Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: niższe ceny wybranych telefonów i projektor

Play: niższe ceny wybranych telefonów i projektor

sirmark 8 Lipca 2015 11:19

7 10

Play obniżył ceny wybranych smartfonów - na liście są telefony LG, Alcatel, Allview i Samsung. Do oferty trafił także projektor.



lg g4c lg spirit lte lg g4




Tym razem obniżka dotyczy następujących modeli:

alcatel one touch pop c3 allview c6 quad 4g samsung galaxy core 2

epson 5100 W ofercie Play pojawił właśnie także produkt z innej niż dotychczas kategorii - Projektor Epson EH-TW5100. Można go kupić w ofercie na życzenie. Najważniejsze cechy projektora Epsona:
  • Projekcja obrazu 3D,
  • Wbudowane głośniki stereo 2W,
  • Komunikacja przewodowa i bezprzewodowa z innymi urządzeniami,
  • Wyświetlanie materiałów na ekranach o przekątnej od 30 do 300 cali,

Zobacz: Cennik wybranych modeli w ofercie Play
Zobacz: Play cennik projektor

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 31
  • 3

    12. ~taka akcja  2015-07-08 15:16:00  host: 193.201.36.42

    @7 a możesz mi powiedzieć, jaki to projektor kupiłeś wtedy w Play?

  • -2

    13. ~cynizmus  2015-07-08 15:16:10  host: LeczH001-lubman.inetia.pl

    Tylko w Play najwyższe ceny telefonów. Desperaci lub słano liczący swoje pieniądze są jeszcze w Play.

  • -3

    14. ~Dupelek  2015-07-08 15:33:10  host: 5.174.150.67

    Q7 słuchaj, piszesz Złotówkę, ale to moze tylko niepoprawna wypowiedź. Moźe chodzi o wypłatę pieniędzy za urządzenie w pełnej wartości?

  • -3

    15. ~kaifar  2015-07-08 15:45:43  host: 178.183.14.241.pronet.static.t-mobile.pl

    @wlo, ja mam słabą, jak przechodziłem z Plusa do Play to też mi się wydawało, że dostałem najlepsza...a tu zonk. Jak tylko skończy mi się umowa przechodzę na kartę...jeszcze nie wiem gdzie, ale już nigdy więcej abo. Tel kupię sobie w sklepie i nie będzie głupiego męczenia się z konsultantami.

  • 2

    16.  2015-07-08 16:06:15

    10- a bez sprzętu, to sobie operator może w każdej chwili zmienić cennik, tak jak to zrobiło T-M. Ponadto używam telefonu wyłącznie do prywatnych celów ( w czasie pracy nie mam możliwości dzwonienia z komórki ), dzwonię bardzo różnie, a wobec nieprzechodzenia niewykorzystanych środków na kolejne okresy rozliczeniowe nie mam zamiaru wyrzucać pieniędzy w błoto i zasilać niepotrzebnie kieszeń operatorowi. Jestem dość rozmowny, wręcz gadatliwy ;-) i nie ograniczam swoich rozmów ze względów finansowych. Myślę że potrafię na tyle biegle posługiwać się wszelkiego rodzaju "dopalaczami"prepaidowymi, że abonament jest mi całkowicie zbędny. Poza tym, jak mi dany operator przestaje odpowiadać, włączam RWK, wyjmuję kartę z telefonu i zaczynam używać takiej, która mi w danej chwili pasuje. Odpada przy tym użeranie się z BOK operatora, składanie rezygnacji, itd, a parę wolt telefonicznych w moim życiu już przeprowadziłem, włącznie z powrotem do operatora z którego usług zrezygnowałem, ale wróciłem gdy zaistniały odpowiednie ku temu warunki. No, ale każdy wybiera, to co mu najbardziej odpowiada.

