Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Kolejna internetowa promocja doładowań

Play: Kolejna internetowa promocja doładowań

LuiN 13 Marca 2013 21:55

16 0

Od 14. do 16. marca włącznie obowiązywać będzie kolejna promocja doładowań internetowych w Play. Tym razem okazją są szóste urodziny sieci.



W zależności od kwoty doładowania, klienci otrzymać mogą cztery warianty prezentów, zgodnie z dołączoną niżej tabelą. Do prezentu uprawniają wyłącznie doładowania realizowane przez stronę doladowania.play.pl oraz profil Play na Facebooku.




Wartość jednorazowego doładowania

Bonus

5 - 10 zł

60 MB

11 - 25 zł

60% wartości doładowania

26 - 50 zł

600 SMS-ów

51 zł i więcej

600 minut do wszystkich sieci



Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 66
  • 1

    54. ~Piotr  2013-03-14 10:42:29  host: user-94-254-208-190.play-internet.pl

    a ja doładowuje playa jak potrzebuje i promocjami tylko wtedy się przejmuję, kiedy mogę mieć z zasilania korzyść. Operatorzy ogłaszają tak zwane promocję kierując się ich zyskiem, ale to my decydujemy czy i za jaką kwotę numer doładujemy.

  • 1

    55. ~KungFuPanda  2013-03-14 10:50:35  host: user-46-112-244-30.play-internet.pl

    Właśnie doładowałem za "piątaka" i elegancko 60 mb wskoczyło.

  • -1

    56. ~Piotr  2013-03-14 10:55:13  host: user-94-254-208-190.play-internet.pl

    jak ktoś w simplusie doładuje nr kwotą 50 zł po raz kolejny, a korzysta z darmowego nr w innej sieci to plus rozmowy z tym darmowym nr przedłuża o kolejny rok, czyli można gadać z kimś darmo do roku 2015 np. 7 marca.

  • -1

    57. ~  2013-03-14 11:49:22  host: v54-04.opera-mini.net

    Dziś 14.03 I gdzie jest ten tajemniczy projekt play?

  • 1

    58. ~abc  2013-03-14 11:54:23  host: ip-37-209-157-225.free.aero2.net.pl

    wlasnie go komentujesz 57 :P

  • 1

    59. ~vxv  2013-03-14 11:56:06  host: ip-78-30-90-42.free.aero2.net.pl

    Jeśli promocja jest na 5 do 10 zł i od 11 z do 25 zł to jeśli doładuje się konto za np, 10 zł, 10, 20, 10,50, 10,70 zł dostaniesz 60 MB gratis. Pewnie musi być dokładnie od 11 zł.

  • 1

    60. ~PINO INOWROCLAW  2013-03-14 12:05:14  host: host-37-190-199-253.dynamic.mm.pl

    FAJNA PROMOCJA DOLADOWALEM ZA 60ZL I JUZ DOSTALEM 600MIN DO WSZYSTKICH SIECI PLUS BONUSY P PROGRAMU DOLADOWAN PLAY JEST NAJLEPSZA SIECIA W POLSCE

  • 0

    61. ~Adi  2013-03-14 13:15:04  host: apn-95-41-122-101.dynamic.gprs.plus.pl

    To wrezcie mozna doladowac w ostatni dzien pakietem 30min za 6pln czy mozna tylko raz i pozniej pakiet przepada?? Z tego wychodzi ze mozna minuty miec max 2 miesiace....

