Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play ma największy zasięg w Polsce

Play ma największy zasięg w Polsce

LuiN 30 Maja 2008 16:11

0 0
Od 2. czerwca rusza kampania reklamowa Play mająca za zadanie poinformować konsumentów, że Play ma obecnie największy zasięg w Polsce.

Piętnastosekundowy spot został zatytułowany "Lepiej nie kłam, że nie było zasięgu". Oficjalnie trafi on do telewizji i Internetu w poniedziałek 2. czerwca. Spot został przygotowany przez agencję Brain.

Play nie podał jeszcze szczegółowych danych, które potwierdziłyby reklamowany największy zasięg.





Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 87
  • 0

    69. ~gaja  2008-06-01 16:41:04  host: gaja.tpnet.pl

    i wylancza uslugi kiedy chce! regulaminy nic nie zancza zapewnienia rowniez to caly play!!! przyklad play karta komu wylaczyli pakiet 200smsow ? mi mial byc do konca 2008 byl do wczoraj!(konto dod i wazne) kto tu klamie to samo z zasiegiem sciema i nic wiecej!!!!

  • 0

    70.  2008-06-01 18:16:38

    69. - gaja - 200 sms to drobiazg zważywszy na fakt, że mi dziś bezpodstawnie wyzerowali całe konto.Ale jazda:)

  • 0

    71.  2008-06-01 21:21:16

    69 gaja, mam to samo i nie tylko ja sprawdziłem przez www i okazało się że nie przyznali mi pakietu 200sms w tym miesiącu, czytałem na blogu playa że pare osób też tak ma że nie zostały im przyznane pakiety sms 200 i 30 minut do play, zaraz dzwonie do boku, miejmy nadzieje że to jakaś awaria a nie kombinacja play aby zmusić ludzi do przejścia na nową taryfę, bo jeśli tak to karta idzie do kosza

  • 0

    72.  2008-06-01 21:31:54

    dzwoniłem właśnie do boku i pani potwierdziła że mają jakąś modernizację i pakiety zostaną przyznane z 24 godzinnym opóźnieniem czyli najprawdopodobniej jutro powinno być już wszysko ok, miejmy nadzieję że tak się stanie

  • 0

    73. ~acc  2008-06-01 22:37:54  host: 82.160.248.28

    pic na wodę..

  • 0

    74.  2008-06-02 19:18:31

    radiomechanik - cos Ci sie pokrecilo i mowisz o Erze a nie Plusie. Plus ma duzo stacji (najwiecej w kraju) gesto rozstawionych dzieki temu sa 'sredniej mocy' (to tak dla uproszczenia) i zasieg jest naprawde dobry.

  • 0

    75. ~gregormon  2008-06-03 06:00:42  host: gw.delfinet.pl

    "gaja" u mnie podobnie zniknął pakiet 200 smsów miał byc do końca tego roku a tu nie ma ciekawe co z tym zrobią.

  • 0

    76. ~k  2008-06-03 15:07:13  host: w3cache.wignet.pl

    ~gregormon każą ci zarejestrować kartę potem pójść do salonu PLAY i dopominać się o swoje, jak zwykle będą strzelać głupa że to nie ich wina tylko twoja (nie doładowałeś konta albo inna bajka) i tak w efekcie dostaniesz ewentualnie rekompensatę w postaci darmowych minut lub smsów do PLAY.

  • 0

    77. ~kwistas  2008-06-03 17:43:27  host: w3cache.wignet.pl

    www.niemamusu.pl ->nowa oferta Plusa już w czwartek...

  • 0

    78.  2008-06-04 19:52:51

    Ta oferta to 36,6 :P

  • 0

    79.  2008-06-06 13:57:21

    @ cóż za reklama... Temat chyba inny... od pół roku jestem w Play i ani razu nie miałam problemu z zasięgiem chociaż się tego bardzo obawiałam... a reklama wymiata!

