Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Now udostępnia kanał Eleven Sports 4

Play Now udostępnia kanał Eleven Sports 4

msnet 15 Marca 2018 13:20

2 2

play now eleven sports

Od 15 marca kanał Eleven Sports 4 dostępny dla wszystkich abonentów telewizji Play Now.

Wszyscy abonenci PLAY, którzy w swojej ofercie mają dostęp do telewizji Play Now otrzymali dostęp do nowego kanału Eleven Sports 4. Wszedł on w skład pakietów Mini oraz Podstawowego, dzięki czemu będzie go można oglądać bez dodatkowych opłat.




Pakiet Podstawowy wciąż oferuje za darmo kanał Eleven Sports 3, natomiast w dodatkowo płatnym pakiecie Sport dostępne są Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 2.

W najbliższych dniach widzowie kanału Eleven Sports 4 będą mogli oglądać między innymi:
  • HSV - Hertha Berlin w sobotę od 15:25,
  • Crotone - AS ROMA w niedzielę od 14:55,
  • Lazio - Bologna w niedzielę od 20:40.

Więcej informacji o ofercie Play Now można znaleźć na stronie tv.play.pl.

Czy oglądasz telewizję przez Internet?

Tak
49.48%
Nie, ale zamierzam zacząć
6.70%
Nie
27.32%
W ogóle nie oglądam telewizji
16.49%

Wszystkich głosujących: 194


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: eleven sports | play now | play

w sumie: 14
  • 0

    1. ~  2018-03-15 13:26:43  host: 185.48.176.45

    gitara ;)

  • 0

    2. ~dragonite  2018-03-15 13:27:48  host: 157.25.137.30

    Brawo, tak trzymać :)

  • 0

    3.  2018-03-15 13:29:02

    W ankiecie bardzo podoba mi się opcja "Tak, ale zamierzam zacząć". Przypomniała mi Monty Pythona. Uwielbiam ten rodzaj humoru, więc ją wybrałem.

  • 0

    4.  2018-03-15 13:31:31

    @3 powinno być jeszcze Tak- w ogóle oraz Nie-codziennie :D

  • 0

    5.  2018-03-15 13:43:06

    3, ABP, 4, Mila89 - za chwilę odświeży się. Marian trochę roztargniony jest, bo w międzyczasie powstaje relacja z konferencji Orange nt. wprowadzenia 5G.

  • 0

    6.  2018-03-15 13:49:41

    Ciekawe czy to tak już na zawsze czy na jakiś czas, a potem będzie w pakiecie sport.

  • 0

    7.  2018-03-15 13:54:10

    "Tak, ale zamierzam zacząć" hahahahahaha, a po polsku? :D

    Właśnie się zastanawiałem co to jest ten eleven 4 bo chyba nigdy go nie oglądałem a po zalogowaniu jednak go mam tylko chyba nigdy go nie oglądałem. Patrząc na mecze które tam lecą na żywo w weekend to wcale się nie dziwie że go nigdy nie oglądałem :D

  • -1

    8. ~  2018-03-15 13:56:38  host: user-164-126-129-0.play-internet.pl

    Wystarczy zobaczyć film Icarus i odechce się oglądania tego sportowego towarzystwa.

  • -1

    9.  2018-03-15 13:59:02

    Mój operator kablowy ma w nibypromocji pakiety- ale wszędzie ten Eleven albo Sport Na Ostro. Podziękowałem, bo czasy kibicowania mam już za sobą i chcę płacić tylko za te oglądane.

  • 0

    10.  2018-03-15 14:05:46

    Jeszcze takie info, kanał jest także dostępny np w aplikacji eleven, do tej pory był tylko dla abonentów nc+

  • -2

    11. ~  2018-03-15 14:06:28  host: gw01-vrrp.aminocom.com

    A jak to dziala na 1,5Mbit/s?

  • 0

    12. ~Michal  2018-03-15 16:26:26  host: public-gprs361690.centertel.pl

    11 normalnie, widzisz tylko boisko

  • 0

    13. ~  2018-03-15 20:05:34  host: 188.146.227.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jakie są kanały "na stałe" w pakiecie podstawowym a jakie "testowo" ?

  • 0

    14. ~  2018-03-15 21:09:21  host: public-gprs371111.centertel.pl

    A jaką telewizję polecacie?

Dodaj swoją opinię