę, dostęp do statystyk strony.

W przypadku przeniesienia minimum 1 numeru do Play, cena abonamentu dla dwóch kart SIM spada do 49,99 zł, a cena abonamentu za nielimitowany Internet do biura spada wtedy w wariancie dla 2 i 3 kart SIM do 0 zł miesięcznie.

Dokupienie kolejnych kart SIM kosztuje odpowiednio 14,99 zł za 4-8 kart oraz 9,99 zł za 9-29 kart.

W ofercie dostępne są również cykliczne pakiety roamingowe:
  • pakiet UE + 100 MB - 250 minut na rozmowy wychodzące i przychodzące (wymienne) i 100 MBw roamingu UE co miesiąc, za 15 zł w abonamencie dla jednego i dwóch numerów oraz 5 zł w abonamencie dla 3 i więcej numerów.
  • pakiet 500 MB UE za 20 zł w każdym z abonamentów.

Play stworzył również formuł Biznes Box VIP, dla najbardziej wymagających użytkowników w abonamencie od 119,99 zł miesięcznie. Dostępne są w nim:
  • nielimitowane rozmowy przychodzące i wychodzące w UE (przez 14 dni w danym okresie rozliczeniowym),
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y w UE,
  • nielimitowane rozmowy międzynarodowe w UE,
  • pakiet 500 MB w UE co miesiąc,
  • smartfony od złotówki (oferta dostępna tylko z telefonem).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: formuła biznes box | play

w sumie: 38
  • 0

    22.  2016-06-15 17:27:20

    A jeżeli chodzi o dodatkowe karty, to jeżeli jest ich np 10, to za wszystkie płacę 9,99PLN, czy tylko za dwie ostatnie, a za 4-8 14,99?

  • 0

    23. ~  2016-06-15 18:16:08  host: 78-11-183-70.static.ip.netia.com.pl

    @18 w mBanku pośrednikiem jest BlueMedia. Podajesz dane tutaj http://tlp.is/a7v i dostajesz fv

  • 0

    24. ~black  2016-06-15 20:47:24  host: user-94-254-241-26.play-internet.pl

    Internet do biura to tylko 1 karta czy tyle ile kart telefonicznych?

  • -1

    25.  2016-06-15 20:47:32

    Czy w ofertach biz działa LTE T Mobile? Bo zdaje się były jakieś próby wdrożenia tego w tych abonamentach? Jeśli tak, to można się zastanowić.

  • 1

    26. ~  2016-06-15 20:57:14  host: apn-37-7-125-174.dynamic.gprs.plus.pl

    25, nie działa. Działa podobno tylko w najdroższych abonamentach typu VIP. W typowych ofertach dla biznesu jest tak samo jak w indywidualnych.

  • 2

    27. ~Jaro  2016-06-15 21:03:53  host: 94-40-76-6.tktelekom.pl

    Dla tych co nie potrafią sobie przeliczyć. Przenosząc przynajmniej 1 numer otrzymujemy za 61,5zł brutto:
    - 2 karty z pełnym NO LIMIT (komórkowe, sms, mms, stacjonarne + 10GB netu z lejkiej 1Mb/s)
    - kartę z nielimitowanym internetem (po 100GB lejek 1Mb/s).

    61,5zł podzielone na 3 wychodzi 20,5zł za usługę. Do tego TIDAL przez 2 lata za darmo. Więc nie mówcie, że oferta jest słaba. Jest bardzo dobra biorąc pod uwagę wszystkie bonusy.

    Jeśli ktoś potrzebuje tylko 1 numer, nie chce TIDALA, nie pisze mmsów i lubi się bawić w doładowania i polowanie na jednodniowe promocje niech bierze PREPAID.

    Tyle w temacie.

  • -2

    28.  2016-06-15 21:16:05

    @27 Nie przesadzaj. Nie jest słaba, ale też nie jest hiper, super zajebista. Szczególnie gdy porównać ją z ofertą Orange na kartę gdzie jest no limit i 13 GB netu za mniej niż 3 dychy. Bawienie się w doładowania jest do prawdy tak samo trudne jak opłacenie e-faktury. Bawić się z niczym nie trzeba.

