Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play - nielimitowany Internet do smartfonów LG

Play - nielimitowany Internet do smartfonów LG

orson_dzi 10 Września 2015 09:02

8 4

Kupując smartfon LG w jednym z trzech abonamentów sieci Play można otrzymać nielimitowany Internet, nawet po zakończeniu trwania umowy.






Promocja dotyczy taryfy Formuła Smartfon Unlimited 59,99, 69,99 i 99,99 - jedynej taryfie, w której do tej pory była dostępna taka opcja. Po wykorzystaniu 10 GB transferu danych z podstawowego pakietu wliczonego w abonament prędkość Internetu spada do 1 Mb/s, ale nie jest on objęty limitami ilościowymi.

Jak informuje rzecznik Play, promocja trwa od dzisiaj do połowy października. Niestety nie jest jeszcze dostępny jej regulamin.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: lg | play

w sumie: 13
  • -2

    1. ~Templariusz  2015-09-10 09:21:08  host: 85.219.170.98

    Czy gdyby prędkość po wykorzystaniu limitu spadała to 1b/s to też nazywałby się on nielimitowanym?

  • 2

    2. ~Spajro  2015-09-10 09:26:35  host: 81.219.84.18

    @1 Teoretyzować to sobie możesz. Ja korzystam z tej usługi "nielimitowanych GB w smartfonie", w ostatnim miesiacu wydoiłem 15GB na telefonie, i streaming na Twitchu czy filmy na YT działają bez cięcia.

  • 2

    3. ~Krzysztof Szympans  2015-09-10 09:33:15  host: 81.219.84.18

    @1 Nie ma czegos takiego jak 1b/s w internecie, nie podzielisz tego.
    Po drugie 1MB to dosyc komfortowe korzystanie, przypomnijmy sobie czas kiedy 256kb/s to bylo cos i bylo dobrze, jak wzroslo do 1 MB to wszyscy chodzili i skakali z radosci, ze internet hula jak ta lala.

  • -3

    4.  2015-09-10 09:35:09

    Play to jest mistrz w ofertach nielimitowanych z limitem :)

  • -1

    5. ~Spajro  2015-09-10 09:51:02  host: 81.219.84.18

    @4 czego nie rozumiesz w słowach nielimitowany internet, a limitowana prędkosc?

    "Po wykorzystaniu 10 GB transferu danych z podstawowego pakietu wliczonego w abonament prędkość Internetu spada do 1 Mb/s, ale nie jest on objęty limitami ilościowymi."

    Polecam czytać newsa, krótki jest.

  • 0

    6.  2015-09-10 09:53:44

    @3 nie jeden MB (megabajt) tylko megabit, to jest różnica znaczącą. Bo mając 1MB miałbyś ponad 9mbitow, prawie 10;-)

  • 0

    7.  2015-09-10 09:54:40

    Tfu 8mbitow ;-)

  • 0

    8. ~Anonim  2015-09-10 10:03:04  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    @6,7 mógłbyś rozwinąć? porównujesz bity do bajtów, gdzie bity to predkosc a bajty to ilosc przesylanych danych

  • 1

    9. ~jaro  2015-09-10 10:23:33  host: user-94-254-144-203.play-internet.pl

    Mi 10GB starcza i to za 10zl moze usluga zostanie na stale.A jak zniknie to tez nic sie nie stanie zawsze jest inne rozwiazanie

  • 0

    10. ~  2015-09-10 11:00:40  host: 109.196.45.162

    Nielimitowany limit. Play ma ludzi za debili chyba.

  • 0

    11. ~luk  2015-09-10 11:06:06  host: 109.196.45.162

    W Heyah za 50zł mam nielimitowany internet i faktycznie o limicie nawet w regulaminie nic nie ma i nie zadaszyło mi się jeszcze żeby zwolnił mi net. Po co Play bawi się w takie gierki i coś co jest limitowane nazywa nielimitowanym, mi 10 GB skończyło by się po 2 tygodniach i co potem miałbym się męczyć z wolnym netem? i to jest nielimitowany właśnie? No chyba właśnie nie.

  • 0

    12. ~Slawek  2015-09-10 12:10:49  host: user-94-254-129-180.play-internet.pl

    A ja mam LTE z Play na kartę ponad rok i nie mam żadnych cięć-po prostu bez limitu danych i prędkości,pozdrawiam

  • 0

    13. ~  2015-09-10 16:31:12  host: 109.196.45.162

    @12 niestety nie każdy ma zasięg LTE

Dodaj swoją opinię