Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Jutro nie tyle zmiany, co dodatkowy wariant oferty

Play: Jutro nie tyle zmiany, co dodatkowy wariant oferty

LuiN 10 Czerwca 2013 22:46

8 3

Na 11. czerwca Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play zapowiedział "refresh" jednej z ofert. Z dzisiejszego wpisu rzecznika wynika, że będzie to jednak dodatkowa oferta.

Za kilkanaście godzin kolejne spotkanie z mediami. Tym razem będziemy opowiadać może nie tyle o zmianach co o bardzo ciekawym, myślę dla wielu klientów, wariancie - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka.

Jako miejsce spotkania z mediami rzecznik Play wybrał bar mleczny. Wybrałem ten bar mleczny nie przypadkiem - podkreśla Gruszka. Po barze mlecznym spodziewać można się raczej niedrogiej oferty, a ciąg dalszy wpisu sugeruje, że może chodzić o właściwą odpowiedź na nju mobile:




Spodziewam się, że dziennikarze zapytają czy zmieniło się coś na rynku w ostatnim miesiącu. Generalnie staramy się unikać komentowania ofert naszych konkurencji. Czasem to robię, ale bardzo niechętnie, bo nawet jak coś pochwalę to i tak jest źle.

Zobacz: 11. czerwca sieć Play odświeży jedną ze swoich ofert [ankieta]

Która oferta Play wymaga odświeżenia?

Play Abonament
20.99%
Play Mix
7.39%
Play na kartę
43.68%
Play Internet z abonamentem
7.84%
Play Internet na kartę
6.50%
Play Abonament dla firm
3.71%
Play Internet dla firm
0.82%
Red Bull Mobile
3.27%
Żadna z wymienionych
2.34%
Nie mam zdania
3.45%

Wszystkich głosujących: 2692



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 36
  • 0

    21.  2013-06-11 00:23:16

    ZAKŁAD ŻE BĘDZIE LIPA ? :D.... dużo gdakania, a wyjdzie jak zwykle (ostatnio w Play).... :P

  • 0

    22.  2013-06-11 00:34:52

    Jeśli to będzie Play Fresh w podstawowej formie + parę poprawek czyli trochę tańszy internet i rozmowy mam tu na myśli małe pakiety internetowe jak 300MB za 7zł oczywiście przy zachowaniu rocznej ważności na wychodzące.

  • 0

    23. ~  2013-06-11 02:37:57  host: 93.154.158.9

    Tak se myślę czy ta ulęgałka ma jakiekolwiek życie prywatne, czy może wpisy robią mu inni, a on tylko sygnuje? Rany, kolejny pajacowski wyskok, tym razem konferencja w... barze mlecznym? W sąsiednim artykule socjalistyczna grafika, a przecież Heyah został zmuszony do usunięcia reklamy z Leninem... Jest równy i równiejszy? Jak dla mnie posunięcia marketingowe Play są ostatnio tak żałosne ja żałosny jest sam rzecznik. Play, w ciągu najbliższego roku stracicie więcej klientów niż się spodziewacie i wasze... statystyki pójdą się kochać.

  • 0

    24. ~Takeszi  2013-06-11 07:39:55  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @23 Porównywanie baru mlecznego i socjalistycznej grafiki do Lenina jest naprawdę bardzo właściwe. Gratuluję inteligencji :)

  • 1

    25. ~RK  2013-06-11 08:07:09  host: cb78.internetdsl.tpnet.pl

    O której ta konferencja??

  • 0

    26. ~hansik  2013-06-11 08:36:01  host: 91.244.188.174

    Dołączam się do pytania, ok której będzie konferencja oraz czy będzie z niej jakaś relacja live?

  • -1

    27.  2013-06-11 08:45:13

    Wystarczy dali by na kartę 19gr, w play za darmo i bez RWK. Chętnie bym przeszedł do nich z nju.

  • 0

    28. ~Brian  2013-06-11 08:45:27  host: poczta.sefako.pl

    JAK WYŻEJ! O KTÓREJ KONFERENCJA?? WIE KTOŚ??

  • 0

    29. ~  2013-06-11 08:47:56  host: host-89-228-170-179.dynamic.mm.pl

    O 10:30

  • 0

    30.  2013-06-11 08:51:45

    ****** Całą ofertę NJU i Heyach, rozwalili by przywracając Zbieraj Minuty w Play :D By się Orangę i Heyach nie mogło obrobić z płaceniem za MTRY, i z blokowanie numerów swoim abonentom :D:D - NJU i no limit w Heyach zwinęło by się w miesiąc, max dwa....

  • 0

    31. ~  2013-06-11 08:56:02  host: V36-16.opera-mini.net

    23, Ale co Ty porownujesz zastanow sie czasem nad tym co piszesz.

  • 1

    32. ~pomyslowy  2013-06-11 09:04:15  host: user-5-173-20-76.play-internet.pl

    Jeśli nowy wariant, to bym obstawiał wprowadzenie miksa do Play Online. Nazywałoby to się SeksMiksja, a w reklamie Wojewódzki ze Stuhrem by wygłaszali zdanie reklamowe: "Idźmy do Play, tam musi być jakiś zasięg" ;)

  • 0

    33. ~  2013-06-11 09:22:05  host: v51-02.opera-mini.net

    @30 - jestes juz nudny. Ludzie naprawde wola wydac te marne 30 zl i miec swiety spokoj z rozmowami, niz bawic sie w jakies zbierania, ktore podniecaja tylko (takze mentalnych) *** Chyba, ze ktos jest zebrakiem, to co innego. Nie rozumiem tej podniety zm. Usluga byla dostepna przez wiele lat, a dopiero teraz wyglada na to, ze sie nia gimbusy zainteresowaly.

  • 0

    34.  2013-06-11 09:32:02

    Myślę kwistas że byłoby trochę drogo 7 zł za 300 MB, ponieważ teraz jest jeden za 10

  • 0

    35. ~  2013-06-11 09:39:42  host: ip-78-30-123-228.free.aero2.net.pl

    @30, ZM nie przywrócą, bo to bardziej nie opłaca się Play niż nju czy heyah. ZM w Play miało sens jak była gigantyczna asymetria a tak to tylko generowanie sztucznego ruchu i zapychanie sieci a operator zarabia grosze a jeżeli doliczyć opłatę za roaming krajowy, to całkiem robi się to nieopłacalne.

  • 0

    36.  2013-06-11 09:44:33

    O której będzie te konferencja?

  • 1

    37. ~Fresz  2013-06-11 09:45:32  host: 89-70-97-12.dynamic.chello.pl

    Rzecznik potwierdził, że chodzi o ofertę na kartę :)

  • 1

    38.  2013-06-11 09:46:08

    Podobno 10:30

  • 1