Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play kończy z Fair Play

Play kończy z Fair Play

LuiN 4 Stycznia 2017 21:25

9 18

Od 5 stycznia przestaje obowiązywać program Fair Play w sieci Play, pozwalający na zmianę warunków umowy i wymianę urządzenia po podpisaniu zobowiązania w salonie.

Program Fair Play pozwalał na zwiększenie lub zmniejszenie kwoty abonamentu w ciągu 30 dni z jednoczesnym wyrównaniem opłat za telefon (zwrot lub dopłata), a także wymianę urządzenia na inny model. Przewidywał też scenariusz, w którym klient zwraca telefon i zupełnie rozwiązuje umowę - z naliczeniem noty w wysokości 99 zł oraz uiszczeniem opłaty za korzystanie z urządzenia - od 49 zł do 399 zł w zależności od jego wartości.

Sieć Play wyciągnęła wnioski z działania programu - zarówno pozytywne, jak i negatywne - i 5 stycznia kończy z Fair Play w dotychczasowej formie. Program nadal przysługuje osobom, które niedawno podpisały umowę.




Trwają prace nad nowym, prostszym rozwiązaniem, które być może trafi do oferty sieci.

Zobacz: [Aktualizacja] Fair Play - nowy program sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | fair play

w sumie: 40
  • 2

    21. ~  2017-01-05 07:06:51  host: user-94-254-243-85.play-internet.pl

    19 zobaczymy komu bardziej sie udalo. Wyniki zobaczymy po 2gim kwartale :)

  • 1

    22. ~xx  2017-01-05 07:48:55  host: user-164-127-15-205.play-internet.pl

    jestem w a2mobile i jest słabo, jednak jest się takim Patriotą na tle zdrajców z po i n pis(socjalistów) tak jak a2 na zasięgu plusa.
    Widać to na UMTS/2G telefon o wiele częściej siedzi na 2G niż oryginalna karta Plusa. (lte tak samo)
    Najwyższy priorytet na sieci Plusa na kartę ma w naszej rodzinie-traktowana karta sim jest jak karta biznesowa plusa sprawcie .

  • 1

    23. ~  2017-01-05 08:13:33  host: 89-64-26-51.dynamic.chello.pl

    Widac ze w Play wzięli sie ostro za szukanie oszczędnosci.
    Poki co zmiany na gorsze a ograniczenie prędkosci w roamingu to totalne przegięcie. Niestety trzeba będzie uciekac. Ubytek bazy klientów dobrze zrobi Play, bo zyją w oderwaniu od rzeczywistosci zadyfani w swoim sukcesie.
    Potrzebują spadku klientow jak TM zeby twardoglowym w Play dotarlo do mozgu, ze Play nie jest juz najtanszy a najlepszy technicznie nigdy nie byl wiec ograniczenia w roamingu są idiotyzmem.

  • 2

    24.  2017-01-05 09:31:41

    Za dużo osób rezygnowało z umowy u nich po tym, jak zobaczyli jako sieci u nich. :P W tym ja. :D

  • 2

    25.  2017-01-05 09:33:35

    Oczywiście chodziło o ... zobaczyli jakość..."

  • 1

    26. ~  2017-01-05 09:41:26  host: 89-64-26-51.dynamic.chello.pl

    Albo mają obawy, że ludzie zobaczą, że ich net działa jak ślimak a w roamingu ograniczyli do 3Mb, to będą rezygnować.
    Play zaczyna Nowy Rok od kasowania promocji i kolejnej obniżce jakości.

  • 1

    27. ~romano  2017-01-05 09:59:35  host: a12.net145.okay.pl

    Dasz palec zabiora całą rekę, w polsce nie można robić rozwiazań tego typu bo zaraz znajdzie sie cała masa cwaniaków, ktorzy to wykorzystają, patrz Lidl. Opowiadanie ze w play jest kiepska jakość proponuje kupić nowy telefon, odinstalować troche wirusów i bedzie działało.

  • 0

    28. ~do 26  2017-01-05 10:21:19  host: user-109-243-35-135.play-internet.pl

    Jaka oniżka jakości ? Tu nie ma co już obniżć! pkt1. jakość obsługi -99 pkt2. jakość sieci 0 pkt3 oferty takie sobie, jak chcesz kupić coś w play patrz pkt 1 i 2, jak jeszcze masz ochotę idz do żelaznego kup młotek i walnij się w durny czerep.

  • 0

    29. ~do 28  2017-01-05 11:14:17  host: apn-212-2-126-222.dynamic.gprs.plus.pl

    Ty, jak rozumiem, jesteś już akcji z młotkiem? ;-)

  • 0

    30. ~do 28  2017-01-05 11:16:32  host: apn-212-2-126-222.dynamic.gprs.plus.pl

    ... po akcji ...

  • 1

    31. ~Play = słabość na maxa  2017-01-05 11:22:20  host: n11-04-07.opera-mini.net

    Niestety potwierdzam. Play to:
    - słaby zasięg macierzysty,
    - słaba jakość,
    - słaby roaming krajowy z ograniczoną prędkością do 3Mb

  • 0

    32. ~Astis  2017-01-05 11:36:01  host: 178.43.155.19.ipv4.supernova.orange.pl

    HA HA HA "Sieć Play wyciągnęła wnioski z działania programu ..." Z POLAKIEM SIĘ NIE WYGRA :p :) Play juz teraz nie Fair Play .... ???? :)

  • 1

    33.  2017-01-05 12:10:35

    Nigdy nie uczestniczyłem w tym programie z bardzo prostego powodu: korzystam wyłącznie z ofert na kartę, więc olewam takie akcje. Z internetem, nawet w LTE nie jest od dłuższego czasu najlepiej. Oto wyniki przeprowadzone specjalnie na potrzeby tego wpisu:
    http://tlp.is/c9s
    http://tlp.is/c9t
    http://tlp.is/c9u
    http://tlp.is/c9v
    Rezultaty mówią same za siebie.

  • 0

    34. ~lulilu  2017-01-05 14:06:50  host: st13cl28.host-nowanet.pl

    @15 aero2 to jest do internetu tylko :)

  • 0

    35.  2017-01-06 10:35:34

    @18 Jakie kasowanie środków z bonusa? O co chodzi?

  • 0

    36.  2017-01-06 11:33:12

    Ja tam na LTE Playa nie narzekam 37/18 mbps. Jak się skończą atrakcyjne promocje to wybiorę inną korzystniejszą ofertę. Jaki problem ? Od ładnych paru lat korzystam co nie oznacza że sieci nie zmienię z dnia na dzień.

  • 0

    37.  2017-01-06 11:36:46

    Mój wynik http://tlp.is/ca7

  • 0

    38.  2017-01-06 19:43:22

    Szkoda ze tego w POLKOMTELU nie maja

  • 0

    39. ~parol  2017-01-08 14:29:54  host: tor-exit.r1.apx.pub

    No niestety play sie wali chyba powoli... Ja uciekam... Ktoś coś poleca na kartę? Może ktoś coś więcej o tym wspomnianym a2 wie?

  • 0

    40. ~Janusz z aukcji  2017-07-08 16:39:18  host: user-94-254-227-162.play-internet.pl

    Play to już od dawna nie gra fair play

Dodaj swoją opinię