Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: jednoosobowa firma i najniższe rachunki na rynku [wideo]

Play: jednoosobowa firma i najniższe rachunki na rynku [wideo]

LuiN 14 Września 2011 13:44

0 0
Ruszyła nowa kampania wizerunkowo-produktowa sieci Play. Sieć promuje rozwiązania dla firm, w tym tych jednoosobowych - ponownie powołując się na badania UKE, tym razem na temat wielkości rachunków.

W części produktowej spotów i bilbordów, oprócz szczegółów oferty, operator informuje także o wynikach niezależnych badań, z których wynika, że klienci Play płacą najniższe rachunki na rynku. Informacja ta opiera się o badanie przeprowadzone na zlecenie UKE z listopada 2010 roku: Rynek telekomunikacyjny w Polsce w 2010 roku.






Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 87
  • 0

    79. ~ala  2011-09-14 19:16:16  host: user-46-113-232-17.play-internet.pl

    @38Słoneczny - i masz racje, ale tu są sami amatorzy pogawędek z BOK, nic nie robią całymi dniami.. Może im bilingi dyktują Ci konsultanci? Ustawcie telefon na automat i macie gsm/dcs plus, u21 plus/play + gsm/u9 play - nie ma lepszego zestawu dla telefonu, zawsze coś jest dostępne. Ale jak baba do chłopa mówiła, dużo jęczy a mało mleka daje. Czyli czepiamy się nie istniejących problemów. Przy popodpinawszy umowy oraz iBOK można sobie wszystko ustawić. Jak coś nie tak, jest UKE. Chyba że tu narzekają sami "busznesznemi"....

  • 0

    84. ~  2011-09-14 19:40:50  host: 89-69-55-31.dynamic.chello.pl

    Jak pod każdym newsem o Play, śmietnik i wojna

  • 0

    86. ~Słoneczny  2011-09-14 19:59:10  host: 84-10-45-129.dynamic.chello.pl

    @79, Ala, no i dobrze gadasz. :) @78, co ci po HD Voice brachu, skoro potrzeba jeszcze ze 2 lata żeby wszystkie fony do tego przystosować. Przedwczesne przechwałki tego HD, tak samo jak 4g w Play. :-)

  • 0

    87. ~  2011-09-14 20:01:27  host: z31-06.opera-mini.net

    Niegadaj 4G Play mi teraz leci pełne 2 Mbit/s ~ 25 km

  • -1

    88.  2011-09-14 20:32:01

    Sporo się dzieję w jesiennych promocjach różnych operatorów. A czy wprowadzili też jakieś nowości w taryfach zwierzęcych Orange?

  • 0

    91. ~Gos  2011-09-14 20:59:12  host: 84-234-44-130.internetia.net.pl

    Ludzie co wy piszecie ha ziarek mam wszędzie na, podlasiu dużojeżdżę jajo przedstawiciel orange wymięka bo mam służbowy jak nie zasięg play to plus sam przeszedłem do psy z orange

  • 0

    92. ~zorro  2011-09-14 21:38:30  host: 87-205-53-84.adsl.inetia.pl

    Play do stycznia tego roku mial problemy z jakoscią rozmow- Sam z nimi "negocjowałem" Teraz jest dobrze i tanio Polecam

  • 1

    93. ~  2011-09-14 22:43:34  host: 173.254.204.163

    Jak czytam że Play znowu powołuje sie na UKE to nie dość że chce mi srać to w dodatku rzygać.

  • 1

    94. ~  2011-09-15 01:55:01  host: host31-41-137-211.cable.tvk.wielun.pl

    @93 po objawach wygląda mi to na grypę jelitową

  • 0

    95. ~budowlaniec  2011-09-15 09:08:22  host: v10-16.opera-mini.net

    Pol roku temu przenioslem po ponad 7 latach w Erze numery biznesowe do Play, prowadze dokladnie taka mala firme jak w reklamie i moge ich polecic. Nie dosc ze mam rachunki nizsze o blisko polowe to jeszcze dostalem wiecej minut i bezplatne rozmowy miedzy moimi numerami w sieci Play oraz stacjonarne.

  • 0

    96.  2011-09-15 10:53:49

    45@ 90 aktywacji... smiech co wam orange dalo a poza tym ich soho to bieda wieje po 300 minut za 50 brutto wez tego opa rachunki przelicz ile twoja firma stracila a pozniej przeladuj gloka i palnij se w lep bo tracicie z byt duzo...

  • 0

    97.  2011-09-15 17:05:49

    @95, skoro masz już jakiś czas Play to czy możesz powiedzieć, czy została udostępniona usługa telekonferencji i jakie są za nie stawki. To ważna usługa i przy wyborze między Orange (0,18) a np Play chciałbym mieć porównanie.

  • 0

    98. ~  2011-09-15 17:22:02  host: z23-15.opera-mini.net

    96, nie wiem jak orange ale chyba tez jak plus dają wspolny pakiet na wszystkie numery. Do tego przechodzenie minut. To co przedstawiles to oferta chyba dla indywidualnych. 96, nie wiem jak orange ale chyba tez jak plus dają wspolny pakiet na wszystkie numery. Do tego przechodzenie minut. To co przedstawiles to oferta chyba dla indywidualnych.

  • 0

    99. ~  2011-09-15 18:43:51  host: 31.41.144.41

    @97. Na razie jest dostępna tylko usługa testowa "pokoi" konferencyjnych. http://goo.gl/InfVl. Jak wszyscy mają stan darmowy to jest praktycznie darmowe.

  • 0

    100. ~Maniak  2011-09-16 15:00:39  host: 80.48.17.122

    No, z tymi "najniższymi" to bym nie przesadzała... Moim zdaniem najlepszą ofertę dla firm ma Plus.

  • 0

    101. ~  2011-09-16 19:26:58  host: ip-89-174-125-51.multimo.pl

    Płaci rachunki na rynku? Ja tam wolę przez net.

  • 0

    102.  2011-09-18 09:07:53

    @99, no właśnie, gdy ma się stan darmowy, a problem pojawia się gdy ktoś chce się połączyć, a nie ma Play. No nic, chyba Orange na razie będzie liderem pod tym względem, ale widzę, że coś się jednak dzieje.

  • 0

    103. ~czarek  2011-09-20 17:08:57  host: dtf153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta reklama nic nie mówi ! jaki abonament, ile minut ? co to są jednoosobowe firmy ? fryzjerka ? kierowca busa wiozącego ludzi do roboty we Włoszech ? mechanik samochodowy ? doradca ubezpieczeniowy ?

  • 0

    104.  2011-09-21 10:21:17

    @103 to sie dowiedz internetu nie masz...?? a co ty nie wiesz jak dzialalnosc gospodarcza wyglada ??

  • 0

    105. ~magnifis  2011-09-30 17:16:54  host: 80.48.17.122

    Niezły kontrast - debilny spot z Wojewódzkim i miła, schludna pani w koszuli... Niezły rozrzut. Mało wiarygodne to to to.

Dodaj swoją opinię