Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Now od teraz z HBO GO

Play Now od teraz z HBO GO

LuiN 6 Grudnia 2016 16:15

10 3

Sieć Play postanowiła rozszerzyć swoją ofertę telewizji mobilnej o pakiet HBO GO. Otrzymać go można przez 3 miesiące za darmo.

HBO GO kosztuje w sieci Play:
  • 25 zł miesięcznie (1 miesiąc gratis) w opcji na czas nieokreślony,
  • 20 zł miesięcznie (3 miesiące gratis) przy zawarciu nowej lub przedłużeniu umowy.

HBO GO działa zarówno w aplikacji Play Now, na stronie Play Now, jak i na stronach i w aplikacjach HBO (smartfony, tablety, SmartTV, Chromecast). W ramach pakietu klienci otrzymują oprócz treści na żądanie również możliwość oglądania na żywo 3 kanałów HBO (bez reklam).

HBO GO, podobnie jak pozostałe treści w Play Now, nie generuje dodatkowych opłat za transmisję danych. Pakiet HBO GO można wykupić w najtańszych abonamentach - nie ma limitu kwotowego.




Na dotychczasową ofertę Play Now składało się 45 kanałów telewizyjnych z możliwością oglądania ich w chmurze do 7 dni po emisji. Ponadto, sieć udostępnia w obrębie platformy darmowe premiery VoD i ma cyfrową wypożyczalnię filmów.

HBO GO w sieci Play aktywować można od 7 grudnia.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | play now | hbo go

w sumie: 30
  • 0

    11.  2016-12-06 17:01:45

    @2, Red_PL - Play Now masz gratis. HBO GO możesz oglądać w apce HBO lub w Play Now - do wyboru.

  • -2

    12.  2016-12-06 17:13:26

    @9. LUIN. A w Plusie jest HBO GO ze zobowiązaniem? Nie ma, nie chcesz, rezygnujesz kiedy chcesz.
    Nie mam pojęcia co jest w tej taryfie, ale jakie to ma znaczenie? Najważniejsze że można w niej włączyć HBO GO.

  • -2

    13.  2016-12-06 17:16:10

    @10. Pabloki, u mnie ok, może w końcu się do Ciebie dobrali. ;-)
    W pakiecie Ipla Plus masz promocyjne gratis dodatkowe 13 kanałów: http://tlp.is/bzu

  • -3

    14.  2016-12-06 17:20:28

    @9. LUIN. Specjalnie dla Ciebie oferta za 29zł: http://tlp.is/bzw
    Ogólnie z HBO GO w Plusie można zrobić taki myk że masz go za darmo, ale nie napiszę jak to zrobić. Dziury w systemach Plusa znam jak własną kieszeń, jedną z nich opisałem kiedyś na forum, pozwalała na No Limit do Plusa przez rok za darmo.

  • 1

    15. ~krz  2016-12-06 17:22:53  host: nat-185-157-12-109.fiberway.pl

    a jednodniowa promocja doladowan gdzie?! od czerwca nie bylo!

  • 0

    16.  2016-12-06 17:32:03

    LuiN, Play Now masz tylko przez 12 miesięcy gratis i to najbardziej okrojonej wersji. A ja nie chcę Play Now tylko samo HBO GO :)

  • 0

    17.  2016-12-06 17:34:30

    @14, Patryk7588 - o popatrz, przegapiłem, że i w tym najniższym można mieć. Choć bez nielimitowanych wiadomości abonamentu bym jednak nie brał (brak stacjonarnych przeżyję). W Plusie widzę 30 zł opłaty a nie 25 zł przy uruchomieniu usługi w dowolnym momencie.

  • 0

    18.  2016-12-06 17:35:29

    @16, Red_PL - mam na koncie taryfę uprawnioną do Play Now i bez takich uprawnień - zobaczę jutro czy samo HBO GO się pojawi.

  • 0

    19.  2016-12-06 17:45:06

    @17. LUIN. Daj linka do tych 30zł
    Ja widzę dwie ceny: 10 lub 20zł.

  • 0

    20.  2016-12-06 17:56:55

    @19, Patryk7588 - widzę, że zbyt mocno zakodowałem sobie w głowie zeszłoroczny cennik :) Masz rację.

  • 0

    21. ~pabloki  2016-12-06 18:18:24  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    13 Patryk to ja nie mam axnów bo mi zniknęły ale oba history mam , nat geo mam tylko w wersji przeglądarkowej a tej z aplikacji to nie mam bo mi obcięli. zresztą pokazuje że mam aktywną ofertę elastyczną bezterminowo a niem mam wszystkich kanałow w niej dostępnych .widze na forum plusa że nie tylko ja mam taki problem z obcięciem kanałow.

  • 0

    22. ~pabloki  2016-12-06 18:28:46  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    Patryk cos im sie popsuło bo wczesniej nie działał polsat2 ze względu na kraj dostepu a teraz jest i moge ogladać.

  • 0

    23. ~pabloki  2016-12-06 18:30:22  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    poza tym zrobilem już zgłoszenie przez infolinie polsatu . ciekawe czy wszystko wyłaczą czy naprawią.

  • 0

    24. ~Artur  2016-12-06 19:10:48  host: 193.19.167.34

    Cięzko wybrać.
    Play kusi mnie dodatkowo TIdalem na 24msc za 0zł do spółki z HBO GO. aktywacja 50zł - abonament 45zł

    Plus - 3pakiety ipla(2msc) + później 10zł/msc. 6miesięcy za przeniesienie numeru za 0zł.AKtywacja 0zł

  • 0

    25. ~Artur  2016-12-06 19:12:52  host: 193.19.167.34

    DOdam tylko, że to musi być numer przeniesiony z abonamentu. niestety z karty nie zagra

  • 0

    26.  2016-12-06 19:48:08

    Ale łatwo można to obejść. ;-)

  • 0

    27. ~plejdo  2016-12-07 00:12:51  host: 185.137.18.180

    Czy play now i hbo go można zamówić do abonamentu play dla firm (bizbox)? Czy HBO GO dla play pójdzie na Smart TV (z aplikacją HGO), ale ciągnącym internet nie przez play tylko od stacjonarnego dostawcy?

  • 0

    28.  2016-12-07 01:01:18

    Patryk a dasz jakaś podpowiedź?

  • 0

    29. ~Stefan_niesie  2016-12-07 08:08:13  host: 78.133.136.114

    Plejdo: HBOGO na Smart TV pójdzie z dostępem wykupionym od PLAY. Wklepiesz TV PIN z HBOGO i jazda. Internet (dostawcy) nie ma znaczenia - chyba że chcesz na mobajlu oglądać. W tedy pamiętaj żeby przez PLAYNOW. Nie będzie zrzerać limitu :)

  • 0

    30.  2016-12-07 10:43:46

    @16, Red_PL - Sprawdziłem, na starszych taryfach da się włączyć samo HBO GO. Nie ma potrzeby posiadania oferty Play Now.

Dodaj swoją opinię