Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Mikołajkowa promocja doładowań

Play: Mikołajkowa promocja doładowań

LuiN 5 Grudnia 2014 07:52

9 4

play mikolaj doladowanie 5. grudnia obowiązuje mikołajkowa edycja promocji Play Ekstrabonusy za doładowanie.






Prezenty od Play otrzymać można doładowując konto za pośrednictwem strony www.doladowania.play.pl lub Strefy Doładowań na Facebooku. Rodzaj prezentu uzależniony jest od kwoty doładowania:

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 60 SMS-ów
11-25 zł 60 minut do wszystkich sieci
26-50 zł 60% wartości doładowania
51 zł i więcej 600 MB

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play     

w sumie: 43
  • 1

    24.  2014-12-05 11:47:15

    @23, w Play: Usługi > Pakiety > Złotówki

  • 0

    25. ~bolo  2014-12-05 11:54:52  host: onr218.internetdsl.tpnet.pl

    @7 - ta trzecia opcja też ma sens, tylko ta druga nie ma sensu jeżeli masz NL za 10 zł zwłaszcza jeżeli nie wygadałeś jeszcze tej dychy...

  • 2

    26.  2014-12-05 12:06:47

    Tak czytam i aż nie do wiary w totalne zidiocenie co niektórych. Bonus zł zazwyczaj był od 51 zł. Teraz jest od 26 zł. Więc można doładować za 26 zł, ale można też za 50 zł i ma się wtedy 60% bonusu i 100 dni ważności konta w taryfach bez RWK (nie licząc Formuły Play na kartę). Konto promocyjne jest ważne do końca 30 dnia, licząc od daty przyznania bonusu, ale można je łatwo przedłużyć - Pakietem złotówek (10za5, 15za10) poza Minimaxem i doładowaniem 5 zł przez FB / doładowaniem w parze na FB.
    18,33 zł (z uwzględnieniem bonusu za doładowanie w parze) za nielimitowane rozmowy do wszystkich (a nie "wszystkich" jak w plusie) to moim zdaniem bardzo dobra oferta, choć czasami bylo lepiej. Podobnie no limit rozmów i SMS za 25 zł (i to bez doładowania w parze).
    Bonus 60 minut taki sobie. Daje w sumie 124 minuty za 11 zł (bonus 60 minut, 10 za 5, 30 minut za 6 zl), czyli ok. 0,09 zł. Bywało lepiej.

  • 0

    27.  2014-12-05 12:09:12

    No i @25 ma rację. Jeśl nie wykorzystaliście jeszcze 10 zł w promocji świątecznej, to pakiet minut za 11-25 zł jest dla was niezbyt korzystny.

  • 2

    28.  2014-12-05 12:35:47

    @13 prosta sprawa, podam na swoim przykładzie. Posiadam taryfę darmowe rozmowy i smsy w play z usługą stare zbieraj minuty, jako że rozmowy poza sieć mam w gratisie to nie zmienię tej taryfy za nic w świecie. Problem jest taki że potrzebuje też netu do telefonu. W mojej taryfie 1gb kosztuje 25zł, 500MB 15zł więc jak dziś doładuje za 51zł to dostanę 600MB za nic. W sumie z jednodniowych w play korzystam tylko po to aby dostać jakieś MB. Rozumiesz teraz?
    Choć w tamtym roku lepszą opcję trafiłem, dawali 75MB za 5zł co dawało 750MB za doładowanie 50zł (10x5zł)

  • 0

    29.  2014-12-05 12:46:36

    @28 - ja po prostu w podobnej sytuacji (mam stary fresh z ZM) kupiłem dual sima :) i mam prawie za darmo rozmowy z Fresh ZM i bardzo tani internet ok 18 zł za 15 GB (do smartfona OK)

  • 1

    31.  2014-12-05 13:09:22

    nowe miejscowości w zasięgu play 4g >> http://tlp.is/4rj

  • 0

    32. ~  2014-12-05 14:03:35  host: n11-02-07.opera-mini.net

    W Red Bullu tez obowiązują te same bonusy?

