Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play ma sklep internetowy

Play ma sklep internetowy

WitekT 5 Września 2007 23:28

0 0
Play uruchomił sklep internetowy, w którym można kupić zestawy prepaid z telefonem, startery, akcesoria oraz biżuterię.

Sklep dostępny jest pod adresem sklep.playmobile.pl bądź z zakładki z głównej strony serwisu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~ukenamuniu  2007-09-05 23:37:04  host: nat-go2.aster.pl

    Witku: ten Feler znów grasuje, wpisał Ci się do http://telepolis.pl/news.php?id=9325

  • 0

    2. ~  2007-09-05 23:54:50  host: aln241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Póki co to slep raz znika raz sie pojawia i są cholerne problemy z odczytaniem tych kodów przy zamawianiu starterów

  • 0

    3.  2007-09-06 00:08:02

    kody do otczytania są boskie, 3 minuty siedzialem zeby cod odczytac z nich :>

  • 0

    4. ~zibi  2007-09-06 00:11:48  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    No to pędzę i kupię sobie jakieś paciorki ...

  • 0

    5. ~ukenamuniu  2007-09-06 00:17:46  host: nat-go2.aster.pl

    zibi: chcesz zamówić, czy zmówić paciorki?

  • 0

    6. ~LeszekTG  2007-09-06 07:53:28  host: ip-87-205-6-181.netia.com.pl

    14 zl za przesyłke Playkarty - dziekuje

  • 0

    7.  2007-09-06 08:55:06

    widze ze konkurencji pozazdroscili ale z tego co widze i czytam to ten sklepik jakos niedorobiony jest i nie zawsze poprawnie dziala ale chyba jednak lepiej sie przejsc normalnie do placowki niz jeszcze 14 zl dokladac za przesyłke

  • 0

    8. ~triple  2007-09-06 11:36:15  host: aez189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    skoro dopiero zaczęli rozkręcać sklep to raczej nie będą od razu wojażować wypchanymi "półkami", spokojnie, trzeba troche poczekać..jak zwykle czas zdziała cuda;)

  • 0

    9. ~magda  2007-09-06 14:11:47  host: dpd172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czasami sklep inernetowy potrafi mocno ułątwić życie...a za kilka miesięcy odzwyzcaimys ie do chodzenia na zakupy tylko bedziemy robic je za pomoca kompuera i inernetu...Play robi krok w strone nowoczesności:)

  • 0

    10. ~z  2007-09-06 20:31:55  host: eeo223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jest w sklepie biżuteria, a kiedy będzie mydło, powidło i papier toaletowy?

  • 0

    11. ~Dina  2007-09-06 21:01:40  host: 193.200.150.23

    Tak,jest biżuteria,a jakie ceny...!!! :O W życiu bym tyle nie zapłaciła za przywieszkę do telefonu. Nieważne,że jest ze szlachetnych kamieni. Wolę zwykłe,szklane koraliki za rozsądną cenę.

  • 0

    12.  2007-09-06 23:40:12

    Skoro wszyscy go mają to i Play musiał go zrobić...Wszystko co potrzebne dostępne online ;)

  • 0

    13. ~  2007-09-07 23:37:07  host: osnor4.rene.com.pl