Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Niższa cena Play Online 4G LTE 18 GB

Play: Niższa cena Play Online 4G LTE 18 GB

LuiN 27 Marca 2014 11:22

5 3

W standardowej ofercie Play Online 4G LTE 18 GB spadła cena abonamentu z 59,99 zł do 49,99 zł.



W ramach Promocji Klient otrzymuje:

  • 10 zł rabatu na abonament każdego miesiąca,
  • 20 GB pakietu danych (Abonenci 2 GB więcej),
  • LTE bez limitu przez 6 miesięcy,
  • Nocny Transfer za 0 zł.

Promocja obowiązuje przy zamówieniu przez eshop i jest ograniczona czasowo. Wraz z kartą SIM klient otrzymuje w promocyjnej cenie kieszonkowy router:


play online promo marzec




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: lte | play

w sumie: 72
  • 1

    53. ~  2014-03-27 17:11:18  host: n09-08-02.opera-mini.net

    52,a ja net mobilny używam przez cały rok,a netu z kabla nie mam w ogóle bo potrzebuje netu przy sobie i mam net tam gdzie jestem w całym kraju,tzn w miejscach gdzie są ludzie bo w puszczy to nie wiem,dziś już bym nie wrócił do kabla,przy okazji jeszcze mogę potestować net innych sieci i wiadomo co i jak działa

  • 1

    54. ~  2014-03-27 17:18:18  host: user-94-254-136-25.play-internet.pl

    @49 nie rozumiem, skoro wiele osób korzysta z neta w domu - tylko mobilnego i zrezygnowało z Neostrady itp. to dlaczego nie można tego porównywać. Spełnia swoje zdania zgodnie z preferencjami użytkownika i dodatkowo go zabiera podczas wypadów gdziekolwiek. Dlatego jak najbardziej można je porównywać. Średnie zużycie to 15 GB, do wykorzystania mam grubo ponad 20 GB i to w lepszej prędkości niż w stacjonarce.

  • -1

    55. ~gościuuuuu  2014-03-27 17:31:31  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    ~54 w TWOIM przypadku (podkreślam w TWOIM) tak ale dla mnie gdzie "siedze" na necie praktycznie non-stop z uwagi na wykonywaną prace (i nie tylko) podejzewam że i z 200GB byłoby mało (PS. policz ile by mnie wyniosło 200GB u Ciebie) bo w domciu z necik płace 48pln ;P

  • 0

    56. ~gościuuuuu  2014-03-27 17:32:14  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    ... necik z kabelka bez limitu oczywiście

  • 0

    57. ~  2014-03-27 17:34:26  host: n09-08-02.opera-mini.net

    55,bo masz zniżki pracownicze od Plusa :)

  • 0

    58. ~gościuuuuu  2014-03-27 18:08:48  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    no cóż nie słyszałem żeby Plus miał necik z kabla i bez limitu ale jak masz jakieś info to podaj linka żebym zobaczył czy nie przebiją mojej kablówki ;))

  • 0

    59.  2014-03-27 18:27:00

    @47 Odnośnie rozbudowy sieci P4 zdania są podzielone i faktycznie nie ma zaklęcia którym bym udowodnił przekonująco na piśmie że P4 ma gorszą sieć od grupy ZSŻ. Pracuję w taki sposób że dużo korzystam z mobilnego internetu i spotykam dużo osób o podobnych charakterze pracy.Przeważnie w czasie jakiś tam luźnych rozmów schodzi się gdzieś tam w Polsce na temat'' jak Ci chodzi internet?''...prawidłowość jest taka że jak komuś kto wcześniej nie miał kontaktu z Plusowym zapuszczę Speedtesta to jest pod wrażeniem.Wiem że sam speed to nie wszystko i te wszystkie marketingowe 150 mb/s są niewiele warte bo osobiście nie wyciągnąłem więcej niż 80 mb/s, a realnie średnio 45D/30U ale działa stabilnie bez problemów.

  • -1

    60. ~  2014-03-27 18:56:50  host: n09-08-02.opera-mini.net

    59,ja miałem Plus net mobilny i w porównaniu z Play szału nie ma,jak na sieć z dłuższym stażem spodziewałbym się czegoś więcej niż tylko wolnego 3G i LTE czasem jak złapie,tu szalę na korzyść Play przechyla stałość warunków po umowie aż sam nie przedłużysz bo wtedy nie trzeba się zajmować biurokracją i można robić coś innego

  • 0

    61.  2014-03-27 19:28:41

    Przypadkiem pierwszymi użytkownikami internetu mobilnego niebyli biznesmeni ? Później trafiło to pod strzechy. Każdy dobiera co mu najlepiej pasuje. Napisałem że zasięg 3G ma 99% ludności. Sporej grupie to wystarczy.

