Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Magdalena Różczka i Kuba Wojewódzki w reklamach Formuły Unlimited

Play: Magdalena Różczka i Kuba Wojewódzki w reklamach Formuły Unlimited

LuiN 9 Września 2013 22:12

7 11
Ruszyła kampania promocyjna nowej oferty abonamentowej Play, planów Formuła Unlimited. W pierwszych dwóch reklamach pojawiają się Magdalena Różczka i Kuba Wojewódzki.

Formuła reklam nie zmieniła się - nadal obok celebrytów zobaczymy w nich sympatyczną parę sprzedawców:

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Play: nowe Formuły Unlimited i start LTE


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: formuła unlimited | play

w sumie: 27
  • 1

    10.  2013-09-10 02:53:15

    Irytujący ten tekst 'nielimitowane rozmowy do Orange', skoro jest bez stacjonarek.

  • 0

    11. ~  2013-09-10 04:23:59  host: user-31-174-227-84.play-internet.pl

    @8 właśnie wyskrobałem pismo w tej sprawie :)

  • -1

    12. ~  2013-09-10 06:44:38  host: V34-03.opera-mini.net

    wole reklamy play niż te na upławy by potem dowiedzieć się co na stolec, a następnie czym zęby umyć po tym wszystkim.

  • 0

    15. ~PISZE Z FACEBOOKA  2013-09-10 07:48:18  host: 81.219.84.18

    Przeszły mnie sluchy, ze Adam Małysz bedzie reklamował LTE w tubiedronka. Teraz smiejecie sie ale reklama dzwigiem handlu i jestem pewien ze bedzie dla biedronki spory przyrost, tylko czekac na reklame do konca 2013 roku.

  • 0

    16.  2013-09-10 07:55:44

    jak sie patrze na "wojewodzkiego" to mnie obrzydzenie nachodzi do play i gdybym mial sie kierowac "nim' to by mnie w play nie bylo

  • 0

    17. ~Mario  2013-09-10 08:05:15  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    Różczka jest najbrzydszą aktorką w PL. Nie mogę na nią patrzeć. Zastanawia mnie, jak można powiedzieć o niej, że jest "zjawiskowa" (ktoś takie słowa wypowiedział o.O). Dzięki niej to jest anty-reklama Playa. Bleeeh...!!! :/

  • 0

    19. ~  2013-09-10 08:22:21  host: g225039173.adsl.alicedsl.de

    zenujace sa te wszytkie reklamy play z celebrytami

  • 0

    20. ~  2013-09-10 08:34:37  host: 46.77.124.26

    Również piszę do UOKiK o reklamowaniu LTE, którego nie mają, i o nielimitowanych rozmowach do Orange, gdy stacjonarki są dodatkowo płatne.

  • 0

    21. ~  2013-09-10 08:39:12  host: v49-16.opera-mini.net

    20 a pisz sobie. Tylko się nie zdziw, że Ci odpiszą, żeś nie doczytał o tym orange. W zasadzie doczytałeś, hehe

  • 1

    22. ~  2013-09-10 09:23:47  host: public-gprs236415.centertel.pl

    Play jest na równi pochyłej. Wydaje im się, że idą do przodu i robią dobre oferty, podczas gdy tony komentarzy w Internecie pokazują jak niezadowoleni są użytkownicy. Internauci obnażają nieudolność tej sieci w dalszym budowaniu rynku, tymczasem oni w tym Play inwestują w głupawe reklamy, na które chyba tylko dziecko się nabierze. Zejdźcie na ziemię, ludzie z Taśmowej. Nie pijcie tyle kawy, bo wam osłabia wyższe procesy umysłowe...

  • 0

    23. ~Piotrek  2013-09-10 09:33:11  host: apn-5-60-179-73.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie ma jak chwalić się czymś co będzie za kilka miesięcy - 4G LTE 4 Mbit/s :P

  • 0

    27. ~  2013-09-10 10:17:27  host: public-gprs236415.centertel.pl

    @24, to dlaczego nie korzystasz? Może dlatego, że pracujesz w Play? :) Oferty idą wstecz, tzn. są coraz mniej korzystne.

  • 1

    28. ~  2013-09-10 10:41:29  host: adeu139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nawet czarodziejska Różdżka nie im pomoże , może powinni zatrudnić Harrego Pottera :-)

  • 0

    29. ~``  2013-09-10 10:58:40  host: 81.219.84.18

    @27 poniewaz, swiezo przedluzylem umowe na kolejne 24 miesiace

  • 0

    30. ~  2013-09-10 10:59:21  host: public-gprs517377.centertel.pl

    Szkoda, że nie podadzą ile z tych "gwiazdeczek" rzeczywiście korzysta z ich usług...

  • 0

    31. ~nie korzystam już  2013-09-10 12:45:36  host: 62.87.233.38

    zPlay odkąd go reklamuje celebrydzki wojewucki. Są lepsze sieci jak VIRGIN czy Lyca albo wRodzinie.

  • 0

    32. ~  2013-09-10 15:44:17  host: user-94-254-145-198.play-internet.pl

    Ciekawe kiedy reklama dmuchanych nadajnikow lte zamiast choinki na swita ? hmmm dmuchany nadajnik za jedyne 9999zl rozmowa gratis i usmiech gruchy na hawajach

  • 0

    33. ~eurochild  2013-09-10 23:04:24  host: 89-65-175-53.dynamic.chello.pl

    Nie ma to jak jak odpowiednia ilość gwiazdek w reklamie. 29.99 plus sms, plus stacjonarne, plus pakiet internetowy. To ja pozostanę sobie przy swoich 34 miesięcznie z wliczonym pakietem i sms.

  • 0

    34. ~  2013-09-11 01:49:19  host: public-gprs671020.centertel.pl

    @33, przygotuj się na jeszcze więcej.

  • 0

    36. ~  2013-09-14 16:03:23  host: 212.80.226.66

    Unlimited europa gdzie można za darmo odbierać połłączenia w europie do tego pełny nolimit rozmów i smsów w kraju wygląda ciekawie, niestety 20zł za internet to za dużo, zdecydowanie za dużo.... Zastanawia mnie tylko czy brać teraz tątaryfę czy w najbliższym czasie konkurencja pokaże nowe taryfy z darmowym odbieraniem rozmów za granicą?

Dodaj swoją opinię