  • 1

    33.  2014-12-05 14:06:12

    Ciągnę na tych promocjach ponad rok. Nie ma to jak nielimitowane połączenia w bonusie. Skarbonka się zrobiła i trzeba wykorzystać to co się nazbierało. Dali jeszcze za 10 zł. nielimitowane z konta promocyjnego. Nie wiem kiedy to wydam ;)

  • 0

    34. ~Kuzyn1920  2014-12-05 15:42:05  host: 92.60.132.22

    DZIŚ dostałem sms, ale mam RBM @33 to sie z jakimiś pakietami wyklucza? bo mam starter że za doładowanie 30 + 1GB, i kiedyś miałem jeszcze BL SMS i nie wiem co sie z tym stało. a na żadną inna taryfe nie przechodziłem.

  • -1

    35. ~  2014-12-05 16:34:18  host: 46.114.59.166

    @19 lechu- masz rację, w taryfie darmowe rozmowy i smsy w play bonusowe smsy z doładowania są tylko wewnątrz sieci, przynajmniej tak wynika z regulaminu. Kicha. Miałem uzupełnić przez stronę play ale uzupełnię prosto ze strony mojego banku, prosto i bez kombinacji a te ich smsy do własnej sieci to mam w d....

  • 0

    36. ~  2014-12-05 16:47:01  host: ip-37-209-143-98.free.aero2.net.pl

    kiedyś takie promocje działały w ten sposób, że jak sie doładowało np. 50 zl to dostawało się wszystkie 3 bonusy również z niższych progów doładowań, a teraz już tak nie ma? konto doładowane 26zl i bonus dodany to 60% wartości doładowania, nie ma przyznanych 60 smsów ani 60min :( tak teraz wyglądają te promocje?

  • -1

    37. ~pabloki  2014-12-05 17:11:16  host: 178.181.48.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    hmmm. sprytny ten play. juz ludzie zapomnieli o promocji za 10 zł no limit. i teraz będą ładowac by mieć minuty bo 60% do doładowania jest na promocyjne. dołądować za 51 zł by mieć 600MB to dla typowego karciarza dość dużo... a stacjonarne.... a stacjonarne są w pakiecie w jakiejś taryfie .

  • 1

    38.  2014-12-05 17:33:36

    @36 to nigdy tak nie działało. Choć można doładować kilka razy i wtedy za każde doładowanie oddzielny bonus zostanie przyznany. Pomyliło Ci się chyba z programem doładowań, albo zbieraj bonusy tam po osiągnięciu danego progu przy doładowaniu otrzymujesz też bonusy z niższych progów przy pojedynczym doładowaniu. Kwestia tylko odpowiedniej kwoty. Przy doładowaniu za 90zł i aktywnym pd i zb otrzymasz 600MB z dzisiejszej promocji do tego wszystkie bonusy z obu usług.

  • 0

    39. ~Wojtek  2014-12-05 17:40:43  host: user-109-243-54-81.play-internet.pl

    :) dzieki takim promocjom odkad mam formule 4w1 nie wydalem ani grosza z konta glownego, jade caly czas na promocyjnych doladowaniach i +15% z doladowan na doladowania.play.pl a moim asem w rekawie jest jeszcze 10za5 :D Dla mnie to oferta idealna, no moze prawie idealna, gdyby nie to ze dziewczyna ma nr w mixturze i jest zwiazana umowa, poszlibysmy do virgin mobile.

  • 1

    40.  2014-12-05 18:04:37

    @39 Nie wiem jak to można nie wydać ani grosza z konta głównego mając formułę 4w1? A pakiet za 21zł to masz co miesiąc za darmo?

  • 0

    41. ~Wojtek  2014-12-05 18:19:37  host: user-109-243-54-81.play-internet.pl

    czyli sam sobie odpowiedziales...

  • 0

    42.  2014-12-05 19:34:07

    @40, +1 ;)

  • 1

    43. ~  2014-12-06 05:51:12  host: n11-02-07.opera-mini.net

    Czy w RBM mozna kupić pakiet 10za5?

  • 0

    44. ~  2014-12-08 12:39:36  host: 088156158242.stargardszczecinski.vectranet.pl

    wiadomosc o promocji PLAY dostalem w newsletterze: TELEPOLIS.PL - codzienne wiadomości - 8 grudnia 2014 r.
    Rychło w czas.

Dodaj swoją opinię