Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play nagradza za polecanie usług - szczegóły promocji

Play nagradza za polecanie usług - szczegóły promocji

WitekT 7 Kwietnia 2010 12:35

0 0

Od dziś można polecać usługi Play Fresh, Mixtura i Play Online na kartę. Prezentujemy szczegóły programu Poleć Play Znajomemu.

Aby polecić osobę, należy użyć kodu *111*69*1*48numer_osoby_polecanej#, a następnie podać swoje imię (do 12 liter bez polskich znaków). Do osobny poleconej wysyłany jest wtedy SMS z prośbą o potwierdzenie go kodem *111*69*2#.

Osobą poleconą można być tylko jeden raz, osobą polecającą - do 10 razy w ciągu miesiąca. Osoba polecająca musi być aktywna w sieci od co najmniej 5 dni i mieć doładowane konto kwotą co najmniej 30 zł w ciągu ostatnich 30 dni (dla ofert prepaid) lub dokonać doładowań na sumę nie mniejszą niż dwukrotność zobowiązania (Mixtura). Osoba polecana musi być w sieci od 5 do maksymalnie 50 dni i także mieć doładowania na kwotę co najmniej 30 zł w tym okresie (prepaid) lub dokonać doładowania na sumę nie mniejszą niż zobowiązanie (Mixtura).

Osoba polecająca i polecana dostaje bonus, przyznawany w ciągu 48 godzin od spełnienia warunków i ważny 60 dni.




Posiadacze Play Fresh i Mixtury:
za polecenie Play Fresh lub Play Online na kartę - 15 zł,
za polecenie Play Mixtury - 30 zł.

Posiadacze Play Online na kartę:
za polecenie Play Fresh lub Play Online na kartę - 1 GB,
za polecenie Play Mixtury - 2 GB.

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można na stronie operatora.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • -2

    37.  2010-04-07 17:54:46

    Od 5 maja mój abonament w Orange przenoszę do mBank mobile. Wczoraj złożyłam wniosek o przeniesienie abonamentu w Play. A i drugi abonament w Play wkrótce wyląduje w mBank mobile. Mam tylko nadzieję, że pewnego dnia mBank nie wykręci takiego numeru: Od jutra, proszę Państwa, doładowania tylko z konta w mBanku!

  • 1

    38. ~Łukasz_  2010-04-07 17:59:38  host: 109.243.63.179

    Wszystko ok, tylko szkoda, że trzeba ładować po 30zł na odydwu numerach oraz że polecany numer może być w sieci najwyżej 50dni - tutaj lipa... Nie rozumiem tylko co znaczy "za polecenie Play Fresh" i "za polecenie Play Mixtury" - jak rozróżnić polecanie PLay Fresh od Play Online?

  • 0

    39. ~Łukasz_  2010-04-07 18:00:44  host: 109.243.63.179

    Tzn. jak mam wybrać co polecam?

  • 0

    40. ~Łukasz_  2010-04-07 18:17:54  host: 109.243.63.179

    @19, 33: Wygląda, że to na promocyjne, czyli lipa...

  • 0

    41. ~Łukasz_  2010-04-07 18:19:22  host: 109.243.63.179

    Ad38: Już wiem, pewnie zależy jaki numer się poleci (fresh/mixtura/play online).

  • 1

    42. ~Ion  2010-04-07 18:48:10  host: 94.254.139.132

    do 38: Łukasz wg regulaminu wcale nie musisz ładować obu kont by dostać te promocyjne bonusy. Musisz tylko w przeciągu do 30dni wstecz mieć doładowania łacznie co najmniej na kwote 30zł. a to wg mnie jest pewna spora różnica...

