Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: kampania reklamowa promująca MNP

Play: kampania reklamowa promująca MNP

LuiN 22 Lipca 2011 09:21

0 0
Sieć Play rozpoczęła kampanię reklamową, której tematem przewodnim jest 70-procentowy udział Play w ilości przyjmowanych numerów z innych sieci. Komunikacja opierać będzie się o reklamy w prasie, bilbordy i spoty telewizyjne.

Spot jest kontynuacją kampanii czerwcowej gdzie Play komunikował możliwość porównania ofert konkurencji na stronie www.play.pl. Bohaterką spotu jest ta sama dziewczyna, która jest już w Play i dzięki temu przenosi siebie, i znajomych z gorącego miasta w dużo milsze, bardziej komfortowe i chłodniejsze miejsce.








Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    34. ~@@  2011-07-22 12:48:19  host: z31-03.opera-mini.net

    @27adek Frajerem to jesteś ty, bo dajesz się doić w W3 70-80 gr.za min. W Playu nie ma podziału na równych i równiejszych, stawka do wszystkich jest jednakowa.:)

  • 2

    35. ~  2011-07-22 12:51:47  host: 213-238-69-105.adsl.inetia.pl

    @29. zawi_23. Weź nie przekręcaj stawek MTR w drugą stronę. Od 1 lipca 2011 Play ma asymetrie w wysokości 79%, a podstawowy MTR spadł do 15,2gr. Czyli za minutę połączenia do Play opłata hurtowa aktualnie wynosi 27,2gr netto.

  • 0

    36. ~  2011-07-22 13:11:00  host: v10-15.opera-mini.net

    27 Przy okazji ostatniej konferencji Play puścił bardzo ciekawą informację związaną z ich MNP, otóż 80% przenoszonych numerów do Play trafia do ABONAMENTU, a to obala mit klienci głównie przenoszą się do PLAY FRESH. Polecam sprawdzić bonusy jakie dostaję się za przeniesiony numer do Play na abonament i porównać z normalnymi promocjami dla nowych.

  • 1

    37.  2011-07-22 13:11:36

    To i tak sporo mniej niż 80gr od W3 ;P

  • 0

    38. ~  2011-07-22 13:23:41  host: 77-254-244-89.adsl.inetia.pl

    36; oferta przy MNP na abo jest z bonusem dobrym ale wyłącznie jak przechodzimy z abonamentu. Niby 80% to abonamenty a nadal to prepaid ma wiecej kart :D Pamietajmy o abonamencie 1zł MNP i takich pewnie jest dużo

  • 0

    39. ~  2011-07-22 13:26:00  host: 81-219-86-44.adsl.inetia.pl

    @36 - zapomniałeś o gwiazdce - abonamentu 1 zł :-). Śmieszą mnie wasz wypowiedzi, zero merytoryki tylko fanbojskie zaślepienie. Minusujcie mnie ile chcecie w 1. Co, może w Play obsługa klienta jest najlepsza spośród wszystkich operatorów? Jest najgorsza i każdy to przyzna. Play sam to przyznaje, bo taki P4Y2 np. na forum Telepolis nie jest z dobrego serca, ale żeby przeskoczyć niewydolny system... Żeby świadomi technicznie użytkownicy nie darli japy w internecie jak im znów BOK odpisał bez przeczytania ze zrozumieniem, ale żeby uderzyli do kogoś "ponad" pierwszą linią... Ale wy tego nie widzicie. Ważne, że jest np. 30 zł za 10 zł (schowany na stronie i przeciętny klient o nim nie wie), a że BOK do bani i rozmowy się rwą - to pewnie spisek W3...

  • -2

    40. ~daleko od W3  2011-07-22 13:36:18  host: v01-15.opera-mini.net

    39 Przepraszam bardzo ale gdzie jest najlepsza obsługa klienta, hmm oświeć nas jaśniepanie "BOK do bani i rwanie połączeń".

  • 1

    41. ~  2011-07-22 13:40:52  host: public91111.xdsl.centertel.pl

    Ja mam natomiast telefon w Orange. Niestety rodzina mnie trzyma od przejścia do Play. I chciałbym ponarzekać na jakość w Orange. Często jest tak że mam zasięg na 5 kresek a dostaje smsy że ktoś próbował się ze mną połączyć. W pracy do najbliższego nadajnika ok 400 metrów a rozmowy się wiecznie tną i zasięg szaleje. Najlepsze jak wcześniej mieszkałem na dużym osiedlu i do nadajnika miałem z bloku ok 150 m i także problemy z zasięgiem. Play od czasu do czasu testuje. Bywały okresy że przy uruchamianiu nowych nadajników w okolicy rwało połączenia - ale kiedy to było i jak długo to trwało? a wciąż się o tym wałkuje

  • 0

    42. ~mak  2011-07-22 15:33:31  host: host-89-230-73-37.rzeszow.mm.pl

    @41 Potwierdzam to stała przypadłość w Orange. SMS ze ktoś próbował sie skontaktować a tel ma FULL zasięg jest nie do zniesienia.

