Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Już można zamawiać Samsunga Galaxy S4

Play: Już można zamawiać Samsunga Galaxy S4

LuiN 25 Kwietnia 2013 13:18

6 2

samsung i9505 galaxy s4 Ruszyła oferta przedsprzedaży smartfonu Samsung Galaxy S4 w Play. Promowany abonament to 179 zł.



W abonamencie za 179 zł (przeniesienie numeru, przedłużenie umowy, kolejna aktywacja w Play, przejście z oferty na kartę) lub za 184 zł (nowa oferta) klient otrzymuje za 1 zł Samsunga Galaxy S4 w kolorze czarnym lub białym oraz pakiet usług:
  • nielimitowane połączenia do polskich sieci komórkowych
  • nielimitowane wiadomości SMS i MMS
  • 2,5 GB pakietu danych

Umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Dostawy rozpoczną się 6. maja. Zamówienia składać można na tej stronie.




Zobacz: Przedsprzedaż Samsunga Galaxy S4 w Play

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9505 Galaxy S4 w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy s4 | play

w sumie: 36
  • -1

    17.  2013-04-25 14:55:56

    Triddle: wykup konto premium, to nie będziesz miał reklam.

  • 2

    18. ~Tridlle  2013-04-25 15:00:52  host: abbc29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: Zrobię to pierwszego dnia jak ten portal stanie się obiektywny.

  • -1

    19.  2013-04-25 15:03:51

    Triddle: jeżeli nie jest obiektywny, to po co tu siedzisz? No tego nie kumam...

  • -1

    20.  2013-04-25 16:08:19

    Triddle: mam jeszcze jedno pytanie - na jakiej podstawie twierdzisz, że jesteśmy nieobiektywni? Bo nie zgadzamy się z Twoją wizją świata? Dlaczego swoja uważasz za lepszą od naszej? Czy my komukolwiek coś narzucamy? Tylko proszę, nie pisz, że "inni też tak sądzą" - chyba, że wymienisz ich z imienia i nazwiska.

  • 1

    21. ~  2013-04-25 16:23:31  host: 87-205-193-89.adsl.inetia.pl

    20. jak może wymienić z imienia i nazwiska skoro na tej stronie są nicki ?

  • -2

    22.  2013-04-25 16:26:25

    20: no to jest problem... Ale nie mój... Po prostu proszę, żeby wypowiadać się w SWOIM imieniu, a nie używać chwytów w stylu "bo szyscy tak muwiom".

  • 0

    23. ~endrju  2013-04-25 18:08:57  host: afcr42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ceny z tabelki "Specjalna Nowa Formuła dla firm" dotyczą przedłużających umowę ?

  • 0

    24. ~ma tola  2013-04-25 18:24:36  host: 083143141028.warszawa.vectranet.pl

    180 złotych? Za 81 złotych brutto w Plusie dali 900 minut do wszystkich, SMS-y do wszystkich i 2 GB transferu. Na zasięgu plusowym, czyli łapie praktycznie wszędzie, a nie jak Play w miastach. Do tego dorzucili za 550 złotych brutto Galaxy Ace 2 i tablet Galaxy Tab 2, czyli sprzęt po najniższych cenach allegrowych jakieś 1900 złotych. Pozdrowienia dla Play.

  • 0

    25.  2013-04-25 19:26:11

    W T-Mobile dostępny od soboty 27.04 od godziny 10:00 :)

  • 0

    26. ~Wstrętny  2013-04-25 21:48:21  host: 093105198068.skierniewice.vectranet.pl

    do 15. Abo w Play jest inaczej liczony... Lepszą opcją jest abo 159zł ( Replay i Przeniesienie z Abo ) x18miesięcy a później 119x6miesięcy za S4 249zł... W całości: 159x18 + 119x6 + 249 = 3825zł Dzieje się tak z faktu, że w Play największy abo to 119zł ( 4.0 oraz 2,5GB net) cena telefonu jednak jest wysoka ( 1089zł ) Play daje możliwość rozłożyć cenę telefonu na 18rat w ramach abonamentu. Dostępne są warianty R10, R20, R30, R40, R60... Najbardziej opłacalną wersją jest ta z R40 ( gdzie za telefon dajmy 249zł ), ponieważ pełna cena telefonu wynosi wtedy 969zł ( oszczędzamy dzięki temu 120zł w całości kosztów abonamentu + urządzenia, a dodatkowo nie musimy jednorazowo zapłacić te 1089zł ) Spekulując jeśli Abo + urządzenie = 3825, a sam S4 kosztuje w wolnej sprzedaży 2790zł to za Abo teoretycznie płacimy tylko 1035zł ( dzieląc na 24m wychodzi w przybliżeniu 43,13zł miesięcznie - a jak za 4.0 i 2,5GB to bardzo mało )

  • 0

    27. ~Wstrętny  2013-04-25 22:01:09  host: 093105198068.skierniewice.vectranet.pl

    Swoją drogą przy abo 119 S3=639zł a S4=1089zł. Różnica 450zł... Jeśli myślałbym o wyborze S3 to nie wahał bym się i dopłacił te 450zł w sumie TYLKO za Wyświetlacz 5cali FHD, 4x1,9GHz procka Snapgragona 600, baterie 2600mAh gesty i dodatki wzrokowe, IR blaster, JB 4.2.2 no i prestiż nowości. 3małem i testowałem dłuższą chwilę wersje prototypową S4, tak samo jak HTC One DEMO, bawiłem się też Xperią Z... Każdy z nich ma coś wyjątkowego, mi najbardziej jednak przypadł do gustu S4... Czekam na dostawe : )

  • 0

    28.  2013-04-25 22:22:50

    ale w Abo to zwykle mozne 3 mies wcześniej wziąć nowy abonamenti telefon, więc jakby 21x...