  • 0

    62. ~gościuuuuu  2014-03-27 20:45:37  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    ~60 "tu szalę na korzyść Play przechyla stałość warunków po umowie aż sam nie przedłużysz " stary ale tak jest w każdej sieci, jak skończy się umowa i nic z tym nie zrobisz to przechodzi na czas nieokreślony

  • 0

    63. ~  2014-03-27 23:00:48  host: z98-10.opera-mini.net

    jak można porównywać net mobilny do kabla? Przecież to głupota. W kablówce za 50zł można mieć pakiet tv cyfrowa+net min. 30Mb+telefon stacjonarny.Nigdy nie zamienię tego na mobilny net. Korzystam z mobilnego na działce, na wakacjach i w terenie jak jestem a w domu żona, dzieci korzystająz kablowego. Jak ktoś jest samotny i pracuje w delegacji, to może i nie ma sensu utrzymywanie kablówki. Dla mnie to wygoda a cena niewysoka.
    Jak net mobilny to absolutnie nie Play, bo ich beznadziejny zasięg wyklucza możliwość korzystania w terenie.

  • 0

    64. ~Punk  2014-03-28 00:52:31  host: 176.100.195.85

    Ostatnio patrząc na moje zużycie transferu to jeśli operator dałby mi ok 40 - 60 GB za ok 30 zł do max 40 zł brałbym taki limit i najlepiej z Plus`a bo u mnie Plus wyciąga ok 15 Mb/s gdzie taki Play w 3G ma max 2 Mb/s.
    T - Mobile i Orange jeszcze nie testowałem, ale Orange powinno też nieźle hulać po ostatniej modernizacji swoich stacji bo widać to po zasięgu że się poprawił po modernizacji.
    To czekam teraz na dobrą ofertę od opów, a puki co zostaję przy stałym necie radiowym bo nie ma limitów.

  • 0

    65. ~piokuk  2014-03-28 01:02:15  host: user-94-254-135-112.play-internet.pl

    re ~gościuuuuu - guzik prawda - w Orange po okresie promocyjnym następuje wyłączenie wszystkich rabatów.

  • 0

    66. ~bob  2014-03-28 03:53:28  host: 89-66-177-143.dynamic.chello.pl

    ...fackt - po przejściach z TM i O pamiętam że byłem rozwalony jak analizując zapisy regulaminów zwróciłem uwagę że w P4 po zakończeniu okresu minimalnego umowy, gdy ta przechodzi w umowę na czas nieokreślony wszystkie posiadane rabaty są u3mywane....! niby taki mały szczegół - ale jednak nikt tego nie ma... to pokazuje priorytety i intencje w kontaktach z klientem

    - inne spostrzeżenie.... w pracy normą jest wykorzystywane netu z powietrza - jest sposób na bezdotykowe rozpoznanie ludzi z netem z O: po zapuszczonym w tle zapętlonym pingu.... żeby im sesji nie rwało... tja...

  • 0

    67. ~Punk  2014-03-28 10:39:07  host: public-gprs577665.centertel.pl

    Dzisiejszy test Orange Free Na kartę
    http://www.speedtest.net/my-result/3401331984

  • 0

    68. ~Punk  2014-03-28 11:00:16  host: 176.100.195.85

    Takie wyniki są z radiówki
    http://www.speedtest.net/my-result/3401366990

  • 0

    69.  2014-03-28 11:29:55

    A oto moja zawrotna prędkość na aero2:
    http://www.speedtest.net/my-result/3401409711
    Ciekawe że mi to w zupełności wystarcza. Internet wykorzystuję do czytania tekstów, bez żadnych filmów itd. Oby darmowy internet od Aero2 trwał wiecznie.

  • 0

    70. ~qazimodo  2014-03-28 11:39:43  host: user-31-175-71-22.play-internet.pl

    http://www.speedtest.net/my-result/3401428181
    5km od nadajnika

  • 0

    71. ~  2014-03-29 02:20:27  host: n10-06-03.opera-mini.net

    20 zł za taki pakiet byłbym skłonny zapłacić, ani złotówki więcej.

  • 0

    72.  2014-03-29 02:41:26

    news jest tak napisany: "20 GB pakietu danych (Abonenci 2 GB więcej)," jakby abonenci mieli 22GB, A to nieabonenci mają 18.

Dodaj swoją opinię