Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: muzyczna zapowiedź majówki włączana losowym klientom

Play: muzyczna zapowiedź majówki włączana losowym klientom

Q! 26 Kwietnia 2012 13:46

0 0

Od 26. kwietnia Play włącza wybranym losowo klientom muzykę na czekanie. Jest to jeden z elementów promocji darmowych SMS-ów na majówkę.

Przypomnijmy, że od 1. do 3. maja wszyscy użytkownicy ofert Play na kartę będą mogli bezpłatnie wysyłać SMS-y do wszystkich sieci. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Od 26. kwietnia zapowiedź usługi promocyjnie będzie włączana wybranym losowo klientom. Jej automatyczne wyłączenie nastąpi wraz z końcem promocji.




Zapowiedź można włączyć wysyłając SMS-a o treści MAJ pod numer 333. Jej wyłączenia można dokonać w dowolnym momencie wysyłając SMS-a o treści NIE pod numer 3000.

Promocyjną zapowiedź usłyszeć można na blogu rzecznika Play, Marcina Gruszki, pod tym adresem.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 1

    28.  2012-04-26 15:29:29

    Jak mi to włączycie bez pytania, to tak jak was lubię i kibicuję wam drogi Playu, tak z miejsca piszę w tej sprawie skargę do UKE i UOKiK. Nie uszczęśliwiajcie ludzi na siłę! Nie róbcie sobie żartów z klientów!

  • 0

    29. ~Darkeners  2012-04-26 15:35:01  host: 89-78-255-156.dynamic.chello.pl

    No dobra, a gdzie w koncu HTC One X w ofercie playa? Oby tylko nie był w cenie Sony Xperia P, bo to przegiecie pały...

  • 0

    30. ~  2012-04-26 16:45:49  host: bdo155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zgłaszałem ostatnio pytania do Play na Play24 i w salonie agencyjnym, żeby mi umożliwili przejście do Formuła 4.0. Mam Longplaya, który kończy się w sierpniu. Oczywiście przejścia nie było. Zacząłem więc szukać po konkurencji, w końcu można mieć lepszą jakość połączeń za tę samą cenę "no limit" np.: w Plusie. Jakby wyczuli, że się na nich obrażam i zadzwonili, tyle, że z inną ofertą - obniżka abo o 30% i przedłużenie umowy na rok bez słuchawki. Powiedziałem że się zastanowię do następnego dnia i nawet umówiłem na telefon z panią konsultant. Już nie zadzwoniła. A ponieważ jestem tylko klientem i mam swoje widzi mi się to w sierpniu przeniosę sobie numer spowrotem do Plusa do "no limit". Nic nie stracę, a tylko zyskam :-)

  • 0

    31. ~b  2012-04-26 17:29:53  host: ip-37-209-133-175.free.aero2.net.pl

    Jakim prawem ? Ja wlasnie sie zorientowalem ( klient mi powiedzial ) ze mam jakas wsiową muzyczke na Orange. Nawet nie wiem kiedy mi to gnoje wlaczyly.

  • 0

    32.  2012-04-26 17:58:14

    Przez notkę SMS, przez stałe pogarszanie Play Fresh, przez kiepski BOK, przez brak handoveru, przez to wszystko jestem wqr..ony maksymalnie na Play. Jak mi włączą pierdzenie na czekanie to już nie wiem jaki będę. T-mobile'u dajżesz w końcu sensowną taryfę prepaid ... no tak marzenie ściętej głowy, tu też systematyczne pogarszanie taktaka.

  • 0

    33. ~stz  2012-04-26 18:14:12  host: 93-186-23-81.rdns.blackberry.net

    Ja nigdy nie miałem u siebie muzyki na czekanie i nie lubię tego u innych. Najlepszy jest zwykły sygnał.

  • 0

    34.  2012-04-26 18:26:07

    Niech mi lepiej żadnego badziewia nie włączają.

  • 0

    35. ~Gruchowsky  2012-04-26 18:48:28  host: 85.219.193.53

    Na wszelki wypadek podaję CACHE z GOOGLE'a. ;-) VOILA! link: "http://goo.gl/cpFYb"

  • 0

    36. ~Słoneczny  2012-04-26 19:05:02  host: 89-78-27-96.dynamic.chello.pl

    Musiałem do siebie zadzwonić i sprawdzić czy nie mam tego badziewia, bo to obciach jak cholera. Na szczęście jest tradycyjny sygnał.

  • 0

    39. ~divhashlos20  2012-04-26 19:13:23  host: rxproxy.com

    Play jest jak sportowiec olimpijski! Przoduje we wszystkich rozwiązaniach! Muzyczną zapowiedź majówki też wprowadził jako pierwszy i teraz na pewno inne sieci to skopiują. A że oferta coraz gorsza, to wina innych sieci!

  • 0

    41. ~Fizjonom  2012-04-26 19:59:16  host: 94-75-70-212.home.aster.pl

    To jest niepoważne. Nie życzę sobie włączania jakichkolwiek usług bez mojej wiedzy.

  • 0

    42. ~wosq  2012-04-26 21:15:02  host: user-46-113-208-84.play-internet.pl

    Zna może ktoś kod, którego wysłanie spowoduje wyłączenie z losowania tego badziewia.

  • 1

    43.  2012-04-26 22:14:18

    Z dwóch numerów, na których Play włączył tę usługę właśnie poleciały reklamacje ;-)

  • 1

    45.  2012-04-27 09:40:23

    Mnie też to paskudztwo włączyli - przyjaciółka mi powiedziała. :-/ Mam zamiar napisać skargę, ponieważ nie zamawiałam tej usługi.

  • 0

    46. ~  2012-04-27 09:47:07  host: z55-10.opera-mini.net

    Och, Dina! Przecież zostałaś wybrana jako jedna z nielicznych! Zobacz, jakie szczęście miałaś w tej loterii ;-D ..a Ty skarżyć się chcesz? ;-)

  • 0

    47. ~  2012-04-27 09:53:48  host: static-62-233-239-6.devs.futuro.pl

    Oh, Dina dają Ci za darmola, a nie chcesz? Darowanemu koniowi ... A tak na poważnie to mnie by wkurw zlłapał, gdyby mi coś takiego włączyli. Nie włączą, bo nie jestem w Play.

  • 0

    48. ~  2012-04-27 11:32:08  host: 192.92.94.23

    Wysłałem tego smsa NIE, tak na wszelki wypadek. Jak mozna to wlaczac bez zgody abonenta???

  • 0

    49. ~xxxxxxxxxxxxxxx  2012-04-27 13:57:07  host: v21-15.opera-mini.net

    Po co oni takie dziadostwo dają? Ja też profilaktycznie wysłałem SMSa Nie na nr 3000 aby mieć spokój.

  • 0

    50. ~PiŁa  2012-04-27 18:45:52  host: user-188-33-177-3.play-internet.pl

    Mi włączyli muzykę na czekanie na początku marca tego roku. A gdy reklamowałem to twardo wciskają, że to ja sam sobie włączyłem kodem z mojego telefonu. Kodem, którego nie znałem. Taki jest poziom Play! Skutek tego taki, że na wszelki wypadek wyłączyłem wszystkie usługi, oprócz poczty głosowej.

  • 0

    51. ~Bob  2012-05-06 15:43:31  host: public38860.xdsl.centertel.pl

    Jakiś czas temu miałem sms od Heyah, że zbliża się koniec bezpłatnego okresu "Szafa gra" na moim numerze. Tyle, że nigdy jej nie włączałem... . Nie tylko Play pali głupa.

Dodaj swoją opinię