Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: koniec Tidala w ofertach na kartę

Play: koniec Tidala w ofertach na kartę

sirmark 25 Stycznia 2017 18:20

4 8
tidal play

Rzecznik Play poinformował, że dostęp do serwisu muzycznego Tidal w ofertach na kartę został wyłączony.

Klienci usług na kartę w sieci Play mogli do tej pory korzystać z serwisu Tidal za złotówkę dziennie. Klienci otrzymywali 24-godzinny dostęp do wersji Premium, a środki było pobierane z konta głównego numeru.

Od 25 stycznia Tidal Premium nie jest już dostępny w ofertach na kartę. Jak zapowiedział Marcin Gruszka, rzecznik operatora, usługa została wyłączona definitywnie i nie będzie już więcej dostępna.


Źródło tekstu: Play; wł     

Dodaj do:

Tagi: tidal | play

w sumie: 40
  • 1

    23.  2017-01-25 20:05:45

    @10 Umowa z TM jest do 2020 roku i nie mogą tak sobie z niej zrezygnować. Co innego Plus i Orange. Tu rzeczywiście umowy mogą wygasnąć w tym roku. A tak w ogóle to Telko.in podaje, że P4 roznuduje własną sieć w latach 17-19. http://tlp.is/ceu

  • 0

    24. ~akcja  2017-01-25 20:16:27  host: 193.201.36.42

    @20, ale wiesz, że to tylko dotyczy ofert na kartę a w abo dalej ten milion klinetów ma Tidala na 2 lata za free?

  • 1

    25. ~x  2017-01-25 20:29:45  host: apn-212-2-126-221.dynamic.gprs.plus.pl

    T-Mobilowi wzrasta jakość wraz ze spadkiem ilości klientów. Nawet jakość ma swoje granice, więc tak szybko z umowy roamingu nie zrezygnuje ;-)

  • 1

    26. ~dym z parnika  2017-01-25 20:32:38  host: do-kl-de-frankfurt-1.northghost.com

    Play z tym tam Tidlem, to mi chrzan może trzeć. Mi mój miś kupuje Spotify za 3 zeta i jest słodko.

  • 1

    27. ~///  2017-01-25 21:06:38  host: public-gprs376364.centertel.pl

    Rzeczpospolita: PLAY więcej warty od Plusa
    Według rankingu Polska Marka dziennika Rzeczpospolita marka PLAY jest już więcej warta od marki Plus. Marka należąca do P4 jest warta 2,677 mld zł i zajmuje pod względem wartości 4 miejsce w Polsce. Rok wcześniej PLAY zajmował 6 pozycję, a jego wartość wynosiła 2,263 mld zł. Przez rok wartość marki urosła aż o 18%.
    Wartość marki Plus spadła o 4% do 2,524 mld z 2.618 mld rok wcześniej. Plus spadł z 4 na 5 pozycję.

  • 1

    28.  2017-01-25 21:11:13

    Usługa promocyjna, więc nie dziwi odłączenie.

  • 0

    30. ~  2017-01-25 21:43:48  host: apn-31-1-111-136.dynamic.gprs.plus.pl

    Co to jest ten Tridal? Jakaś podróbka Spotify?

  • 0

    31. ~PKO  2017-01-26 00:26:22  host: 89-65-70-36.dynamic.chello.pl

    Ale was boli ten play ,tylo dlaczego jak w nim nie jestescie,

  • 1

    32. ~PZ  2017-01-26 01:33:20  host: public-gprs202211.centertel.pl

    no kto tak naprawdę z tego TIDALA korzystał -- Beyonce ;-)))) w playu to TÓRENTY

  • 1

    33. ~Mateusz  2017-01-26 07:10:46  host: 89-68-119-110.dynamic.chello.pl

    Poziom komentarzy to dno. Gimnazjum polecam wziąć się za odrabianie lekcji, a nie komentowanie.
    Wracając do tematu, to była nieopłacalna opcja, lepiej wziąć pakiet rodzinny w spotify na 6 osób i mamy darmową muzykę za 5zł/mies.

  • -1

    34.  2017-01-26 07:39:28

    plej czwartą najcenniejszą marką na rynku - haha - Niezłych bajeczek ten plej komuś naopowiadał, że takie bzdury poszły w świat...

  • 1

    35. ~x  2017-01-26 08:29:27  host: apn-212-2-126-225.dynamic.gprs.plus.pl

    @34 Calm7 Masz jakiś problem z sobą, czy Ci płacą za wklejanie na różnych portalach tego samego "śmiesznego" komentarza?

  • 0

    36.  2017-01-26 08:39:41

    35). Takie jest moje zdanie, z którym nie musisz się zgadzać, a nie być kolejnym szukającym ze mną zwady.

  • 1

    37. ~Master Chief  2017-01-26 09:23:28  host: gny186.internetdsl.tpnet.pl

    Żadna strata moim zdaniem, Tidal jest tworem muzyki popularnej, więc ciężko tam znaleźć coś ciekawego. A przecież wystarczy odpalić radio, tam na okrągło puszczają tą samą, "topową" muzykę, aż do wy**gania (nie chcę komuś śniadania obrzydzać).

  • 0

    38. ~  2017-01-26 09:39:50  host: 178-36-204-19.adsl.inetia.pl

    To oznacza, ze internet w Play zdycha. Sprawa wyglada bardzo ciekawie. Ktos tutaj niezle pogrywa. Najpierw przyciecie do 3 mbps, teraz wyciecie Tidala. Co wymysli ta "supersiec 5G" nastepne? Ograniczenie do 1 mbps?

  • 0

    39. ~krisso  2017-01-26 09:48:10  host: ooh17.internetdsl.tpnet.pl

    Tidal.bonusy.Internet wolny coraz lepiej w PLAJ za dużo w du.....zobaczymy co P GRUSZKA zaprezentuje do końca tygodni jaką mega OFERTĘ NA KARTĘ AŻ STRACH POMYŚLEĆ!!!!!

  • 0

    40. ~x  2017-01-26 09:53:54  host: apn-212-2-126-225.dynamic.gprs.plus.pl

    @39 Jeszcze nie ma oferty, a już strach ogarnia? :-) Nie martw się. Będzie dobrze.

  • 1

    41. ~muzyk  2017-01-26 13:24:05  host: public-gprs397867.centertel.pl

    I tak spotify lepszy i to za 20 zł miesięcznie.

  • 0

    42.  2017-01-26 13:48:27

    @32 haha mam takie właśnie wrażenie, że u nas ludzie się o Tidal dowiedzieli tylko dlatego, że Beyonce tam płytę zamieściła :D i chyba na tym się popularność serwisu skończyła

  • 0

    43.  2017-01-26 13:50:28

    @42, angstridden - ja tam go znałem (i korzystałem z niego) od chwili premiery jeszcze jako Wimp. Po zmianie w Tidala, jakoś tak już nie do końca mnie przekonywał. Był Deezer, ostatecznie zaś wylądowałem na Spotify i bardzo go sobie chwalę.

Dodaj swoją opinię