  • -2

    17.  2015-07-08 16:19:05

    toms - to i klient może dowolnie zmieniać operatorów w takich przypadkach, nie uważasz? Nieprzechodzenie środków... No jest jeden operator, za którego przyczyną tak się stało, że zniknęły pakiety kwotowe czy minutowe - przechodzące ;-) Ale z drugiej strony oferty nielimitowanych rozmów... Co tu ma przechodzić, skoro są nielimitowane a i zryczałtowana opłata jest do zaakceptowania - czy 10 czy 20 czy 50 godzin wydzwonisz? Przestajesz korzystać,... No cóż. Niektórzy na to sobie pozwolić nie mogą - ale dziękujmy operatorom, ze ich jest aż tylu i mają tyle różnych ofert, że każdy z nas coś do swoich potrzeb dopasuje ;-)

  • 2

    18.  2015-07-08 16:29:01

    wlo jeżeli korzystam z nielimitowanych, to tylko " przy okazji", jeśli wynika to np z warunków doładowania. Zdecydowanie bardziej wolę konkretne pakiety minut , najlepiej z możliwością przedłużenia ważności niewykorzystanych. Telefon jest dla mnie , a nie ja dla telefonu, więc trzeba zachować proporcje i nie dać się spętać słuchawką, chyba że to jest po prostu Twój chleb, a tak podejrzewam jest. Jeśli mogę coś zasugerować młodszym czytelnikom - wyrzućcie esemesy ze swojego życia! Ograniczcie je do niezbędnego minimum! Skończy się wreszcie nerwowe spoglądanie w ekran z myślą : "odpisał(ła), czy nie? ", a zacznie normalne życie. Samemu się na tym złapałem i zrobiłem z tym porządek. Na początku było trochę ciężko, ale później - jaka wolność! Serdecznie polecam !

  • -2

    19.  2015-07-08 16:41:40

    toms - wiemy obaj, że mamy podobny pogląd na większość spraw tak naprawdę ;-) Też lata używałem przechodzących pakietów kwotowych... Telefon jest dla mnie - to oczywista oczywistość. Kiedy nie chcę być na każde zawołanie klienta - wyłączam. Wtedy mam drugi numer włączony, który ma tylko najbliższa rodzina i bardzo wąskie grono znajomych, w szczególności przyjaciele. Mówisz o tych esemesach - że ludzie czekają na odpisanie... Dziwne to dla mnie jest bo akurat ja jako komunikaty to traktuję. Bardzo rzadko jako formę rozmowy, chociaż siedząc przy komputerze i piszą esemesy z klawiatury, to w określonych sytuacjach wygodna forma rozmowy - oczywiście nie długiej, bo to chore by było...
    Jak sam mówisz - każdy ma co mu pasuje ;-)

  • 2

    20.  2015-07-08 16:45:35

    wlo, to nie dziwi, zwłaszcza że jesteśmy obaj z podobnych roczników. ;-) Tylko trochę więcej pokory i życzliwości i będzie git. ;-)

  • -1

    21. ~NH  2015-07-08 16:56:12  host: 89-69-26-61.dynamic.chello.pl

    @14 - mam Ci wysłać kopię dokumentu?

    Wyraźnie biuro Playa napisało mi 1 zł.

    Co gorsza, 3 miesiące temu wziąłem kolejny abonament i
    Sprawa pewnie dość powszechna - zadzwoniła konsultantka, przedstawiła propozycję cenową po czym na fakturze zupełnie co innego.
    Ale ja mam nagraną tą rozmowę (oni nagrywają to i ja nagrywam)
    Rozmowy z BOKiem Playu jakby nie przynosiły rezultatów.

    Na końcu rozmowy może Pan Rzecznik usłyszeć:
    [Ja] - Czy potwierdza Pani, że za wszystkie wymienione usługi będzie mnie obowiązywała opłata 30pln miesięcznie?
    [Konsultantka] - Tak.
    Po czym otrzymuję fakturę dwukrotnie wyższą.
    P.S. Konsultantka w trakcie rozmowy powiedziała, że "da się ogolić na łyso jeśli ta nie będzie" (też jest z tego nagranie).

