Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Najtańszy zestaw z modemem HSPA+ na rynku

Play: Najtańszy zestaw z modemem HSPA+ na rynku

LuiN 6 Czerwca 2013 08:44

8 4
huawei e3131 Od dziś w sklepie internetowym na Play.pl oraz w salonach można kupić zestaw z modem Huawei E3131 oraz kartą Play Online na kartę 1 GB za 109 zł.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, nazwał nową ofertę na blogu najtańszym zestawem z modemem HSPA+ na rynku. Modem dostępny jest w ofercie limitowanej, do wyczerpania zapasów.

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej Sprawdź i Kup Zestaw Nowy Play Online na Kartę z modemem Huawei E3131 - Edycja Limitowana
Zobacz: regulamin oferty promocyjnej Zestaw Nowy Play Online na Kartę z modemem Huawei E3131 w sklepie internetowym - Edycja Limitowana



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 71
  • 0

    53.  2013-06-06 14:05:01

    Wiadomo kiedy Play Online będzie działaś na roamingu?

  • 0

    54.  2013-06-06 14:12:39

    51: Mam nadzieję że to "czyszczenie magazynu" pod nową generacje sprzętu :). 53: Pewnie nigdy... zresztą po co Playowi roaming T/Orange/Networks! skoro ma większą i do tego lepiej działającą sieć U900. No chyba że masz na myśli współpracę z Aero2 - to by miało sens moim skromnym zdaniem.

  • 0

    55.  2013-06-06 14:16:57

    Korzystałem z Playa z internetu mobilnego i jego stabilność jest ok, natomiast zasięg pozostawia wiele do życzenia, mały zasięg, mapy zasięgu na stronie www niedokładne, wprowadzające w błąd, brak rozbudowy sieci, szkoda ze nie działa internet na EDGE, to by było coś już lepszego jak zerowy prawie U900 badz U2100

  • 0

    56.  2013-06-06 14:20:09

    No to prawda - mogli by iść śladami Aero2 i budować, budować :).

  • 0

    57. ~W4Ready  2013-06-06 14:26:46  host: 89-70-98-119.dynamic.chello.pl

    @23: Mój egzemplarz jeszcze wymagał "odblokowania pasma" dla Aero2 (może to była wina "starej karty Aero"?). Dobrze wiedzieć, że obecnie nie jest to konieczne. @35: Ten modem pracuje zarówno w trybie RAS jak i NDIS (choć nie ma "HiLink" - konfigurujesz go przez aplikację, a nie w przeglądarce).

  • 0

    58. ~  2013-06-06 14:29:25  host: host-81-190-234-255.wroclaw.mm.pl

    A w UK 9.99f e3131 hilink w currys i pcworld :)

  • 0

    59.  2013-06-06 14:30:23

    57: Niektóre egzemplarze po prostu w ustawieniach miały uruchomione tylko pasmo "2100" i trzeba było włączyć również pasmo "900" - kwestia konfiguracji.

  • 0

    60.  2013-06-06 15:08:45

    @57 od wprowadzenia nowych kart aero 2 nic nie trzeba odblokowywać, wkładasz kartę do modemu i jazda :)

  • 0

    61.  2013-06-06 15:23:13

    60: Tu raczej nic nie zależy od karty tylko od ustawień modemu.

  • 0

    62.  2013-06-06 15:42:45

    Nie chcesz to nie wierz, używam aero 2 od ponad roku i wiem co i jak, po wymianie kart nie trzeba odlbokowywać modemu, wszystko w tym temacie.

  • 0

    63.  2013-06-06 16:23:46

    No tak się składa że ja też i karta nie ma znaczenia...to nie kwestia wiary tylko czego innego :). Tak jak piszesz - wszystko w temacie.

  • 0

    65. ~  2013-06-06 18:48:33  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @56. Aero2 to ma własne zaledwie około 800 stacji bazowych. Resztę buduje dla nich Polkomtel. Niestety tą drogą Play nie może pójść ;).

  • 0

    66. ~maciek  2013-06-06 19:46:37  host: user-94-254-193-77.play-internet.pl

    800 stacji bazowych a nie więcej ma aero2 a nie więcej?????? A możesz mi powiedzieć do kiedy aero2 będzie darmowe??????? I czy później już nie będzie darmowego neta????????

  • 0

    67. ~  2013-06-06 20:19:08  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @66. Tyle stacji wybudowali do końca 2011 roku w trakcie którego grupa Solorza, będąca właścicielem Aero2, zakupiła Polkomtel, który jeszcze w tym samym roku przy okazji wymiany własnej infrastruktury na nowszą zakupił również odpowiednie moduły transmisyjne dla około 500 e-NodeB UMTS900. W następnym roku doszło do tego jeszcze przynajmniej drugie tyle. Za całą operację świadczenia tego typu usługi dla UMTS900 Aero2 zapłaci Polkomtelowi do 2015 roku około 500 mln złotych. Same aktywa trwałe (czyli m.in stacje bazowe) Aero2 w nie zwiększyły się i od ponad roku wynoszą około 260 mln złotych. Przy 800 stacjach bazowych własnych wychodzi po około 325 tys. na pojedynczy e-NodeB. Jako źródło informacji znalazłem dokument na temat planów połączenia spółek Aero2 oraz Nova Capital: http://goo.gl/2z6eT. Co do BDI to zapraszam na stosowne strony jdtech.pl.

  • 0

    68. ~asasas  2013-06-06 22:25:28  host: 89-74-90-4.dynamic.chello.pl

    Od kilku godzin próbuję złożyć zamówienie, ale ciągle się pojawia komunikat "Problem z rezerwacją produktu. Proszę spróbować póżniej." (pisownia org.) Bez sensu ten sklep maja skonstruowany - za każdym razem trzeba wypełniać formularz, żeby się dowiedzieć, że towaru wciąż nie ma. Ciekawe, czy te modemy w ogóle są/były, czy ludzie się tak na nie rzucili.

  • 0

    69. ~  2013-06-07 19:34:21  host: 88-199-86-68.tktelekom.pl

    tylko w salonie nic o tym nie wiedza szkoda..

  • 0

    70. ~HD  2013-06-09 12:57:39  host: public732424.centertel.pl

    Niewiem po co te dyskusję na temat predkosci bo ja co prawda w telefonie ale nigdy nie uswiadczylem wiekszej niż 9 Mb/s...pod nadajnikiem HSDPA+

  • 0

    71. ~kupiłbym  2013-06-20 03:17:25  host: v59-08.opera-mini.net

    Są jeszcze te modemy w salonach ?

  • 0

    72. ~nick  2013-11-03 23:40:09  host: user-31-174-59-118.play-internet.pl

    play jest do d..!!!!!! mam go serdecznie dość! zero zasięgu!!!

  • 0

    73. ~Calm7  2013-11-04 00:41:38  host: n07-04-07.opera-mini.net

    72). Nie rozumiem tej złości. Czy to jakiś mus być w pleju ..?

Dodaj swoją opinię