  • 0

    29. ~Tridlle  2013-04-26 07:20:24  host: afpo120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: A skąd znasz moją wizję świata? Wydedukowałeś sobie jak redaktorzy Rzepy dla których każda cząstka energetyczna to trotyl? Po pierwsze. Wystarczy przeczytać jeden test telefonu, żeby sobie wyrobić opinię. Niektóre opisy przedstawiają fascynację dziecka zabawką, którą dostało w rączki. Inne zanim powstaną są na nie. Po drugie. Newsy są pisane w taki sposób jakby były przygotowane przez działy PR zainteresowanych form i instytucji, a wystarczy się chwilę zastanowić nad treścią. Po trzecie. Hymn na cześć jedynie słusznych poglądów. Wchodzę tu dlatego, żeby się o tym przekonać co napisałem i pokazać innym. Widzę jednak, że Twoje myślenie jest bardzo ograniczone, bo piszesz, że nic nikomu nie narzucasz. To jest portal czy blog? nazywasz siebie dziennikarzem?

  • 0

    30. ~STACHUCHU  2013-04-26 08:29:49  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    Przereklamowany jest

  • 0

    31. ~Wstrętny  2013-04-26 09:44:18  host: 217.97.213.142

    do28. NA te "raty" masz oddzielną umowe na 18rat plus pierwsza rata w gotówce (czyli przykładowo te 249zł przy R40) Telefonu w wolnej sprzedaży bym nie kupił, jest za drogi jak na takie parametry. W Abonamencie który potrzebuje jednak lepiej się to rozlicza ( pisałem o tym w 27 komentarzu ). do30. Każdy chce czegoś innego, Niby wszystkie z androidem, a tak na prawde po za nim to łączy super smartphony tylko fakt wyświetlacza FHD, 4rdzeni ( o różnym wprawdzie taktowaniu ) i 2Gb ramu, Czemu dla mnie S4 ? potrzebuje wymiennej baterii, lubie to nasycenie w Amoledach, lubie wszelakie bajeranckie dodatki takie jak Air View, Air Gesture, Smart Pause i Smart Scroll, w zimie nie lubei korzystać z iRękawiczek czy rysika, w rękawiczkach będzie mi wygodniej go obsługiwać. Dodatkowo posiadam telewizor Samsunga f6400 więc to dobre połączenie. Przepraszam was za moje rozpisywanie ale ostatnio nawet nie mam z kim pogadać o wyborze i specyfikacji Smartphonów. : )

  • 1

    32.  2013-04-26 10:06:46

    Triddle: po pierwsze, testy są OPINIĄ testującego o sprzęcie. Znów próbujesz narzucić swoją wizję świata. My mamy taką, Ty masz prawo mieć inną - ale nie mów nam, że Twoja jest lepsza, a nasza gorsza. Udowodnij na konkretnych przykładach, a nie pisz "bo tak jest". Po drugie, poproszę o konkretne przykłady newsów pisanych jak PR. Newsy mają zawierać suche fakty i być w miarę zwięzłe. Po trzecie, nie wiem o co Ci chodzi z hymnem... Po czwarte, w kwestii ograniczonego myślenia - nam to zarzucasz, a sam nie jesteś lepszy. Uparłeś się w kwestii tego, że ZSŻ uzyskał częstotliwości nieprawnie/zapłacił za nie pod stołem/oszukał rynek. W momencie, kiedy udowadnia się Tobie, że mylisz prezesa UKE z UOKiK oraz chronologię wydarzeń, wymagasz rzeczy niemożliwych pod względem prawnym, to nagle milkniesz... Ja podałem konkretny przykład Twoich małych horyzontów, zestawiając to z pustymi hasłami-oskarżeniami pod naszym adresem wyciągam jeden wniosek - szkoda czasu na rozmowę z Tobą, bo masz swoją wizję świata i żadnym rozsądnym argumentowaniem tego się nie zmieni.

  • 0

    33. ~Ziew  2013-04-27 18:14:40  host: 088156045036.olsztyn.vectranet.pl

    Przepychanki triddle i witek, A ja tymczasem obracam karkóweczkę na grillu, i w wolnej chwili patrzę telepolis. Brawo. Już mięsko gotowe, to na razie.

  • 0

    34. ~plejowiec  2013-04-29 06:06:33  host: cmw229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nius można uznać za nieważny. S4 w Play się skończyły. Tradycyjnie mieli kilka sztuk i koniec. Więcej nie ma i w najbliższym czasie nie będzie.

  • 0

    35. ~sdfaaa  2013-05-08 10:12:37  host: 62.213.147.67

    ponad 4 klocki za telefon - i co z tego? iPhone to badziew a i tak ludzie go kupują w wyższych kwotach.

  • 0

    36.  2013-05-12 22:10:47

    Polecam przyszłym właścicielom telefonu zapoznanie się z tym tematem na forum: http://forum.android.com.pl/f833/zle-spasowana-obudowa-ramka-295 146/

Dodaj swoją opinię