Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: milion złotych dla WOŚP

Play: milion złotych dla WOŚP

orson_dzi 19 Stycznia 2017 22:41

13 7
diabelski mlyn play i wosp

Podczas zakończonego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy klienci sieci Play zebrali prawie milion złotych z samych tylko SMS-ów.

Klienci sieci Play mogli wesprzeć orkiestrę wysyłać SMS o treści SERCE. Koszt jednego SMS-a, to 5 zł netto. Wysłanych zostało 195 180 wiadomości, co w przeliczeniu daje prawie 976 tys. złotych. W ubiegłym roku takich SMS-ów były 92 tys.

Prawie milion złotych pochodzi tylko z SMS-ów. Do tego dojdą jeszcze pieniądze m.in. z licytacji złotego numeru oraz smartfonu HTC U Ultra.

Zobacz: Play przygotował na 25. Finał WOŚP nie tylko teledysk


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: woŚp | play

w sumie: 105
  • 2

    92.  2017-01-21 09:21:13

    @86 budżet reklamowy samych operatorów telekomunikacyjnych za 9 miesięcy 2016 roku to miliard złotych a gdzie reszta reklamodawców. Efektywność WOŚP bardzo dobra. Porównując z państwową pomocą społeczną gdzie 1 złotówka pomocy to pewnie 2 złote obsługi to niebo a ziemia. Jaki sens miałaby reklama gdyby nie przynosiła zysku ? Takie przekuwanie ze 100 milionów za darmową reklamę w 60 milionów pomocy.

    Problem to mają czarnoksiężnicy bo analiza tacy wykazała pewnie drastyczny spadek w okresie WOŚP. Choć pewnie darczyńcy co przelewają na radio co ma ryja nie wspierają WOŚP.

  • -1

    93. ~  2017-01-21 09:33:01  host: 89-64-28-18.dynamic.chello.pl

    Ja problemu nie mam z wośp, nie daję i dobrze mi z tym. Sam Owsiak nie wzbudza mojego zaufania, wygląd żulika, słownictwo też mocno nie odbiega od podsklepowych staczy.
    Na Kościół też nie daję i na pis nie głosuję tak dla jasności.

  • 0

    94. ~wkurbiony  2017-01-21 10:00:05  host: 89-77-152-219.dynamic.chello.pl

    Idźcie se w pi... na salon24 czy tam inną niezależną od rozumu a nie róbcie tu chlewu ....

  • 0

    95. ~gość  2017-01-21 10:52:51  host: public-gprs206287.centertel.pl

    @92 Dobrze napisane, każdy cienias i hejter który najmniej jest skłonny do pomocy innym najbardziej ujada na WOŚP, to normalne że ich to boli. Wielkiglutludzki też czuwa aby poziom hejtu był stabilny.
    Fani ra dyja wymierają w zastraszającym tempie:-D To i dopływ kaski spada na propagację jadu w eter.
    Wszyscy hejterzy i oszołomy którym się piana z pyska toczy na wośp noście oświadczenia że nie wspieracie tego (... tu wstawcie swoje wulgaryzmy) i nie będziecie korzystać ze sprzętu kupionego przez tego (.... i jeszcze mu). Będziecie tym samym trzymać się swoich zasad, sam hejt to za mało.

  • 0

    96. ~  2017-01-21 12:12:22  host: user-94-254-178-94.play-internet.pl

    Pisac o jakichs oswiadczeniach moze jedynie zaslepiony fanatyk. Dla przypomnienia to wośp byl i jest wspierany przez samorządy a te robily to z publicznej kasy wiec takze moich podatkow wiec sprzet kupiony przez wosp byl takze z moich podatkow.
    Jak Owsiak zalozy prywatny szpital i nie bedzie bral kasy publicznej, to wtedy oswiadczenia maja sens.
    Fanatykom wosp proponuje skoro ich guru tak leczy zeby zalozyl prywatny szpital i tam leczyl swoich wyznawcow a nie w publicznych szpitalach

  • -3

    97. ~  2017-01-21 12:48:24  host: public-gprs351246.centertel.pl

    Oo to dobry pomysł żeby wyznawcy owsiaka nosili oświadczenia, że chcą być leczeni wyłącznie na sprzęcie kupionym przez wośp

  • 3

    98.  2017-01-21 13:30:04

    @96 Dlatego właśnie nikt ci nie broni dostępu do tego sprzętu. Jest on dla wszystkich dostępny. To ma być wyraz twojej woli, twojego sprzeciwu, twój prywatny manifest.