  • 1

    43.  2010-04-07 20:35:53

    29. - po pierwsze wg regulaminu bonus zostaje przyznany w ciągu 48 godzin od spełnienia warunków, więc operator zdaje się ma jeszcze czas, po drugie przeczytaj ze zrozumieniem (tak radziłeś innym, więc może warto zastosować się samemu do własnych rad) punkt 19 podpunkt d. regulaminu, który wg mnie ma znaczenie takie, że osoba Polecana musi doładować konto kwotą 30 zł, w ciągu 34 dni od momentu POTWIERDZENIA POLECENIA. Z twojego opisu wynika, że osoba której poleciłeś usługę jeszcze nie doładowała konta. (z góry przepraszam jeśli i ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem)

  • 1

    44. ~Łukasz_  2010-04-07 21:12:47  host: 188.33.130.39

    @42: Wiem, wiem - i na jednym numerze już mam :-) Ale drugi jest już za stary, więc nie obejmuje mnie to. Specjalnie startera dla 15zł chyba nie będę kupował :-)

  • -1

    45. ~play  2010-04-07 21:57:20  host: user12.555.pl

    chora promocja

  • -1

    46. ~ksawek  2010-04-07 21:58:54  host: 87-205-201-164.adsl.inetia.pl

    Oj uważał bym na to. Bo nagroda za to bardzo mała, a Play będzie się cieszył że zaoszczędził kasę na reklamie, często na obsłudze a dopisze sobie nowego klienta do swej puli no i często uwięzi cyrografem. Jak dla mnie kiepski sposób na pozyskiwanie klientów.

  • -1

    47. ~  2010-04-07 22:00:31  host: 188.33.154.207

    do 43: upierasz się - wmawiając mi że nie umiem czytać ze zrozumieniem. Ok - więc postanowiłem przejrzeć ten regulamin dokładnie i poczytać co mówi ów punkt 19 regulaminu podpunkt d. no i mam: "18. Numer Osoby Polecającej, korzystającej z ofert na kartę, nie musi być zarejestrowany. Warunki otrzymania Bonusu dla Osoby Poleconej(...)d. Warunki określone w punktach a, b, c naleŜy spełnić w ciągu 34 dni od potwierdzenia Polecenia." a co mówią podpunkty a,b,c?? tegoż punktu?:"W przypadku Osób Poleconych, które na skutek Polecenia dokonały Aktywacji w Ofercie Play Fresh lub Play Online na Kartę należy spełnić następujące warunki: a. Korzystać z Usług Telekomunikacyjnych świadczonych przez P4 nie krócej niż 5 dni i nie dłużej niż 50 dni od Aktywacji; b. dokonać Doładowań na łączną kwotę minimum 30 zł w okresie wskazanym powyżej; c. utrzymywać Okres ważności połączeń wychodzących / Okres ważności połączeń Internetowych.". ok - tylko niezbyt zrozumiale zabrzmiał podpunkt b."dokonać Doładowań na łączną kwotę minimum 30 zł w okresie wskazanym powyżej" a więc sprawdziłem co pisało wyżej. Wyżej była informacja nt "Warunki otrzymania Bonusu dla Osoby Polecającej" i tam w punkcie 15tym podpunkcie b. pisze tak: "dokonać Doładowań na łączną kwotę minimum 30 zł w przeciągu ostatnich 30 dni" i to chyba nie pozostawia złudzeń że jeśli wstecz do 30dni przed aktywacją bonusu doładowało się kwotą minimum 30zł (dotyczy to zarówno numeru polecającego jak i polecanego) to ma się prawo do bonusu. a więc wg regulaminu obydwa numery powinni doładować a żadnego nie doładować. kod wpisałem wczoraj - niby mają 48godzin max *(jak to napisał Łukasz z postu 44) - więc czekam. Ale i tak mi się coś przy logowaniu nie podoba - więc mimo wszystko napisałem reklamacje - by nie zapomnieli o bonusie i nie wymigali się z niego...

  • -1

    48. ~  2010-04-07 22:05:34  host: 188.33.154.207

    47cd: małe sprostowanie punkt d: "Warunki określone w punktach a, b, c naleŜy spełnić w ciągu 34 dni od potwierdzenia Polecenia" dotyczył naturalnie punktu 19. punkt 18. to tylko to: "Numer Osoby Polecającej, korzystającej z ofert na kartę, nie musi być zarejestrowany" - pisze o tym by nie było niedomówień

