Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Karpiel-Bułecka i Farna pomogą w promocji Stanu Darmowego

Play: Karpiel-Bułecka i Farna pomogą w promocji Stanu Darmowego

LuiN 20 Lutego 2015 13:28

5 17

Po reklamach z Anną Muchą i Kubą Wojewódzkim, do reklamowania Stanu Darmowego w Play zabrali się Ewa Farna oraz Sebastian Karpiel-Bułecka i Zakopower.



Sieć Play na nowo "odkryła" w tym roku Stan Darmowy (nielimitowane połączenia i SMS-y wewnątrz Play), który po raz pierwszy zagościł w ofercie sieci w 2010 roku. Usługa wymaga aktywacji ze strony klienta np. kodem *188#. Nie ma możliwości uruchomienia jej na kartach prepaid z aktywną usługą Rok ważności konta (Play Fresh, Play na Kartę). Oferta nie jest też dostępna w starych taryfach mix i abonamentowych.




Nie do końca nową usługę Play reklamowali już Anna Mucha i Kuba Wojewódzki, teraz w reklamach pojawili się Ewa Farna oraz Sebastian Karpiel-Bułecka:

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: Play: Nowy Stan Darmowy
Zobacz: Odświeżone Formuły w Play na Kartę
Zobacz: Play: zmiany również w ofercie Formuła Mix

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | reklamy | stan darmowy

w sumie: 60
  • -1

    56. ~  2015-02-21 18:41:04  host: user-94-254-198-221.play-internet.pl

    @36 nie zrozumiałeś. W PF nie ma usługi o nazwie roczna ważność konta którą można np. włączyć lub wyłączyć. RWK jest elementem oferty a nie usługa, czymś dodatkowym.

  • 0

    57.  2015-02-21 20:08:26

    @56) pewnie chodzi Ci o taką usługę jak to ma Orange: "START" na nr.8002

  • -1

    58.  2015-02-21 20:29:44

    nowo wprowadzona usługa rwk we fresh, wysyłamy sms pod numer 111 o treści START.192
    niema gwarancji co play wymyśli za rok.

  • -2

    59. ~  2015-02-21 20:37:33  host: n07-05-08.opera-mini.net

    Szkoda, że Redakcja nie informuje, że Plus został wybrany operatorem roku a SmartDom został uznany jako usługa roku.

  • -1

    60. ~Calm7  2015-02-21 20:44:39  host: n20-04-06.opera-mini.net

    59). Przecież o tym informowałem, to żeście się śmiali, że zmyślam.

  • 0

    61. ~złodziej nicków  2015-02-21 20:56:15  host: dnc64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    at.60) . Jak myśmy śmieli mieć czelność śmiać sie z ciebie, to nie my, to na pewno ktoś inny miał czelność śmiać się z ciebie

  • 0

    63. ~Marek  2015-02-21 21:15:20  host: user-94-254-193-112.play-internet.pl

    w Play na kartę nie trzeba zasilać konta co miesiąc wystarczy co 12 dni zmieniać taryfę na Play fresh później kodem przedłużyć waznosc konta o rok i zmienić taryfe na Stan Darmowy.To działa! Ktoś powie ze trzeba klepać kody ale użytkownicy BDI co godzine przepisują kapcia żeby mieć neta za free!

  • -1

    73.  2015-02-22 12:05:40

    Te reklamy dobijają. A p4 dalej ciągnie. Już na te mo...dy nie idzie patrzeć.

  • -5

    74.  2015-02-22 12:11:49

    73). Ta z tą Muchą, co dogaduje Kubie - da się oglądnąć. Ale mnogość i nachalność pleja... Eh... Ciężko przetrwać przed tv...

  • -4

    76. ~lemur edwin  2015-02-22 12:51:42  host: 46.205.165.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    podobna analogia z przesytem jak tu . co otworze telepolis to jakis pieprzniety calm zaraz atakuje swoim spamem. a paszli wy won spamerzy. jeszcze chwila a podniose deske klozetowa a tu calm mi wyskoczy. toz to hporror jakis. moderator powinien powycinac tych spamerów w pień

  • -2

    101. ~KRZYSIEK  2015-02-22 20:17:41  host: user-188-33-247-223.play-internet.pl

    Witam pytanie do znawców, przeglądam ofertę pakietów internetowych dla play formuła na kartę i widzę następująco 500mb za 9zł i 1,5gb za 20zł, ale patrząc na pakiety 300 mb za 5 1gb za 9zł i 3gb za 20zł są też kody do aktywacji w formule , więc które te pakiety w tej formule play na kartę obowiązują.

  • -4

    102. ~paulo06  2015-02-22 20:29:09  host: 213.158.222.134

    Bułecka?? Kto w ogóle jest?? Kolejna pseudogwiazda, która kilka razy pojawiła się na ekranie?? Żenada

  • -2

    103.  2015-02-22 20:29:15

    @101) w formule na kartę to nie wiem, zaś w formule mini max obowiązują stare i nowe pakiety.

  • -2

    104.  2015-02-22 20:33:12

    102 - no Ty powinieneś reklamować usługi Plej - z pewnością jesteś bardziej znaną, tysiące razy pojawiającą się na ekranie twarzą...

  • -2

    107.  2015-02-22 21:21:33

    101). Te tańsze..?

  • -1

    108.  2015-02-23 11:16:23

    At.60) To ja się śmiałem i śmiem się śmiać dalej
    Jestem prześmiewcą prawdziwym
    a Calmem7 fałszywym ;-)

  • 2

    111.  2015-02-23 12:03:43

    Autentycznie was nie rozumiem. Wybieracie operatora na podstawie reklam? One są dla ludzi, którzy nie orientują się w ofertach, zakładam że bywalcy telepolis coś wiedzą. Jeśli wkurzają was reklamy - wyłączcie TV, mi osobiście podoba się ogólny poziom tych ludzi, raczej sympatyczni/inteligentni, bardziej to do mnie trafia niż disco polo, gwiazdy z telenowel czy gołe d*py. A jeśli wydadzą za dużo i odbije się to na ich ofercie, zmienię operatora. Bo tak się składa, że od kilku miesięcy daję im zarobić, bo mieli dla mnie najlepszą ofertę.

  • 2

    112.  2015-02-23 12:08:20

    A co do pieniędzy - reklama jest dobra, jak jest skuteczna. Zwróćcie uwagę na koszty emisji. Może im się po prostu opłaca wydać więcej na aktorów, bo reklamę pamiętamy dłużej? Reklama z Muchą i Wojewódzkim to majstersztyk, świetnie zagrana, z jajem, no i Mucha budzi pozytywne emocje ;) A jeśli jakieś reklamy mnie wkurzają, to te Plusa jak tylko przełączę na Polsat. W jednym bloku kilka reklam, i oczywiście tylko Plus.

  • -1

    113. ~Polska Języka  2015-02-23 22:20:29  host: 37.30.149.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A mi Play zajumał 31,69 zł z konta... Play na Kartę... Że mam dużą skarbonkę - to się nie pokapuję???
    Ech... Takie zagrywki strasznie zniechęcają do sieci.

  • 1

    114. ~Calm7  2015-02-23 22:30:44  host: n20-04-06.opera-mini.net

    113). Może neta włączyłeś bez pakieta, i po kasie...

Dodaj swoją opinię