Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: komunikat przypominający o rejestracji numeru

Play: komunikat przypominający o rejestracji numeru

orson_dzi 17 Stycznia 2017 09:25

8 6
Użytkownicy ofert na kartę, którzy jeszcze nie zarejestrowali swojego numeru w sieci Play podczas wykonywania połączeń będą otrzymywać komunikat z przypomnieniem.

Komunikat o treści: Uwaga, 2 Lutego Twój numer zostanie wyłączony. Zarejestruj swój numer w Play będzie odtwarzany raz dziennie podczas próby nawiązania pierwszego połączenia z dowolnym numerem.

Komunikat oczywiście przestanie być odtwarzany po zarejestrowaniu numeru. Z podobnego rozwiązania korzysta już sieć Orange.

Zobacz: Orange będzie informować o konieczności zarejestrowania numeru


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: rejestracja | play

w sumie: 41
  • 1

    22.  2017-01-17 12:22:01

    jaką realną krzywdę play sobie zrobił decydując się na te 3mb/s, poznamy bardzo szybko. wyniki za 1Q będą mieli straszne

  • 1

    23.  2017-01-17 12:49:16

    Play to syf. Pomijając już sam zasięg LTE, trzeba pamiętać że sieć jest nieużywalna. na ekranie wyświetla się te przysłowiowe pół kreski, a sieć i tak za chiny ludowe nie przełączy na silniejszy nadajnik ani nie przełączy na 3G/2G.

  • 3

    24. ~Konsultant GSM  2017-01-17 12:58:06  host: abyc4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak mówi powiedzenie " są ludzie i ludziska "
    Lepiej zeby było info o obowiązku rejestraci bo jak po 1 lutego numer zostanie zablokowany to dopiero sie zacznie: że nie wiedzialem, ze nikt mnie nie poinformował, że nikt za mnie nie zarejestrował, że operator powinien się domyśleć że chce używać telefonu.
    I NAJWAŻNIEJSZE : mialem na korcie 3 zł "oddsjcie złodzieje"

  • 0

    25.  2017-01-17 13:21:20

    24 - nic dodać nic ująć, właśnie tak będzie.
    luty szykuj buty, do salonu odzyskać utracony numer, niespodzianka, oddamy numer, podpisz umowę na abonament i będzie ok, tak zrobią telekomy.

  • 0

    26.  2017-01-17 13:28:21

    @25: A mnie spotkała miła "niespodzianka" w salonie TM. Numer zarejestrowany, ale za radą obecnego tu Kolegi wymieniłem SIMa na simLTE. No i nikt mi nie proponował przy okazji abonamentu. A byłem przygotowany żeby udzielić im "błogosławieństwa".

  • 0

    27. ~gruszka  2017-01-17 13:41:41  host: n16-09-07.opera-mini.net

    Kiedys gruszka pomagal userom z problemami z tym beznadzienym bokiem. Pare dni przed wycofaniem zbieraj minuty tez dal znac aby sobie wlaczyc bo zaraz nie bedzie. Teraz nic z tego, nikt nawet nie pisnal przed 17 listopada ze beda takie jaja z bonusem.

  • 1

    28. ~Tadeusz  2017-01-17 13:41:57  host: 188.146.94.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Proponowałbym raczej w zamian durnych komunikatów umożliwić rejestrację numerów w bankach. Jak ktoś mieszka w Londynie, to nie poleci do Warszawy, aby zarejestrować numer.
    Tylko w Niemczech i Anglii mieszka około 4 milionów Polaków. Jeżeli tylko co czwarty ma polską kartę SIM, to jest to 1 milion kart SIM. Jeżeli tylko co drugi używa tej karty, chociażby tylko do odbioru rozmów czy sygnalizacji, to jest to pół miliona kart SIM.
    Myślę, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
    Banki chcą dużo zarobić, operatorzy chcą mało zapłacić. Ja myślę, że to można określić jednym słowem: CHCIWOŚĆ.
    Czas jest krótki. Jeżeli się nie dogadają, to będzie świadczyło tylko o ich głupocie. A na to nie ma lekarstwa.

  • 1

    29.  2017-01-17 13:42:55

    26 - fajnie, że się w końcu zdecydowałeś...

  • 0

    30. ~781  2017-01-17 14:05:38  host: apn-77-115-40-59.dynamic.gprs.plus.pl

    Jeszcze nie zarejestrowałam kart pripaid, zastanawiam się które zostawić? Kartę Play trzymam tylko ze względu na usługę zbieraj minuty-nie wiem czy nie pójdzie do dezaktywacji...bo obecnie mało już używam nr.

