Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: koniec promocji "30 za 10" oficjalnie

Play: koniec promocji "30 za 10" oficjalnie

Q! 11 Stycznia 2012 23:28

0 0

Rzecznik sieci Play, Marcin Gruszka, poinformował oficjalnie o zakończeniu promocji 30 za 10. Tym samym spory na temat tej promocji zostaną, a przynajmniej powinny zostać, zakończone. ;-)

30 za 10 to promocja, w której za 10 zł klient otrzymywał 30 zł na konto promocyjne do wykorzystania na wszystkie usługi sieci Play. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Jak pisze na swoim blogu Grusza, pakiet ten został wprowadzony aby zachęcić wybranych klientów do ponownego, aktywnego korzystania z konta. Operator nie informował o pakiecie oficjalnie, ale też nie zabraniał korzystania z niego wszystkim zainteresowanym.




Teraz Play zakończył promocję co tłumaczy tym, że sporo osób nadużywało tego pakietu w sposób sprzeczny z naszymi zasadami. Byli tacy, którzy na masową skalę sprzedawali te kody.

I chociaż osobiście Gruszka nie zgadza się z polityką swojej sieci i wycofywaniu usługi bez wcześniejszego poinformowania klientów o tym, to pakiet ten jest już niedostępny.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 451
  • 0

    470.  2012-01-20 23:51:40

    jak ktos chce dzwonic tanio to znajdzie sposób, ale nie o to chodzi zeby caly czas musiec kombinowac... minuty na allegro mozna miec po 10 groszy do wszystkich sieci. pewnie im chodzi o to aby z tego korzystac i im MTR teraz nabijać na maksa, dopoki maja taką przewagę w tej kwestii

  • 0

    471.  2012-01-20 23:52:48

    wg mnie likwidacja tego pakietu to totalna porazka, juz mniej mnie zmartwilo podzielenie stanu darmowego po doladowaniu na dwie opcje. chociaz nie podobala mi sie ta zmiana, to ta jest jeszcze gorsza.. masakra, jak mozna takie rzeczy robic :(

  • 0

    472.  2012-01-20 23:54:40

    szkoda ze pakiet w heyah mozna kupić tylko raz. i nie zrobili takiego jak był w play, bo bym jeszcze powazniej myślał o zmianie sieci... :/

  • -1

    473. ~do 468  2012-01-21 13:01:31  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    468. A kto korzysta z takich popieprzonych funkcji mnie interesuje niezawodny i tani kontakt a w PLAY cięgle mam problem z dodzwonieniem. Wymieniaj bez końca cóz tam jeszcze jest przydatnego ? Bo to co wymieniłeś każda siec już oferuje a która oferuje darmowe sms w sieci przez rok bez doładowywania ?Heyah właśnie a jak dzieciaki nie maja kasy zawsze mogą napisać BYłEM zwolennikiem PLAY i zdecydowanie MIAŁ najlepsza ofertę ale już nie ma

  • 0

    474.  2012-01-21 13:13:40

    473). Jak już plej nie ma najlepszej oferty, to teraz kto inny ma pałeczkę :-)

  • -1

    475. ~  2012-01-21 13:37:05  host: z51-04.opera-mini.net

    Pley ma taka oferte ze smiech. Zwyczajnie gardze nimi i ich jakoscia nędzną

  • 0

    476. ~  2012-01-21 14:14:10  host: afax178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    473 jak chcesz sięzamykac w getcie hejowym i swoja aktywnosc zamierzasz ograniczys do wysyłania smsów do 2 czy czech osob co ja ci zrobie nie wiem jak w moiej taryfie jest z smsami bo nie używam , do darmowej komunikacji do wszystkich sieci korzystam z gg który rownie niewygodny jak pisanie smsów no może smsy sa bardziej niewygodne taka usługa dla desperatów niby to darmowe ale jakie do dupy, natomiast gg jest dużo bardziej darmowy niż smsy w hejach

  • -1

    477.  2012-01-21 14:31:43

    @474, moim zdaniem najlepsza oferta na kartę to Heyah, a na abonament T-Mobile (gwarancja cen smartfonów, ilość minut jak w Play, pakiet 1000 SMS za 5 zł).

  • 0

    478. ~pieron  2012-01-21 15:06:43  host: v11-15.opera-mini.net

    473. Pakiety internetowe, 4 profile i bonusy od zasilen w zaleznosci od wybranej taryfy. Troche tych roznic jednak jest z Heyah.

  • 0

    479. ~do 476  2012-01-23 14:26:38  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    476. A gg masz zawsze przy sobie i zasięg internetu wszędzie nawet u Zdzicha w piwnicy ?

  • 0

    480. ~  2012-01-24 02:54:26  host: dcy119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wojna na smsy. Kto tego używa, żeby kupować pakiety po 1000 smsów przy free rozmowach w sieci.

  • 0

    481. ~  2012-01-24 20:35:02  host: user-31-175-156-66.play-internet.pl

    @480 rozmowy w sieci mam za darmo po doładowaniach, a kupuje pakiet 1000 smsów za 9zł w Heyah, tylko że smsy mam do wszystkich sieci ;) W Heyah smsy w sieci są za darmo.

  • 0

    482. ~bolo  2012-01-27 11:37:09  host: apn-46-76-31-171.dynamic.gprs.plus.pl

    play mógłby za to wprowadzić np. 10 za 5 3 x w miesiącu...

  • 0

    483. ~  2012-01-27 11:47:15  host: z37-06.opera-mini.net

    482. Widzisz sam, że w plej jest coś za coś. Nie ma nic darmo. Jest tanio, ale muszą być ograniczenia. Takie zasady w tej sieci.

  • 0

    484. ~Crue  2012-01-28 12:17:27  host: host-89-229-106-30.szczecin.mm.pl

    No właśnie, najpierw klienta przyzwyczają do takiej promocji, a później ją wyłączają. Nie dziwię się jednak tej decyzji, ponieważ faktycznie wiele osób sprzedawało ten kod na allegro. Play mógł od początku zrobić oficjalną promocję, tak żeby każdy o tym wiedział.

  • 0

    485. ~  2012-01-28 12:38:03  host: z12-15.opera-mini.net

    484). Mógł, ale nie chciał by za dużo osób korzystało. Zresztą nie był opłacalny dla Play, a jedynie dla klienta tej sieci. PS. Jakimiś marchewkami trzeba kusić, ale jak to marchewki - kiedyś musiały się skończyć * Calm7

  • 0

    486. ~AS  2012-02-02 01:41:48  host: public972.xdsl.centertel.pl

    Play stracił pozycję lidera jeśli chodzi o ofertę na kartę w tym momencie! Pomyłka!

  • 1

    487.  2012-02-19 19:03:17

    @486 tak? a kto ta pozycje lidera przejal? kto zaoferuje lepsze warunki na karte dla smartfonow niz "lubie to"?

  • 0

    488. ~  2012-03-13 20:26:59  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    487 Heyah

  • 1

    489.  2012-07-16 12:57:55

    Rezeczywiście, Play powoli podcina gałąź, na której siedzi :-(

Dodaj swoją opinię