Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play ma sposób na brak środków na koncie

Play ma sposób na brak środków na koncie

LuiN 25 Listopada 2008 13:33

2 0

25. listopada Play wprowadza nową usługę, przygotowaną z myślą o klientach abonamentowych jak i prepaid, którzy nie mogą dzwonić z powodu braku środków na koncie, utracili ważność połączeń wychodzących lub przekroczyli limit kredytowy.

Play będzie automatycznie przesyłać informację o próbie połączenia na numer, na który próbowali dzwonić. Jeżeli klient Play, który nie ma możliwości wykonania połączenia spróbuje je wykonać, to wybierany przez niego numer otrzyma komunikat Numer +4879xxxxxxx próbował się z Tobą połączyć i prosi o kontakt.




  Wiadomość będzie wysyłana za pomocą SMS-a klasy 0 i nie wiąże się za żadnymi kosztami dodatkowymi.

  Play jako pierwszy na rynku oferuje tego typu usługę swoim klientom i zamierza zgłosić ją na konkurs na najbardziej użyteczną usługę podczas Kongresu GSM w Barcelonie w lutym 2009 roku - napisała firma w komunikacie.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23.  2008-11-25 14:58:00

    Ciekawe czy taka prośba o zadzwonienie będzie rozsyłana do wszystkich sieci czy tylko wewnątrz Play. W przypadku powiadomień, że dany numer Play jest już dostępny rozsyłane są do wszystkich sieci, Byłem zdziwiony. Ja niejednokrotnie dzwoniąc pod wyłączony numer Play dostałem wiadomość na Orange o dostępności gdy znajomy z Play włączył telefon. W Orange SMS SOS i Zadzwoń Teraz są rozsyłane jedynie do użytkowników Orange.

  • 0

    24.  2008-11-25 15:12:40

    biotyt: działa do wszystkich sieci.

  • 0

    25.  2008-11-25 16:34:19

    naprawde wygodna usluga oj czasem prostota najbardziej zadziwia :-)

  • 0

    26.  2008-11-25 16:35:40

    WitekT: To świetne, Play wprowadza nową jakość usług. Niech inne sieci się uczą. Orange to skąpi nawet SMS-a z powiadomieniem, a przecież jakby ktoś oddzwonił do użytkownika Orange to sieć dostała by pieniądze z MTR.

  • 0

    27.  2008-11-25 16:50:13

    Jak dla mnie świetny pomysł. Popieram!!! Oby Era o swoich klientach pomyślała...

  • 0

    28. ~:))  2008-11-25 17:47:55  host: chello084010144209.chello.pl

    ciekawe - ale czy w takim przypadku to zastępuje tą usługę *120... czy jakoś tam?

  • 0

    29. ~kwistas  2008-11-25 18:08:38  host: w3cache.wignet.pl

    Świetny pomysł ze strony PLAY. Pomyślany na dodatek do wszytkach sieci.

  • 0

    30.  2008-11-25 19:20:43

    Piękna usługa. Inne sieci są w tym zakresie w lesie. Brawo Play :)

  • 0

    31.  2008-11-25 22:07:33

    WitekT (24) - do stacjonarnych i zagranicznych też ;-)?

  • 0

    32. ~  2008-11-25 22:57:33  host: dnx248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i do numerów premium rate powinni wysyłać SMS, że ktoś chciał zadzwonić.

  • 0

    33. ~Muss87  2008-11-26 01:43:51  host: chello089077136155.chello.pl

    Z powiadomieniami do wszystkich sieci, w playu istnieje to od samego poczatku ich istnienia.

  • 0

    34. ~jarekt  2008-11-26 08:04:46  host: ecr66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Usluga dziala od pol roku conajmniej. Fajne jest to ze dziala nie tyklo dla prepaidowcow ale takze w przypadku zablokowania rozmow wychodzacych co mi sie niestety przydazylo :) Gratulacje dla Play - jedna z przydatniejszych sulug w razie awarii...

  • 0

    35. ~  2008-11-26 08:35:27  host: cc.azsoft.pl

    Play..Orange..a Era nic:(

  • 0

    36. ~lukas0002  2008-12-09 21:40:53  host: 80.50.127.54

    Bardzo fajna usługa !!PLAY RZĄDZI

  • 0

    37. ~lolo  2008-12-20 22:13:22  host: host-n1-65-37.telpol.net.pl

    w simplusie są dwie usługi "Pay for me" czyli możliwość telefonu na koszt drugiej osoby oraz " Zadzwoń do mnie", która polega na czymś bardzo podobnym do usługi Play (trzeba wprowadzić kod).

  • 0

    38. ~olaf  2010-02-19 21:01:41  host: host-80.48.115.43.ltv.pl

    czy gdy jest limit kredytowy trzeba zapłcić czy można jego jakoś uniknąć

  • 0

    39. ~Ujrfy  2011-08-21 21:27:21  host: adld92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PLAY NA KOSZT ODBIORCY *120*nr.osobr#

  • 0

    40. ~Owca  2013-07-07 19:29:18  host: cfh144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta. Super. Tylko żadnego sms'a, a jedynie wiadomość flash - więc nie wiem kiedy ktoś się chce ze mną połączyć, a w wiadomości nie ma również podanej godziny. Przynajmniej tak jest w moim Samsungu Ace. Co jest bardzo denerwujące.

  • 0

    41. ~Marta  2014-05-14 13:56:12  host: user-94-254-196-214.play-internet.pl

    Zadzwoń

  • 0

    42. ~gcf  2014-12-07 20:20:49  host: aug95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WOLE opcje KREDYT w Orange...I tyle..Biorę 2-3 zł Kredytu i sam dzwonie...Proste!

Dodaj swoją opinię