Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Kolejna jednodniowa promocja doładowań

Play: Kolejna jednodniowa promocja doładowań

LuiN 24 Października 2013 09:31

13 5
24. października obowiązuje kolejna promocja doładowań Play realizowana przez stronę internetową sieci. W zależności od kwoty doładowania liczyć możemy na rozmaite bonusy.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku lub na stronie: doladowania.play.pl.

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł pakiet 40 SMS-ów
11-25 zł 60 MB transferu
26-50 zł 60 minut do wszystkich sieci
51 zł i więcej 70% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h i ważny jest 30 dni kalendarzowych od dnia przyznania. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh, Formuła Mini Max na Kartę oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł     


Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 75
  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    1. ~tt  2013-10-24 09:46:57  host: nat.pl35.fiberway.pl

    ciekawe dlaczego nie informują o tym szerzej, więcej ludzi by doładowało. jakaś dziwna polityka. przyznam, że często czekam na tę promocje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    2. ~red-in  2013-10-24 09:51:07  host: public-gprs478053.centertel.pl

    a na co mozna wykorzystac bonus kwotowy - 70% wartości doładowania? czy moge wyslac smsa wspierajacego akcje charytatywna ??

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3. ~mirekb  2013-10-24 09:52:46  host: apn-95-40-248-45.dynamic.gprs.plus.pl

    dla starych mixowcow co siedza w sieci 4-5 lat nic nie dadza-nawet bonusu rzędu 10%..nie rozumiem play-mogliby chociaz smsy wysylac od samego rana ze jest taka promocja

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4. ~  2013-10-24 09:53:10  host: host31-42-29-169.tvkdiana.pl

    @red-in przeczytaj podlinkowany regulamin to się dowiesz

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    5. ~T.Hunter  2013-10-24 09:59:13  host: 212.160.172.70

    @1 To jest dosyć częsta promocja w PLAY, poza tym sądząc po polityce tego operatora nie reklamuje on się aż w takim stopniu jak pozostali. Mam podejrzenia iż może to wynikać z tego że uważa się za lidera na rynku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    6. ~  2013-10-24 10:01:53  host: 213-146-48-149.ip.netia.com.pl

    @3, przecież o to chodzi żeby jak najmniej osób z tego skorzystało. Era jaka była to była ale o podwojeniach trwających miesiąc informowali każdego smsem a Play informuje garstkę na portalach i FB. NIektórym jednak to wystarczy żeby później robić wyliczenia jak to w MiniMax można mieć nielimitowane połączenia za 18zł :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    7. ~red-in  2013-10-24 10:02:18  host: public-gprs478053.centertel.pl

    @4 odwiedziles PZP ? czekaja !!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8.  2013-10-24 10:03:27

    A na stronie Play ani słowa o tej promocji. Ładna mi promocja. He, he.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~sloniacz  2013-10-24 10:04:57  host: 149.226.255.199

    a ja tym razem już podziękuję, mam już trochę dość śledzenia kończących się pakietów i lawirowania w zawiłościach ich przedłużania o kolejne 30 dni. W szufladzie już czeka karta Virgin i może nawet w sumie będzie to mnie więcej kosztowało ale mój czas i święty spokój też ma swoją cenę

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~  2013-10-24 10:15:57  host: tytan.zeork.com.pl

    ~sloniacz to wez abonament, na co jak na co w play mozna narzekac ale nie na oferte, niby zasieg jakosc rozmow czy cos takiego choc ja nie narzekam jak inni, wszedzie zasieg mam a ze czasem rozlaczy albo skacze troche kreska anteny to nic sie nie dzieje od tego

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    11. ~aaa  2013-10-24 10:17:56  host: 89-70-115-58.dynamic.chello.pl

    lepiej zrobiliby promocję na telefony a nie ciągle na doładowania dla dzieciaków!!!!!!!!!!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~Pytanko  2013-10-24 10:19:28  host: ahv110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Konto promocyjne +70% więcej można w 30 dniu przedłużyć opcją 10zł za 5zł albo w jakiś inny sposób?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~playjestdrogi  2013-10-24 10:21:01  host: e112-170.icpnet.pl

    60 MB za 11 PLN, żenada :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~  2013-10-24 10:22:04  host: public-gprs678452.centertel.pl

