Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play nie nadąża z dostawami starterów Formuła Mini Max

Play nie nadąża z dostawami starterów Formuła Mini Max

LuiN 26 Czerwca 2013 10:36

29 12

Zamówień jest tak dużo... że musimy prosić Was o trochę cierpliwości - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, komentując braki magazynowe starterów Formuła Mini Max.



Nasz Mini Max bije rekordy popularności i sprzedaje się jak ciepłe bułeczki (...) Nasze dostawy mogą opóźnić się nawet do 2 tygodni - pisze Marcin Gruszka i podpowiada, że do skorzystania z nowej oferty nie jest konieczny dedykowany starter.




Migracja z dowolnej oferty prepaid sieci Play do Formuły Mini Max możliwa jest za pomocą szybkiego kodu *163*9#.

Zobacz: [Aktualizacja] Formuła Mini Max na kartę - szczegóły

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 219
  • 0

    226. ~Romlen  2013-06-27 15:22:37  host: 87-204-124-7.ip.netia.com.pl

    Ok, po przebiciu się przez te wszystkie pomyje zadam konkretne pytanie: czy jest wśród nas czytających Telepolis ktoś kto pracuje w salonie Play? Bo "góra" może napisać wszystko, niech ktoś z salonu czyli z frontu napisze czy są zapytania na MiniMax i utnie zapewne czczą dyskusję :) A tak w ogóle to jaki problem jest kupić starter z inną taryfą i zmigrować? Myślenie nie boli. Ci co chcą gotowce MiniMax i znają się na rzeczy by tak zrobili. Pozdrawiam dyskutantów!

  • 0

    227. ~  2013-06-27 16:29:31  host: a03-07-03.opera-mini.net

    226 -a taki problem ze trzeba kupic a tam przysylaja darmo. Sam napisales ze myslenie nie boli...

  • 0

    228.  2013-06-27 17:31:57

    @217 sympatyczny dwie migracje i masz znowu 14 dni na wychodzące i darmowe połączenia do Play. Można tak w koło Macieju. Problem jak ktoś ma włączone różne inne usługi które operator może dezaktywować.

  • 0

    229. ~  2013-06-27 17:37:28  host: z18-04.opera-mini.net

    AERO, ale mając starego pf, bodaj kod 163*2, przechodzę do miniM, ale już nie wrócę do 163*2 ? Tak czytałem, że nie.

  • 0

    230. ~Jas  2013-06-27 17:45:46  host: abma141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @229 wrócisz, ale najpierw musisz migrować do PNK (0 zł w Play). Dopiero stamtąd ten kod zadziała. Inaczej NIDYRYDY

  • 0

    231. ~  2013-06-27 18:03:24  host: s13-10.opera-mini.net

    230. Dobrze zrozumiałem: mam 163*2, przechodzę do 163*9, po 14 dniach wracam na 163*6, aby zaraz po zmianie móc aktywować stare 163*2 ..?

  • 0

    232. ~Jaś  2013-06-27 18:20:39  host: abma141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokładnie tak jak piszesz

  • 0

    233. ~Jas  2013-06-27 18:21:51  host: abma141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko nie prześpij terminu, bo będziesz musiał doładować konto. najlepiej zrób to jeden dzień wcześniej

  • 0

    234. ~  2013-06-27 18:29:20  host: s13-10.opera-mini.net

    233 ok, dzięki. Czyli 13 dni free, później roszada, i znów 162*9 i free na 13 dni :) Fajne!

  • 0

    235. ~  2013-06-27 18:54:56  host: s02-08.opera-mini.net

    no to jak play to przeczyta to zaraz to wylacza.

  • 0

    236. ~Romlen  2013-06-27 22:08:28  host: 88.208.107.1

    @227 - No chyba że ktoś łasi się na wydanie lub niewydanie 5zł :) Nie wiem jak w Play ale zamawiając swego czasu darmowe sim w Orange miałem niewyłączalny na nich PIN, chociażby dla tego poświęcę te 5zł gdybym musiał :)

  • 0

    237. ~Adolf Nowak  2013-06-28 12:22:30  host: user-5-173-32-169.play-internet.pl

    A dlaczego ciągle nie ma tej opcji w Online?

  • 0

    238. ~r  2013-06-28 13:45:06  host: public-gprs316716.centertel.pl

    #226: ja pytałem w salonie i tabeli gupka i chcieli wcisnąć abo bez tel z umowa na 12mc wiec są w desperacji.

  • 0

    239.  2013-06-28 16:54:51

    Teraz to nie tylko plejoza nie nadąża ze starterami, ale również za ofertą Orange :-D Miłego dnia panie Gruszka.

  • 0

    240.  2013-06-28 17:01:02

    239: Z tą ofertą to bym nie przesadzał - to tylko jednorazowa promocja, w Play zdarzają się takie równie dobre. :)

  • 0

    241.  2013-06-28 17:15:01

    Góral, a daj się nacieszyć! :-D dawno tak nie było fajowo w Orange ;)

  • 0

    242.  2013-07-23 21:50:26

    No, wszystko pięknie było... do czasu, jak nie przekroczyłem kwoty 29 złotych. Po przekroczeniu owej kwoty otrzymałem SMS'a od "Monitoring", zaś jego treść: "Wszystkie połączenia wychodzące dla Twojego numeru zostały zablokowane. Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc na numer: +48790500500." Po zadzwonieniu pod owy numer konsultant nic nie wiedział, dlaczego tak się stało. Kwota ponad 8 zł na koncie została mi zablokowana i nie mogę z nimi nic zrobić... Niby zmieniałem jakąś ofertę, lecz ja nic nie robiłem. Fakt, wykonywałem dużo połączeń, ale to ze względu na moją pracę. Tak więc teraz zostałem z ręką w nocniku.... Straciłem tylko 30zł...

  • 0

    243. ~Romlen  2013-07-29 13:22:27  host: 87-204-124-7.ip.netia.com.pl

    @242 Już myślałem że będzie tak pięknie a tu proszę; wpis negatywny. Jednak porównując ilość narzekających ludzi na NJU a na MiniMax to ten pierwszy wypada gorzej. No ale cóż, z chęcią poczytam kolejne opinie. A czym się różni oferta Play na Kartę (nie mylić z RWK) a MiniMax? Koszty te same, ważność konta po doładowaniu także, jedynie w MiniMax mamy teoretycznie spokój po przekroczeniu magicznych stawek 29/9/5zł

  • 0

    244. ~  2013-08-02 23:39:47  host: aeqq16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Odpowiedź dot. mojej reklamacji: "Po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji na Pana koncie abonenckim ustaliłam, że zablokowano możliwość wykonywania połączeń dla numeru XXXXXXXXX, ze względu na nienależyte korzystanie z usługi głosowej. - To teraz zapytanie, jak według nich wygląda "należyte korzystanie z usługi głosowej"? Po prostu śmiechu warte co to w ogóle jest. Musiałem dzwonić z drugiego telefonu, bo... nie mogę nawet do BOKu zadzwonić z telefonu w PLAY, bo zablokowali połączenia wychodzące.

  • 0

    245. ~  2013-09-28 12:09:42  host: LutekLAN.pl

    jak mini max dezaktywowac

Dodaj swoją opinię