  • 0

    43.  2011-07-22 17:36:16

    @4, bo to koszmarek technologiczno-jakościowy.

  • 0

    44. ~jonasz  2011-07-22 18:24:36  host: asb220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem zadowolony z play. W Łowiczu jest dobry zasięg, okolice też. Taniej, na BOK nie narzekam. Wszystko OK

  • 3

    45.  2011-07-22 20:47:41

    Ja przeniosłem swój stały numer złoty do Play dwa miesiące temu, otrzymałem starter 5 zł i 60 zł bonusu na promocyjne ważne 90 dni, do tej chwili nie doładowałem konta od tamtego momentu a mam kase na koncie i sobie leży kiedy mi potrzeba zawdzonić badz napisać. Będąc w Play jestem wolny, ładuję kiedy chcę i za ilę chcę, korzystam ile chcę. W sieciach W3 zawsze byłem nękany smsami o kończącej się ważności, pakiety nie działały gdy było 0 zł na koncie, kasę operator kasował jak się skończyła ważność konta, był krótki termin na połączenia wychodzące i przychodzące, w Play mam 365 DNI ważne wychodzące i 455 DNI przychodzące po każdym minimalnym doładowaniu w kwocie 5 zł. Niech mi ktoś powie że w Play jest drogo a w sieciach W3 tanio, to go po prostu wyśmieję... Fakt jest tanio ale tylko po sieci własnej różne pakiety/promocje, ja bę dąc w Play mam stawki na poziomie ~10gr/min ~ 3gr/SMS ~ 7gr/MMS do wszystkich sieci. Ja mam kontakty w różnych sieciach nie mam profili dzwonienia jak co nie którzy. Jedyne co sobie krzywdzę w Play to to że muszę doładować minimum 30 zł by mieć internet z lejkiem, jak w innych sieciach wystarczy pakiet za 9 zł, no ale niestety coś za coś. Zasięg mam tylko Roamingowy Plus działa w miarę 40% - 60% 2G zasięg macierzysty Play 2G też łapię ale tylko 20% z daleka przy oknie dalej znika. Gdzie ja nie byłem w kazdej sieci Plus, Orange, T-Mobile, mBank mobile, GaduAIR, FreeM, wRodzinie nigdzie nie było mi tak dobrze jak w Play. Pozdrawiam ;)

  • -3

    46. ~  2011-07-22 21:25:35  host: z46-02.opera-mini.net

    ja natomiast przenioslem swoj glowny numer z play do tmobile. Teraz mam roczna waznosc konta, bonus prawie 100% do doladowania. Znajomi i rodzina dzwonia czesciej, wogole wydaje mi sie, ze jestesmy jako rodzina bardziej szczesliwi. Moge dzwonic do 129mln ludzi na calym sieie.

  • 0

    47. ~Słoneczny  2011-07-22 23:09:20  host: 87-207-125-72.dynamic.chello.pl

    Kurde, co wejdę na nius o playu, to ciągle to biadolenie o zasięgu i kiepskiej jakości. Aż się nie chce tego czytać. Nie rozumiem też tych ideologii o znajomych i rodzinie w jednej sieci. W czasach przenośności numeru, kto by to spamiętał, w jakiej sieci ma się znajomych? Dzwonię, nie wnikam, jaka to sieć. Nikogo nie nawracam na swoją sieć, bo mi to wisi. Tak czy siak zawsze 29 groszy. :)

  • 0

    48. ~  2011-07-23 08:24:46  host: z07-07.opera-mini.net

    Przeczytajcie sobie to. Na telepolis tego chyba nie było. http://www.gsm.biz.pl /historia/awaria_w_play_5634.html

  • 0

    49. ~  2011-07-23 08:35:27  host: t14-16.opera-mini.net

    Zły link więc jak mam to otworzyć

  • 0

    50. ~  2011-07-23 18:44:41  host: z40-06.opera-mini.net

    @49. Nie ma co otwirerac, gdyz to wiadomosc historyczna (6.IV).

  • -1

    51.  2011-07-23 20:44:41

    @45, 9zł kosztują pakiety internetu bez limitu danych tylko w T-Mobile i Heyah. Taki wysoki współczynnik przenoszenia numerów może być spowodowany m.in. dużym bonusem na start w prepaidach. Tak Tak TMobile daje do 120zł na wszystkie usługi przez kilka miesięcy po przeniesieniu numeru. Zobaczymy jak to przełoży się na wyniki.

  • 0

    52. ~laki  2011-07-31 19:13:57  host: 46.204.21.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja nie patrzę gdzie dzwonię, bo jestem w Play i taniej mam :) A jak ktoś nie chce do mnie dzwonić z innej sieci, obawiając się wysokiego rachunku od swojego operatora, to już jego problem. Zawsze może mi puścić strzałkę, a ja oddzwonię, bo nie wiem co z tymi minutami robić :)

  • 0

    53.  2011-07-31 20:13:57

    @52, ale internet to masz z PTC ;) Zasięg i prędkość niczego sobie, nawet po limicie prędkości nałożonym w pakiecie bez limitu danych w Heyah czy TT ;)

Dodaj swoją opinię