  • 1

    49.  2010-04-07 23:43:22

    47. - i znów: po pierwsze, niczego ci nie wmawiam, radziłem tylko, byś swoje rady, zastosował również wobec siebie, chyba to uczciwe, po drugie szkoda czasu i miejsca na przepisywanie regulaminu, który jest ogólnie dostępny, po trzecie, popatrzyłeś powyżej, ale za wysoko, ponieważ cytowany przez ciebie punkt 15 dotyczy warunków, które musi spełnić osoba Polecająca, a nie Polecana, zwróć uwagę na to, że te warunki są nieco inne dla osoby Polecanej i Polecającej, po czwarte, cytowany przez ciebie pkt "19 b." odnosi się, wg mnie, do podpunktu "a", czyli chodzi o doładowanie pomiędzy 5, a 50 dniem od aktywacji, ale nie zmienia to faktu, że musi to być w ciągu 34 dni po POTWIERDZENIU POLECENIA, o czym mówi podpunkt "d" . Tak ja rozumiem te punkty regulaminu, choć nie upieram się przy tym, że mam rację. Z jednym mogę się z tobą zgodzić, regulamin jest napisany zawile i trudno go zrozumieć, sam go już czytałem ze 30 razy i nadal nie jestem pewien, czy go dobrze interpretuję. I na koniec, bez względu na to, czy ja mam rację, czy ty, przyjmij radę - tak mi się wydaje - dużo starszego kolegi: zwolnij, za szybko działasz, pośpiech jest złym doradcą, czasami nas tylko ośmiesza, ale innym razem może nawet zgubić. A swoją drogą, skoro są wątpliwości może by tak spytać u "źródła Gruszki". Co ty na to, Witku T.?

  • 2

    50.  2010-04-08 00:04:37

    47. jeszcze króciutko - wejdź na stronę operatora http://tnij.com/TV06q, gdzie znajdziesz krótką instrukcję jak polecić znajomego. Tak w sposobie przez telefon, jak i przez www, na końcu widnieje zapis: "Gdy Twój znajomy potwierdzi polecenie i doładuje swoje konto, oboje dostaniecie od nas bonusy!". Myślę, że zdanie to może świadczyć o tym, że najpierw potwierdzenie polecenia, potem doładowanie, no i na końcu bonusy.

  • -2

    51. ~  2010-04-08 00:52:57  host: t23-02.opera-mini.net

    do 49,50: DeeR jestes niesamowity. specjalnie Ci zacytowalem te podpunkty by nie bylo ze cos wymyśliłem. podpunkt d. mowi tylko tyle że daje dodatkowo 34dni na spełnienie tych wcześniejszych podpunktow. podpunkt a wymienia komu sie taki bonus należy. podpunk b zas kiedy trzeba doladowac konta (o tej samej kwestii pisano w podpunkcie b punktu 15. i tego tez jest to kontynuacja). ja sie trzymam regulaminu a nie jakiejś tam stronki jakiegoś tam kolesia co sobie rysunek czy video zrobil i wstawił do netu.

  • -1

    52. ~czyzykus  2010-04-08 00:54:23  host: 62.152.137.171.dsl.dynamic.eranet.pl

    hmmm ja wpisalem wszystko jak nalezy i pojawia sie info ze moje konto jest nieaktywne na polaczenia wychodzace - jakis zart bo mam aktywne do 04.2011 dlaczego tak sie dzieje ??????

  • 1

    53.  2010-04-08 01:33:07

    51. pass - wygrałeś. Teraz przedstawione przez ciebie argumenty przekonały mnie i udowodniły, że masz rację. Życzę miłego korzystania z Bonusa tak tobie, jak i twojemu koledze. Pozdrawiam!

  • -2

    54. ~VonArthur  2010-04-08 08:57:55  host: 188.146.236.236.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Według mnie play szuka kasy bo jakby nie było kazy musi po te 30zł doładowac,żeby dostac 15 gratis.Tylko gdzie ten Play,który jak wchodził na rynek to reklamował sie,ze jedna taryfa ,zadnych kodów itp?Jak juz jest 15 za 10,30minut za 6zł itp.prawie jak w erze w tak taku bonusy itp.i co chwile nowe kody podobno play mieł byc prosta siecia w obsłudfze bez ,żadnych kodów.Ale to tylko reklama na poczatku była ładna.

  • 0

    55. ~Adam  2010-04-13 13:05:36  host: v03-15.opera-mini.net

    i dalej jest prostą siecią, czytelną i tanią. Wiem co mówię bo mam kilka numerów w Play

  • 0

    56.  2010-04-25 00:35:59

    @54 - rozumiem, że kody USSD trochę przerastają ciasnego taktakowca?

Dodaj swoją opinię