  • 2

    29.  2016-06-15 21:54:43

    No super!
    Dziś akurat rozmawiałem z przedstawicielem Play i mnie wstrzymał do jutra przed abonamentem Abonament komfort dla firm. Dodam, że stara oferta Abonament komfort jest aktualna do końca miesiąca, także jest wybór.

  • 0

    30.  2016-06-15 22:14:00

    @27

    Skąd te limity na internet skoro w ofercie jest nielimitowany internet??

    "
    - 2 karty z pełnym NO LIMIT (komórkowe, sms, mms, stacjonarne + 10GB netu z lejkiej 1Mb/s)
    - kartę z nielimitowanym internetem (po 100GB lejek 1Mb/s).
    "

  • -2

    31. ~sunwoj  2016-06-15 22:17:36  host: 188.146.134.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    "niellimitowany z ograniczeniami" - taką informację otrzymałem kiedyś od sprzedawcy w play! :D

  • -2

    32.  2016-06-15 22:42:47

    Fantazja operatorów nie zna granic :)

  • -1

    33. ~Tomazz  2016-06-16 08:13:32  host: acym61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta VIP kiepska. W Tmobile abo 129 netto vs 119 w play ale w TM 6 miesięcy gratis czyli abo w TM kosztuje 96 PLN !!! 25 % taniej niż w Play. To tego w TM w roamingu sa 2 GB danych vs 500 MB w play! Tyle w temacie.

  • -1

    34. ~Gosciu  2016-06-16 09:32:35  host: cm-84.215.112.6.getinternet.no

    500 MB w roamingu w taryfie premium, to na waciki?

  • -1

    35. ~Cyb  2016-06-16 10:14:56  host: static.229.226.76.144.clients.your-server.de

    Jestem w play już z dobre 10 lat i pierwszy raz widzę taką złą zmianę w abo biznesowym. Dobrze ze akurat mi się lojalka kończy... Czas na zmianę operatora. Szkoda.

  • 0

    36. ~Marcin  2016-06-17 09:01:29  host: 193-239-39-52.ksi-system.net

    Poczytajcie cennik ofert BIZNES BOX VIP - sa dodatkow płatne rozmowy na stacjonarne oraz do innych sieci komórkowych, albo ja cos źle czytam bo w to nie wierze

  • 0

    37. ~  2016-06-17 09:10:13  host: 193-239-39-52.ksi-system.net

    Jak zaczynam to przegladać to nie wdzie żeby te cenniki i oferty były prostsze. Wszystko jest bardziej zagmatwane, trzeba czytac dokładnie regulaminy bo niby cos jest za darmo a w regulaminie juz nie bardzo.

  • 0

    38. ~Marcin  2016-06-17 09:10:58  host: 193-239-39-52.ksi-system.net

    Jak dla mnie to T-mobile ma czytelniejsza oferte

  • 0

    39.  2016-06-19 15:37:27

    Co jest lepsze: Nawigacja Play (NaviExpert) czy AutoMapa Play, bo w tej samej cenie.

  • 0

    40. ~Majkel  2016-06-26 16:45:12  host: 46-227-34-210-rev.logitus.pl

    Dla mnie oferta do bani. Wolę opcję 30GB na wszystkie numery, a dodatkowo mam uruchomione na 2 numerach lte bez ograniczen i robie po 50-70GB na kazdym z nich.. Jezeli mialbym ograniczenie 1mbit to lipa.. Wole placic 18.45zl za lte bez limitu w aktualnym abonamencie..

  • 0

    41. ~Nasturcja  2016-09-19 19:31:48  host: 159-205-127-148.adsl.inetia.pl

    Jak to jest z tym pół roku za darmo. Podpisaliśmy umowę na początku sierpnia z myślą o tej promocji a teraz okazuje się że nie ma za darmo. Jestem wkurzona bo nie tak miało być. Jednym słowem czuję się oszukana.

Dodaj swoją opinię