    @9, słoniacz, faktycznie, dużo czasu tracisz klikając bookmarka telepolis i pamiętając o tym, że na koniec miesiąca kończy się ważność bonusu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15. ~sloniacz  2013-10-24 10:23:11  host: 149.226.255.199

    mam nietypową sytuacje (drugi służbowy telefon) a prywatny używam praktycznie prawie wyłącznie do internetu. Jakby był w Play abonament za 10 zł miesięcznie z 500MB transferu i może 60 minutami to bym go wziął ale takich nie ma

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    16. ~@6  2013-10-24 10:24:43  host: 212.160.118.2

    Na dodatek te ich wyliczenia są o d.. potłuc - żeby dostać bonus kwotowy trzeba doładować za co najmniej 50 zeta. Dostaniemy formalnie 35 zeta (z groszami) ale ważne tylko30 dni. Pytanie, czy bonus schodzi przed pieniędzmi z konta - jeśli tak, to 29 zeta można wykorzystać i faktycznie jest około 60 % większa kwota co skutkuje spadkiem ceny o te około 33 % ale jeśli najpierw ma spaść kwota z konta, to w miesiąc wydzwonię 29 z 51a bonus i tak przepadnie - czyli pełan zgoda, że osoby pokazujące pozorną możliwość tańszego minmaxu ostro przesadzają.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    17. ~sloniacz  2013-10-24 10:25:28  host: 149.226.255.199

    @14 pakiet 100minut na stacjonarki ważność 30 dni, pakiet promocyjnych złotówek 30 dni, pakiet internetu ważność 30 dni - to nie jest już takie proste

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    18. ~ludi  2013-10-24 10:28:23  host: 093105026019.suwalki.vectranet.pl

    Trochę bez sensu ważność bonusa 70% tylko 30dni, kiedyś bywały bezterminowe! Sens takich promocji jak najczęstsze doładowania telefonów! Doładowanie kwotą 51zł (właściwie 86,70) starczyłoby niejednemu małolatowi na rok. Jednak ważność bonusa zniechęci go do takiego doładowania, bo wygodniejsze będzie ciągłe doładowanie po 5 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    19. ~  2013-10-24 10:36:23  host: tor28.anonymizer.ccc.de

    Nie dają źle, dają źle, minuta 29gr inni mają 10, odpowiedzieli na nju redbullem źle, zrobili minimaxa też źle. Czytając telepolisowych analityków rynku telekomunikacyjnego mam wrażenie, że powinien powstać operator z indywidualnym podejściem do każdego klienta. A każdy wydający na telefon mniej niż 10zł miesięcznie powinien być vip'em i szczególnie traktowany.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    20. ~  2013-10-24 10:40:00  host: public-gprs678452.centertel.pl

    @16, zapomniałeś o możliwości przedłużenia ważności bonusu, kto wie ten skorzysta, doładowujesz za 51 (ważność konta 100 dni), potem 2*5, czyli płacisz 61, a masz 96,7 na usługi, czyli miesięcznie oszczędzasz prawie 12 zł :) Dla mnie to istotny argument, by pośledzić promocje :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21. ~goral2099  2013-10-24 10:41:51  host: n05-05-06.opera-mini.net

    16: Bonus schodzi pierwszy przed PLNami z konta głównego. Jego ważność można przedłużyć pakietem 10za5 (poza MM) lub doładowaniem za 5PLN przez FB.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~  2013-10-24 10:44:18  host: n12-01-06.opera-mini.net

    Przez IKO PKO BP (mobilna portmonetka)można doładować na stronie doladowania.play.pl?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    23. ~@20,21  2013-10-24 11:04:28  host: 212.160.118.2

    Merci beaucoup jak mawiają Francuzi - od stycznia i tak zmieniam jedną z ofert w domowym telefonie (do końca roku Orange z rozmowami na komórki bez zmniejszania stanu konta mam jeszcze z czerwca). Jeśli dobrze rozumiem jak doładuję MM za 51+ to dostanę bonus, któy (dla MM) mogę przedłużac przez doładowania na (min) 5 zł przez FB czyli doładować mogę dziś za 100, dostanę 70 i potem sobie co jakiś czas (raz na 30 dni zapewne) doładuję na 5 zeta w FB co mi da przez pół roku 5 dodatkowych doładowań na 25 i w sumie 195 zeta co w zupełności na 6 miesięcy MM wystarcza... No to trzeba dziś kartę sobie aktywować:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    24.  2013-10-24 11:04:37