  • 2

    22. ~taka akcja  2015-07-08 17:39:30  host: 193.201.36.42

    @7, @21 - pytam jaki projektor telewizyjny brałeś wcześniej w Play.
    Co do drugiej sprawy - czy jedną z tych rzeczy na fakturze nie jest opłata aktywacyjna?

  • -2

    23.  2015-07-08 17:43:04

    Cena LG Spirit Lte,w mixie za 30 zł,nie zmienia się,więc obniżka.....gdzie ona jest ?
    Cena LG 4 C nieuzasadniona(bardzo wysoka).

  • 2

    24. ~taka akcja  2015-07-08 17:47:26  host: 193.201.36.42

    @23 w innych sieciach jest on niedostępny, więc nie wiem czemu sądzisz, że jest to bardzo wysoka cena

  • -1

    25. ~NH  2015-07-08 17:50:21  host: 89-69-26-61.dynamic.chello.pl

    @22 - taki jak tu: http://tlp.is/6ui

    A co do drugiej sprawy, nie nie jest. 60 zł mam płacić do końca umowy mimo, iż sprzedawczyni przyrzekła mi, że będę płacił 30.

  • -2

    26. ~Dupelek  2015-07-08 18:36:16  host: apn-46-76-86-6.dynamic.gprs.plus.pl

    @21 , 25
    Jestem zaszokowany. A ja chcialem przejść do Playa.
    Jak to zrobić, zeby rozmówcę nagrać? Mam smartfona i w instrukcji tego nie podają!!!!

  • -2

    27. ~Simbas  2015-07-08 19:29:01  host: 170-46-185-102.dg-net.pl

    A niby gdzie ten LG G4c ? Jak zwykle bajki pisane przez Gruszkę.

  • 2

    28. ~wójek dobra rada  2015-07-08 22:27:34  host: host-89-230-71-198.rzeszow.mm.pl

    Ja mam vikings mobile za doładowanie 19zł jest
    2gb internet 4lte
    sms gratis
    rozmowy w play vikings gratis
    i 19zł na rozmowy aż do wyczerpania pieniążków na koncie
    1 min to tylko 19gr
    nie mam lepszej oferty
    jeśli ktoś chce przejść to mój nr wpisz w polecanych 608060055
    Pozdrawiam

  • -2

    29. ~kalifar  2015-07-08 23:05:57  host: adob87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wydaje mi sie ze oferta na karte jest bardziej uczciwa bo placisz faktycznie tylko za to cowydzwonisz. W abonamencie placisz jedna stawke niezaleznie od tego ile wydzwonisz. Czasami mam miesiace ze bardzo duzo rozmawiam ale mam tez takie ze telefon lezy. Karta jest o wiele ardziej uczciwa i wole sobie doladowac za okreslona kwote i od niej odejmowac za uslugi niz dokupowac do abonamentu a pozniej szok ile w danym miesiacu mi naliczyli.

  • -2

    30. ~kalifar  2015-07-08 23:06:26  host: adob87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wydaje mi sie ze oferta na karte jest bardziej uczciwa bo placisz faktycznie tylko za to cowydzwonisz. W abonamencie placisz jedna stawke niezaleznie od tego ile wydzwonisz. Czasami mam miesiace ze bardzo duzo rozmawiam ale mam tez takie ze telefon lezy. Karta jest o wiele ardziej uczciwa i wole sobie doladowac za okreslona kwote i od niej odejmowac za uslugi niz dokupowac do abonamentu a pozniej szok ile w danym miesiacu mi naliczyli.

  • -1

    31. ~vol1  2015-07-09 15:13:17  host: 46.205.109.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nigdy więcej play, mnie też oszukali. płaciłem podwójnie a jak przestawałem płacić zawyżone faktury to wyłaczali karte i straszyli karą umowną.
    Ps na każde moje pismo odpowiadali nie na temat.