  • 0

    99. ~gość  2017-01-21 14:16:15  host: public-gprs172683.centertel.pl

    @96,97 Nie wspierasz Owsiaka to i zdecydowanie nie korzystaj ze sprzętu który kupiła wyłącznie wośp. Zrób coś stanowczo, możesz tylko ustnie oświadczyć w szpitalu że cokolwiek co ma wspólnego z wośp ma nie być zastosowane w twoim leczeniu, proste i uczciwe, nie ujadaj tylko, "dobra" zmiana się skończy wkrótce, a ludzie wspierali wośp i będą wspierać, im większy reżim pisowski tym bardziej wspierają, dziwne, nie?

  • -3

    100. ~  2017-01-21 14:27:33  host: user-94-254-227-232.play-internet.pl

    Ale widać lobby owsikowe działa tutaj prężnie :D Napiszę oświadczenie jak ty napiszesz, że nie chcesz by do ratowania twojego życia w przypadku takiej potrzeby nie był używany sprzęt NFZ tylko wyłącznie zakupiony przez wośp. Proste i uczciwe, bądź konsekwentny i nie ujadaj.
    Mnie dobra zmiana ani ziębi ani grzeje, to ty sobie uroiłeś, że jak ktoś nie popiera owsiaka, to popiera pis. Jak ci tak wygodniej żyć, to żyj w takim przekonaniu. Nikomu nie bronię wspierać, możesz i milion przeznaczyć na WOŚP, nic mi do tego. Piszę, że ja nie wspieram od iluśtam lat i dlaczego nie wspieram a tutaj zwolennicy miłości i niesienia pomocy potrzebującym plują jadem. Nie licuje to jakoś :D
    Jak jeszcze przypomnę sobie jakie głupoty wypisujesz krytykując play, to wiem, że masz zaburzenia osobowości.

  • 3

    101.  2017-01-21 14:48:47

    100 - na sprzęt NFZ płacę dużo więcej niż na WOŚP i to OBOWIĄZKOWO. Więc przestań p...lić jak po...ny ;-)

  • -2

    102. ~  2017-01-21 15:13:25  host: user-94-254-227-232.play-internet.pl

    101, zawsze wpier...asz się w rozmowy innych. Dla mnie nie jesteś partnerem do rozmowy więc nie odnoś się do moich wypowiedzi dziadku.

  • -3

    103. ~jurek oszust  2017-01-21 15:21:22  host: host-89-229-75-250.dynamic.mm.pl

    Owsik jego rodzina i ich biznes który się kręci w kilkunastu firmach gdzie jest niejasny przepływ kasy wośp i wódkastok to najwięksi cwaniaki i oszuści od 25 lat nawet kijowski ich nie przebija.

  • 1

    104. ~@103  2017-01-21 15:52:27  host: 89-78-168-32.dynamic.chello.pl

    Screen twojego postu poleciał już do skrzynki mailowej Wośp. Krótko mówiąc, spodziewaj się wkrótce listonosza.

  • 2

    105.  2017-01-21 17:58:39

    @100 Następny nawiedzony idiota. Na NFZ to ja płacę składki i to nie małe, w przeciwieństwie do ciebie bezrobotnego za którego płaci państwo minimum.
    @101 Nie warto ruszać gów..na takiego jak 100, ruszyłeś i teraz będzie śmierdzieć, zaraz się wyleją jego żale i żadania.

  • -1

    106. ~Zdzichu  2017-01-21 19:13:00  host: n25-04-04.opera-mini.net

    Co jest kur.de! Spokój ma byc *** bo zara wezme pasa! Ja tez nie wspieram bo nie mam z czego, ale pare lat temu dalem zlotówke. Nie wspierasz to trudno, zamknij morde i daj sie wypowiedziec powaznym ludziom

  • 0

    107.  2017-01-21 19:28:00

    Ktoś mnie wołał..?
    ;-)

  • 0

    109.  2017-01-21 23:09:38

    Było info.

  • 0

    110.  2017-01-22 13:09:24

    102 - podpisuj się, będę pamiętał, by nie zwracać na Ciebie uwagi. Jak na razie jesteś nikim/każdym w tym serwisie.

  • 0

    111.  2017-01-22 15:39:57

    Prawie cała składka zdrowotna odliczana jest od podatku. Składki to za mało i z budżetu dopłacają bodaj drugie tyle. Pośrednio czy bezpośrednio każdy płaci na NFZ.

  • -1

    112. ~do @92  2017-01-24 05:28:52  host: 89-64-152-2.dynamic.chello.pl

    Ja nie wymieram ale nie wspomagam owsiaków lecz Radio Maryja.

Dodaj swoją opinię