    Promocja doładowań w Play jest cykliczna co upraszcza mi całą technikę zasilania i "pilnowania" bonusu. Zawsze wybieram doładowanie promocyjne i ten sam bonus czyli minuty do wszystkich sieci co automatycznie przedłuża jego ważność o kolejne 30 dni. Proste...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    25. ~hans  2013-10-24 11:18:08  host: user-109-243-159-184.play-internet.pl

    a ja mam stare ZM i muszę tylko raz do roku pilnować doładowania za 5 zł :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    26. ~log  2013-10-24 11:21:20  host: dynamic-78-8-15-101.ssp.dialog.net.pl

    @hans Mam tak samo :D state zbieraj minuty (startery mozna ciagle kupic wiec nie rozumiem czemu ludzie ich nie kupuja ?) i doladowanie za 30zl na rok ktore wydaje tylko na sms ;)log

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    27. ~  2013-10-24 11:25:56  host: 83.218.117.82

    do hans i log: też mam stare zbieraj minuty i w tym roku przez stare ZM "zarobiłem" może 6-10minut. a już jest koniec października. A więc ZM są mocno przereklamowane.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    28. ~  2013-10-24 11:26:25  host: public-gprs471711.centertel.pl

    @26. Nie kupują, bo 30PLN nie przedłuży ważności konta na rok.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    29. ~Pytanko  2013-10-24 11:28:00  host: ahv110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ goral2099 Dzięki za info :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~log  2013-10-24 11:37:02  host: dynamic-78-8-15-101.ssp.dialog.net.pl

    @27 zaden problem przeciez mozna kupic za 5zl starter w orange wybrac usluge "za darmo z 1 numerem" ktora jest bezplatna i samemu nabic sobie kilkaset minut (play nie blokuje tego jak sie robi z glowa to raz na 3 dni zadzwonic po 30-40 min) uzbierac sobie 500minut albo 1000 jak kto woli i wystarczy raz w miesiacu ze ktos zadzwoni do ciebie by przedluzyc i rozmowy na wiecznosc za darmo. \ @27 zle n apisalem. wydaje 30zl w ciagu roku na sms reszta zostaje i zbiera sie na koncie ale "wykupic" mozna te pieniadze za 51% ceny przez premium sms :) czyli 200zl dol. na rok (jak sie nie myle 2x100 na 2x180dni jest) + dostaje bonus 2x50zl 200zl wykupuje premium sms z czego mam 102zl. Wydajac 98 zl na rok mozna miec no limit rozmowy 100zl na sms co daje 666 sms na rok. Mi staremu czlowiekowi to wystarczy :) Choc ja nie wykupuje premium sms tylko pieniadze zbieram na koncie play narazie. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~hans  2013-10-24 11:42:25  host: user-109-243-159-184.play-internet.pl

    :) - no właśnie taki starter Orange "uruchomiony" rano przed wyjściem do pracy nabije 20 - 30 minut a podczas wieczornego filmu 50 - 60 min i mamy 70 - 90 min dziennie x 30 dni = 2700 min do wszystkich ;D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~hans  2013-10-24 11:48:49  host: user-109-243-159-184.play-internet.pl

    @28 no ja mam stary play fresh za 5 zł ważny rok :) nie dałem się złapać na zmiany taryfy za bonusy przy doładowaniu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    33. ~  2013-10-24 12:31:09  host: ip120d.citymedia.pl

    Wieś mobile sypnął 40-ma sms-ami...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    34.  2013-10-24 13:03:31

    Efektywnie wyjdzie 17 zł. miesięcznie za nielimitowane rozmowy a z SMSami 22 zł. Jak ktoś ładuje za 51 zł. i korzysta z nielimitowanych połączeń oraz SMSów to wykorzysta bonus przez 30 dni. Takiego Mini Maxa ładuje za 100 zł. i starcza na parę miesięcy. Ze dwie promocje w tył ładowałem i z kolejnym doładowaniem poczekam jeszcze. Dziwią mnie spece którzy pamiętają o zapłaceniu faktury za abonament ale ustawienie przypomnienia o przedłużeniu np. bonusa ich przerasta. Obecnie doładować prepaida można nawet w lesie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    35.  2013-10-24 13:15:03