  • 0

    62.  2013-03-14 13:22:03

    @61 jesli te minuty wyladuja na tym samym koncie co te z pakietu 30za6zl to w ostatnim dniu waznosci wlaczysz pakiet i przedluza na kolejne 30 dni i potem dalej w ostatni dzien wlaczasz ten pakiet itd. Tak to dziala u mnie w czystym play fresh tetaz to jest chyba taryfa rok waznosci

  • 0

    63. ~Adi  2013-03-14 13:29:21  host: apn-77-115-24-72.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja mam inna taryfe ale moge w niej wlaczyc ten pakiet... Wiec jesli mozna w nieskonczonosc przedluzac w ostatni dzien waznosci pakietu to w takim razie doladuje za te 51 ziko :) Dzieki za odp

  • 0

    64.  2013-03-14 13:42:19

    @63 powodzenia niech minuty starcza jak najdluzej. Ale ja wlaczajac pakiet w ten ostatni dzien mam stres czy kod zadziala :p mam skarbonke na promocyjnym i nie zmieniam taryfy. Jak zlikwiduja 10za5 to leze i kwicze :p

  • 0

    65. ~Adi  2013-03-14 13:49:15  host: apn-77-115-24-72.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja właśnie się wrąbałem w zbieraj minuty. Tydzien przed uzbieralem 30godzin z polaczen. Po tygodniu poszlo info ze wyłączja i raczej połowa przepadnie bo duzo nie rozmawiam a na sile rozmawiac to bez sensu. Dlatego mam nadzieje ze nie wylacza pakietu do przedluzania minut *104#. Pzdr tomzajkicaj86

  • 0

    66. ~pakierhakierxd  2013-03-14 14:02:15  host: 178-36-7-115.adsl.inetia.pl

    10 za 5 raczej nie zlikwidują,a jeśli nawet to zostanie fb i 5zł miesięcznie :P

  • 0

    67. ~Comandos  2013-03-14 15:54:32  host: 91.223.31.226

    @63 ale poprzez doładowanie fb czy doladowaniaplay.pl nie można przedłużyć tych 600min do wszystkich sieci. to jest chyba inne konto. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

  • 0

    68. ~Majonez44  2013-03-14 21:54:49  host: host-7-47.internetunion.pl

    Czy tym kodem*104# mam przedluzyc waznosc konta na ktorym mam te 600 minut w ostatnim dniu waznosci konta na nastepny miesiac.Mam juz swoje lata i wszystkiego nie ogarniam.Prosze o odpowiedz.MamPlaya z roczna waznoscia konta.Pozdrawiam.Majonez44

  • 0

    69.  2013-03-14 22:00:29

    64, ja w testowej karcie Play na kartę Lubię to (główny numer jest w starym LT) jednego razu miałem rano 36 minut do [30 dni później], a następnego dnia już tylko 30 minut, więc byłbym ostrożny

  • 0

    70. ~m76  2013-03-14 22:19:44  host: 89-71-26-122.dynamic.chello.pl

    @68 kodem *104# sprawdzasz stan. Zeby przedluzyc trzeba kupic pakiet 30min za 6zl (pobiera z konta glownego), aktywacja przez 24.play.pl albo kodem *111*62*1# najlepiej 29 dnia waznosci pakietu 600min

  • 0

    71.  2013-03-14 23:02:35

    Najlepiej włączyć Program Doładowań, dzisiaj załadować za 51 zł., 31.03.2013 doładować za 9 zł. co da sumę doładowań 60 zł. w ciągu miesiąca i bonus 30 minut do wszystkich który ląduje pod *104# i przedłuża o kolejne 30 dni. Później kupujemy pakiet 30 minut za 6 zł. na kolejny miesiąc. Zakombinowali strasznie. Może w międzyczasie dadzą znowu promocje z minutami do wszystkich które są dosyć często.

  • 0

    72. ~BONUS SMS  2013-03-15 09:13:50  host: acyy149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A bonus 600 smsów też będzie można jakoś sprytnie przedłużyć czy tylko te minuty?

  • 0

    73.  2013-03-17 09:16:59

    play od zawsze miał poprawną kolejność rozliczania minut, nie to co era, gdzie pakiet darmowych minut był rozliczany przed połączeniami za 1 grosz, fajnie też było bez tych promocji - wszystko w normalnym cenniku

Dodaj swoją opinię