Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Kolejne miasta w zasięgu LTE, w tym Poznań

Play: Kolejne miasta w zasięgu LTE, w tym Poznań

LuiN 31 Grudnia 2013 10:37

17 9

Zasięg LTE sieci Play poszerzony został o kolejnych 10 miast - ogłosił na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play. Na liście znalazł się m.in. Poznań.



Oprócz Poznania, na liście znalazły się Biłgoraj, Bielsko-Biała, Zakopane, Skierniewice, Swarzędz, Jabłonna, Wieliczka, Prażmów i Bielsk Podlaski.





Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: lte | play

w sumie: 70
  • -1

    60. ~tola  2014-01-01 09:25:30  host: 37.30.237.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A kiedy w tej sieci odpalą 2G i 3G oraz LTE z prędkością wyższą niż HSPA i na obszarze przekraczającym 2 % kraju?

  • 0

    61.  2014-01-01 11:17:40

    59, LTE z pingiem powyżej 100ms? Powiedz, że żartowałeś...

  • 0

    62.  2014-01-01 12:01:15

    61: Też mam pingi około 100, ale w ruchu. Jak się nie poruszam to są 20-50 w zależności od miejsca i sygnału. 59: Mam podobne doświadczenia - OFnK 1,5-5 Mb/s PO 4-9Mb/s w HSPA. Takie prędkości i w jednym i w drugim przypadku są wystarczające, jak dla mnie. PO wygrywa przez 200GB limitu. Orangowego LTE nie dane mi przetestować, bo mimo że na mapie zasięg u mnie jest, to "na żywo" go nie ma.

  • 0

    63.  2014-01-01 16:35:51

    Niech mi ktos napisze z uzytkownikow Red Bull Mobile na kartę 1. czy mozna tę karte włozyć do modemu czy mozna tylko na telefonie uzywac 2. czy dziala te 200GB na starej taryfie RBM9?

  • 0

    64.  2014-01-01 16:36:50

    nie mylic z nową RBM9 II

  • 0

    66.  2014-01-01 17:42:00

    Może takie jest ograniczenie twojej oferty.

  • 0

    68.  2014-01-01 18:37:59

    67: No, fajnie. Jak będę miał telefon stacjonarny to się zastanowię nad tą ofertą... :)

  • 0

    69. ~  2014-01-01 19:11:59  host: n09-05-04.opera-mini.net

    do 67: w lte play jak jesteś w zasięgu to niby jest prędkość tylko 15mb/s za to na kartę mając 30zł masz miesięcznie 200GB netu. A tego już Ci orange nie da

  • 0

    70.  2014-01-01 19:42:51

    do 69: 200gb w promocyjce na ile ? na pol roku ? i dla kogo ? dla 5- 7 % populacji ? niestety jak wiekszosc nie mam tego uprzywilejowania byc w tych 5 % :(

  • 0

    71.  2014-01-01 19:46:08

    Ogólnie nie ma się co licytować... każdy musi znaleźć ofertę dobrą dla siebie. W różnych warunkach, różne oferty będą lepsze. :)

  • 0

    72. ~Playerowiec  2014-01-01 21:13:29  host: 89-74-184-170.dynamic.chello.pl

    Co tam o LTE bałamucą, skoro w Częstochowie, słabo nawet z 3G/2G w Play, zwłaszcza w dzielnicy Raków-Stary, jadąc do Auchan itd.

  • 0

    73. ~  2014-01-01 22:03:17  host: ip-93-154-247-62.free.aero2.net.pl

    Ostatnio zwiedzalem okolice kilku stacji bazowych i wisza na nich nowe pudełka Playa. # stare ( spalone przez slonce- oczywiscie Huawei ) i trzy pachnace i nowiutkie w ktorych diody sie nie swieca. Sprzezone ze starymi i z istniejacycm systemem antenowym. W wielu miejscach sprzet fizycznie juz " dolozony" ale stacje nie odpalone. Byc moze sa juz gotowi na 800 mhz - zobaczymy po aukcji , jesli wygraja

  • 0

    74. ~  2014-01-01 22:06:02  host: ip-93-154-247-62.free.aero2.net.pl

    http://www.mobypicture.com/user/_rsaraiva_/view/11943676 wisza podobne ustrojstwa ( 6 sztuk ) , z czego 3 nowe. Tylko ze znaczaco mniejsze i bardziej obłe.

  • 0

    76. ~LTE  2014-01-02 00:05:36  host: user-94-254-194-235.play-internet.pl

    LTE? Ciekawe jakoś Plus sieje LTE między Biała Rawska a Rawa Mazowiecka a Play nie sięga only metropolie.

  • 0

    78. ~aldi  2014-01-02 08:00:08  host: n13-07-02.opera-mini.net

    77 za duże miasta, tak to można dać kilka nadajników na małe miasto i chwalić się ze jest kolejna lokalizacja... Czekam na lte w ramach networks i na pewno nie 30mbit/s

  • 0

    79. ~  2014-01-02 09:46:55  host: public-gprs514555.centertel.pl

    Kiedy kolejna jednodniowa promocja doładowań?

  • 0

    80. ~m76  2014-01-02 13:59:14  host: user-109-243-38-195.play-internet.pl

    Podobno jak sie skonczy promocja 9gr na wosp. Czyli cos po 12tym.

  • 0

    81. ~...  2014-01-02 15:26:33  host: host117.opteris.net

    @72 ~Playerowiec po co na Rakowie LTE, jak tam same żule i dresy mieszkają? Tam to potrzeba, ale "psiarni" i monitoringu...

  • 0

    82. ~Irek  2014-01-03 09:39:31  host: 62-148-77-0.ip.netia.com.pl

    No i tak co tydzień otrzymamy korporacyjny Newsletter Play o rozwoju sieci??? To portal telekomunikacyjny czy tuba propagandowa fioletowych??? Znajomość z p. Gruszką szkodzi...

  • 0

    83. ~m76  2014-01-04 10:17:36  host: user-109-243-38-195.play-internet.pl

    Lepiej tak niz jak robi orange. Niby LTE jest w Gdansku, ale jego zasiegu nie widze i kart (bo niby specjalne trzeba miec) tez nie sa dostepne w punktach ... Wynik z dzis playa, jedno z wiekszych osiedli w Gdansku http://www.speedtest.pl/test/75675935, czyli ping zalezy od zasiegu. Ten wynik 5/5 kresek, u mnie w domu przy 2-3/5 jest ping ok 100 i transfer 10dl/2-3ul.

Dodaj swoją opinię