    34@ Dokładnie. Co za problem w telefonie wpisać w kalendarzu przypomnienie że w tym dniu kończy się pakiet i trzeba go przedłużyć. Dla mnie to żaden problem. Ostatniego dnia pakietu rano przypomnienie, przedłużam go rano i się tym nie przejmuję bo wiem że do wieczora na pewno się przedłuży. W praktyce trwa to do 30 min. Maruderzy chyba już są tak leniwi że to jest dla nich straszny wysiłek aby to zrobić albo marudzą dla zasady.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    36. ~  2013-10-24 13:17:59  host: user-164-127-217-150.play-internet.pl

    do log i hans: no można wziąść nielimitowany wybrany numer w orange (o ile ta promocja jeszcze istnieje dla nowych numerów) ale wtedy się traci roczną ważnośc konta. A 5zł ze startera ważnośc ma chyba 10-14dni? Tak? Więc szkoda zawracać sobie tym głowę w czasach kiedy w pakietach pakiet minut do wszystkich na 30dni to w praktyce wychodzi 5-10gr/min brutto. Więc po co niszczyć sobie baterie jak można prościej i też w sumie tanio. A to że to nie w play? A czy to ma jakieś znaczenie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    37. ~sloniacz  2013-10-24 13:39:20  host: 149.226.255.199

    @35 - jak będziesz miał kiedyś 4 dzieci to zobaczysz jak cenne może być 30 minut dla rodzica ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~AXX  2013-10-24 13:44:19  host: 193.105.35.136

    @ 37. Ale sam wychowywałeś się bez telefonu komórkowego i nie było to tak ważne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39.  2013-10-24 13:54:38

    37@ Nie rozśmieszaj mnie bo wklepanie w kalendarz na telefonie nie trwa 30 min. Mi to zajmie góra 3 min i to raz na miesiąc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40.  2013-10-24 14:09:23

    35, stawka efektywna za rozmowy NIE wynosi i nigdy nie wynosila 17zl. Gdy podajemy stawke efektywna, to musimy pamiętać, ze bonus jest od 51zl, a przedluzenie za min. 5 zl. A zate min. to 18,67zl

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41.  2013-10-24 15:19:11

    40. Mnie wychodzi 17,57 zł. ;) ale nie będę kruszył kopi o złotówkę. Najlepiej wstrzelić się w atrakcyjną promocję i załadować na dłużej za większą kwotę. Dobrze będzie jak takie promocje będą co miesiąc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~olek  2013-10-24 16:14:00  host: 91.231.83.9

    41. Popieram. Ja osobiście czekam na doładowania z bonusem 100%. Ostatnie takie było 21 czerwca. Przy doładowaniu za 200 zł. cena minutę schodzi do 15 gr. przy wykorzystaniu 120 min. na miesiąc. Trzeba jeszcze przez 5 miesięcy doładować po 5 zł. aby przedłużać ważność bonusa. Całość wystarcza na 12 miesięcy. Nasuwa się wniosek, że no limity za 29 zł. opłacają się dopiero wtedy, gdy rozmawiamy powyżej 193 min. miesięcznie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~  2013-10-24 16:28:11  host: 93-186-31-98.rdns.blackberry.net

    Kochany pleju dziekuje za wspaniala promocje! Już skorzystalem i jestem mega szczesliwy z tego powodu! Musze to przyznac szczerze, że plej najlepszym operatorem jest! Ma też najlepszego rzecznika Gruszke Marcina, ktory zawsze sypie zlotymi myslami na blogu pleja!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~kaka  2013-10-24 17:05:08  host: ip-93-154-219-111.free.aero2.net.pl

    a czy można "zużyć"-przeznaczyć pieniądze które zostają w play w prepaidzie na inne cele niż rozmowy/ sms??? chodzi mi czy jakoś można złotówkami z konta(oczywiście nie tymi promocyjnymi)- płacić np. za jakieś usługi ??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45.  2013-10-24 17:32:30

    Tak ciężko przeczytać regulamin?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~  2013-10-24 17:41:02  host: 83.218.117.82

    Nie rozumiem tego oto zapisu w regulaminie dotyczącego wysyłania 40 smsów: "Bonus 40 SMS-ów w Ofercie Play Fresh darmowe rozmowy i smsy w Play może zostać wykorzystany tylko na wysłanie 40 krajowych wiadomości SMS (realizowanych z Sieci Telekomunikacyjnej P4) do Sieci Telekomunikacyjnej P4 w ramach oferty, z wyłączeniem numerów zawartych w Tabeli nr 9 w Cenniku Oferty Play Fresh. " Czy z niego wynika że smsy te są tylko do sieci P4 (Play) czy właśnie wszystkich sieci - a w tym wypadku z wyłączeniem sieci P4 - bo one są darmowe...??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~  2013-10-24 18:28:43  host: z09-08.opera-mini.net

    szukają jeleni

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    48. ~  2013-10-24 18:33:56  host: z09-08.opera-mini.net

    widzę, że ekspierdzi od mini maxa już uruchomili kalkulatory i będą wyliczać do 3go miejsca po przecinku. widać że to ich jedyne zajęcie w ich nudnym życiu

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    49.  2013-10-24 18:45:51

    Widzę, że twoje życie jest tak nudne, że masz czas na komentowanie ich nudnego hobby w ich nudnym życiu. ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~M1chu  2013-10-24 19:11:53  host: addo243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rozumiem, ze jesli doladowanie przez aplikacje fb za 5zł - to srodki promocyjne ktore mialem z poprzedniego doladowania (wazne do 30 pazdziernika) wydluza okres promocyjny ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~  2013-10-24 19:12:39  host: public-gprs640406.centertel.pl

    @48, są tacy, dla których 10 zł różnicy w wydatkach na telefon to bardzo znacząca rzecz. W Simplusie zazwyczaj wychodziło mi 50 zł/mc i stać było mnie na to. Poszedłem do Play i miałem abonament 70 zł i też stać było mnie na to. Ale jak zacząłem przekraczać abonament i mieć rachunki nawet do 150 zł, z czego nic nie wynikało, to się szybko opamiętałem. Przedłużyłem umowę na 49 zł z Internetem 1 GB, gdzie bez pakietu wyniosłoby mnie 29 zł. I to dziś jest gruba przesada - płacić 20 zł za 1 GB. Dlatego jestem w Mini Max i sobie kalkuluję. Dziś stać mnie na 20 zł/mc i taka stawka mi wychodzi efektywnie w Mini Max. Pogódź się z tym, że są ludzie, którzy muszą z różnych względów oszczędzać na telefonie, choćby nawet na tym dzwonieniu zarabiali.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    52. ~  2013-10-24 19:13:08  host: public-gprs640406.centertel.pl

    @50, tak, tak!, TAK! było to setki razy tłuczone w komentarzach na forum.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~M1chu  2013-10-24 19:18:58  host: addo243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @52 - dzieki - dzis Ty pomogles, nastepnym razem ja komus innemu ? o jaki okres sie wydluza ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    54.  2013-10-24 20:16:26

    53, zawsze 30 dni...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    55.  2013-10-24 20:17:19

    Oczywiscie za wyjątkiem doladowania dziś

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~M1chu  2013-10-24 20:35:50  host: aef43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobrze ze dodales 55 wpis - wiele wyjasnia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57.  2013-10-24 20:40:55

    Skorzystałem akurat miałem 1zł na koncie, zalałem konto za 52zł dostanę 1,5Gb neta+70% wartości doładowania wystarczy na te 2 miesiące :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~  2013-10-24 20:41:25  host: abnt211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszystko było szare i ponure i drogie. Dopiero gdy pojawiła się fioletowa krowa wszystko się odmieniło. Pojawiło się Zbieraj Minuty. Śmiało, bądźmy dzwoniącymi za darmo ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    59. ~QQQQ  2013-10-24 20:49:37  host: public741333.centertel.pl

    Co z tego, że kuszą ludzi cenami, jeśli jakość połączeń i obsługi klienta pozostawia wiele do życzenia! Składałem 3 razy reklamacje odnośnie złej jakości połączeń na moim osiedlu i nic więcej jak zbywanie klienta:( Paru znajomych z bloku ma podobne problemy :( kiedy sprawę rozdmuchałem na Fejsie to ukrywali posty :( Później przez fejsa skontaktował się ze mną ich człowiek i co? Tylko mnie prosił o nie denerwowanie się i ponowne złożenie reklamacji no i oczywiście podanie mi jej nr. Tyle, że nic to nie dało bo "odrzucona". Jak byłem w Orange to odnośnie reklamacji nie miałem problemów zawsze w jakiś sposób zaradzili, albo rekompensowali straty i ponoszenie kosztów ze złym zasięgiem (zrywanie połączeń oddzwanianie i dzwonienie po 3 razy - tak mam np teraz w Play). Przestrzegam przed tą tandetną siecią i każdemu odradzam tą sieć, a jak tylko skończy mi się umowa to tak szybko jak do nich przyszedłem tak szybko "spieprzam" :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60.  2013-10-24 21:26:28

    kwistas, tylko na 2 miesiące? Niektórzy tyle mają na 100 dni i im jeszcze zostaję, ale trzeba doładować w celu przedłużenia wychodzących

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    61. ~  2013-10-24 23:05:27  host: n13-04-03.opera-mini.net

    co by tu nie mówić, najlepsza promocja ze wszystkich operatorów jeśli chodzi o bonus kwotowy po doładowaniu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~  2013-10-24 23:21:22  host: 84-10-96-138.static.chello.pl

    Próbuje zapłacić kartą kredytową Mastercard Platinum i odrzuca- mimo, że środki śa

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    63.  2013-10-24 23:38:12

    61; z Virgin trochę lepiej, bo 50% wpada na konto główne, przy stawce 19 groszy i 6 groszy za sms, brakuje za to darmowych sms w sieci jak w heyah, pakietów rozmów w sieci jak np: daje klucz 12 000 minut na 180 dni przy doładowaniu za 50zł czy pakietów sms dla maniaków wysyłających więcej niż 250 sms dziennie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64.  2013-10-24 23:45:47

    *chodziło oczywiście o 250 sms miesięcznie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65. ~  2013-10-25 07:24:14  host: 213-146-48-149.ip.netia.com.pl

    61, hmm, jeżeli chodzi o sposób informowania użytkowników i okres trwania promocji, to także super wychodzi

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    66. ~TJ  2013-10-25 09:45:25  host: user-31-175-87-117.play-internet.pl

    Feedbac dla redakcji: ponizsza wiadomosc dotyczaca promocji z dnia 24bm zostala rozeslana Waszym newsletterem dnia 25mb - czyli juz po czasie. Goraca prosba o unikniecie podobnych sytuacji w przyszlosci....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67. ~kolbol  2013-10-25 12:48:26  host: 89-65-190-179.dynamic.chello.pl

    Mam pytanie do redakcji,dlaczego tego typu info dajecie w wiadomości e-mail 25 października skoro dotyczy to doładowań 24???Może tak pomyślcie, że skuteczne i bardziej przydatne było by to 23 października.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69.  2013-10-26 09:57:11

    szkoda tylko że nie robią częściej i że minuty gratis są dopiero od wyższego doładowania :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70. ~  2013-10-26 13:52:22  host: 83.218.117.82

    a u mnie był zonk - doładowałem sobie 5zł w ten dzień i dostałem standardowo 5dni darmowych rozmów i smsów w play no i miałem mieć te 40 smsów do różnych pl sieci komórkowych. Chciałem przetestować to i napisałem smsa do numeru z t-mobile. Jakie było moje zdziwienie gdy zamiast 0zł mi pobrać wzięło mi 9gr za smsa. To w końcu dają te 40 smsów do róznych pl sieci czy też nie?? wie ktoś?? (PS doładowaływałem przez FB 24 października więc powinno działać a nie działa... :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71. ~ludi  2013-10-26 15:06:34  host: 093105026019.suwalki.vectranet.pl

    pora chyba przenieść numer do nju mobile bo play już nic nie robi aby utrzymać starych klientów, ta promocja to śmiech na sali, poza tym już VIRGIN MOBILE wypada korzystniej!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72. ~  2013-10-27 11:00:22  host: public-gprs515255.centertel.pl

    @71, doprawdy? Wygadałem w tym m-cu 290 minut. Zakładając członkostwo w Virgin Klubie zapłaciłbym za to 290*0,13=37,7 zł. W Mini Max Play kosztuje mnie to 29 zł i ani złotówki więcej. A zakładając bonusy za doładowania kosztuje mnie to jeszcze mniej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73. ~  2013-10-27 11:25:22  host: 83.218.117.82

    do 71: a mnie teoretycznie 290min do wszystkich sieci kosztuje 15 zł miesięcznie