  • 0

    80. ~betka  2008-06-06 19:14:40  host: dzw82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hejka... mam play'a i jestem zadowolona. Bylam ostatnio w Zakopanem na wycieczce szkolnej i nikt nie mial za sięgu, tylko... ja. Super firma ... POLECAM:)

  • 0

    81. ~kwistas  2008-06-07 14:00:48  host: w3cache.wignet.pl

    ~betka to wszystko dzięki sieci PLUS, która ma najwięcej przekaźników w kraju.

  • 0

    82.  2008-06-08 11:57:07

    #80# W Zakopanem nikt nie miał zasięgu :/ To jest nie realne... PLAY korzysta z nadajników Plusa, więc wszyscy z plusa i (simplusa) muszą mieć tam zasięg. Po drugie sam byłem w Zakopanem z rodziną i wszyscy (operatorzy) mieli tam zasięg. Przecież Zakopane to normalne miasto więc trudno, żeby tak zasięgu nie było. Poza tym już nie jest tak jak kiedyś z zasięgiem operatorów. Teraz każda sieć ma zasięg w ponad 99,5% rejonach polski... A operatorzy się prześcigują o 0.001% kto jest lepszy i później takie reklamy powstają... :/

  • 0

    83. ~kaktus_1987  2008-06-08 23:20:31  host: aqm162.internetdsl.tpnet.pl

    Idea według mnie ma najwiekszy zasięg a Polkomtel ma średni w niektórych miejscowościach nie da sie spokojnie rozmawiać bo nie ma zasięgu

  • 0

    84. ~SzoluUU  2008-06-09 15:35:54  host: 212.160.234.67

    Powiem wam tak ! Play i Plus mają największy zasięg w całej Polsce. Ja mieszkam na wsi, ok.6 tyś mieszkańców, i mam zasięg 3G !!!! Od od innych słyszę że "O matko no kiedy będą te wideo rozmowy" a mieszkają w miastach :/

  • 0

    85. ~jarek  2008-06-10 17:24:27  host: host-81-190-130-182.olsztyn.mm.pl

    mam play, jest najgorszy zasieg, mialem wczesniej plusa, idee i ere ii ere jest najlepsza

  • 0

    86. ~scooolari  2008-07-02 21:34:07  host: adsg12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~SzoluUU, zapewne mieszkasz niedaleko któregoś z miast, gdzie są rozlokowane nadajniki 3G (Wawa, Łódź, Kraków, ... ). Ludzie narzekający na brak rozmów będą musieli jeszcze trochę poczekać. Modernizacja odbiorników, żeby było 3G w całej Polsce na razie przerasta operatorów (finansowo).

  • 0

    87. ~seba  2010-09-30 19:50:19  host: abje131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Statystycznie, biorąc pod uwagę zasięg w całej Polsce, największy zasięg ma sam Plus. Oczywiście nie wszędzie jednak, na skale krajową przerasta pozostałe sieci. Jest to uczciwa i rzetelna firma, u których warto sobie podłączyć telefonik ;p. A pro po - mogli by zrobić mapę gdzie zasięg jest lepszy, a gdzie gorszy...

  • 0

    88. ~kaaamila  2011-11-22 11:16:13  host: ip-48-90.zax.pl

    Mój chłopak ma sieć w Play, mieszka w okolicach Kielc natomiast ja w Krakowie. Często do siebie dzwonimy i jeszcze się nie zdarzyło, żeby nasza rozmowa nie została przerwana z powodu BRAKU ZASIĘGU. W swoim pokoju ma jedną kreskę, a w pozostałych pomieszczeniach 2 kreski. Żebyśmy mogli normalnie porozmawiać musi biegać po całym domu szukając sieci. Owszem gdy jest w Kielcach jest zasięg, ale nie za to się płaci miesięcznie abonament, żeby nie móc rozmawiać tam gdzie się chce:/ W Krakowie jeszcze nigdy nie miałam zasięgu na maxa;) a dyplomatyczne odpowiedzi centrum obslugi klienta operatora PLAY sa wzruszajace- zawsze to nasza wina:)

Dodaj swoją opinię