  • 0

    31. ~  2017-01-17 14:10:44  host: apn-46-215-227-215.dynamic.gprs.plus.pl

    @28: Całe 2 banki oferują rejestrację kart SIM: ING Bank Śląski i Bank Millenium.

  • 0

    32. ~locomoco  2017-01-17 14:32:08  host: public-gprs384034.centertel.pl

    @24 Play przegina p**ę. Dostaję od nich codziennie wiadomość, że muszę zarejestrować numer, więc Ci którzy mieli się dowiedzieć o rejestracji już od dawna o tym wiedzą. Szykujcie się cwaniaki z Play. Zostanie wam 1/3 tego co macie w prepaid.

  • 0

    33. ~  2017-01-17 14:59:20  host: 176-107-109-84.static.ip.netia.com.pl

    RBM chwilami zaczyna lagować. Chyba zapchanie sieci się zwiększa.

  • 0

    34. ~781  2017-01-17 15:10:46  host: apn-77-115-40-59.dynamic.gprs.plus.pl

    @32. Nie tylko Play, Virgin tak samo codziennie sms żeby zarejestrować nr-nawet dzwonili 2x. T-M też co kilka dni wysyła wiadomość o konieczności rej, a w plusie przy połączeniu info. Twój nr nie jest zarejestrowany...

  • 0

    35. ~PKO  2017-01-17 15:11:18  host: 89-65-70-36.dynamic.chello.pl

    Mieszkam w Warszawie i mam play i wiecie co??Nie mam zasiegu,tzn mam na 2 kreski a w rozmowach przerywa głos i zanika,lte to 2 mb/s czasami pojawi sie 30 mb ale to rzadkość.Pod warszawa na obrzeżach zasiegu nie ma wcale i przełacza na tmobile bo w play zero kresek.Słaba ta siec a ludzie do niej lgna jak muchy do ...no wiecie czego.Uciekne do innej sieci bo szkoda nerwów i za cos sie w koncu płaci nie.

  • 0

    36. ~///  2017-01-17 15:11:35  host: user-164-126-170-180.play-internet.pl

    26 - Mamy dopiero styczeń, więc wszystko gra, sytuacja ulegnie zmianie w luutym, numer będzie wyłączony i to my będziemy pod ścianą, kupić nowy numer, czy jadnak prosić się o przywròcenie starego numeru.

  • 0

    37. ~  2017-01-17 18:17:14  host: user-94-254-144-143.play-internet.pl

    a ja dzisiaj zwialem z numerem stacjonarnym ( ktory uzywamy od 40 lat ) do Playa. Kto by pomyslal, ze numer nalezacy do PPTiT trafi do playa ; )

  • 0

    38.  2017-01-17 18:28:45

    niech sobie puszczają te komunikaty, ale chyba kazdy kto choc troche mysli i analizuje to co sie dzieje wokol play z niego juz nie skorzysta. na dobra sprawe sami sobie taki los zafundowali robiac chociazby te akcje z obnizeniem predkosci intenretu

  • 0

    39. ~  2017-01-17 21:21:41  host: user-5-173-106-162.play-internet.pl

    Ale hejt na Play. Ciekawe dlaczego. Od Fresh jestem w Play i nie zamierzam tego zmieniać. Jeszcze muszę zarejestrować dwie karty. Net rzeczywiście zwolnił, ale nie przeszkadza to w spokojnym korzystaniu. Dopóki filmiki online w HD można oglądać to jest OK. Neo z 1M mi tego nie zapewni. A podobno tyle światłowodów ciągną. Tylko ostatni kilometr leży.

  • 0

    40. ~  2017-01-17 23:13:00  host: user-94-254-141-237.play-internet.pl

    dzieki rejestracji bedzie można zidentyfikowac telepolisowego terroryste z osssa

  • 0

    41. ~mam wPlay  2017-01-19 08:15:36  host: 212.109.132.230

    ..od dawna i nie narzekam ani na zasieg ani na jakość. Dobrze działa lecz 29gs za rozmowe to dużo. Wybrałem więc dodatkowo Lajt. mobile 17gr

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-69-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~7calmów7 | 2017-08-19 20:25:58

141: I my też na serio:-D ale jest nas siedmiu i nie będziemy cię dzisiaj bić:-D


~Calmowie7 | 2017-08-19 20:22:59

141). Tak! My na serio!:-D


~Calm7 | 2017-08-19 20:21:27

Trolla czeba szturchać:-D


~Tytus22 | 2017-08-19 19:57:09

Wszystko okey tylko i tak apple ma więcej dochodu od Samsunga a to się najbardziej liczy.


~metju | 2017-08-19 19:46:56

Play to sieć dla gimbazy i fakersów w rurkach(gayów)

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę Internetu mobilnego Orange?

Orange: Nowa oferta Internetu mobilnego

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet