Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play - jednodniowa promocja doładowań

Play - jednodniowa promocja doładowań

orson_dzi 18 Maja 2015 23:54

7 7

play promocja doladowan We wtorek 19 maja Play promuje doładowania elektroniczne numerów w ofertach na kartę.



Doładowania wykonane za pośrednictwem Strefy doładowań na Facebooku i portalu doladowania.play.pl.


Bonusy prezentują się następująco:


Kwota doładowania Bonus
5 - 10 zł

50 SMS do wszystkich

11 - 25 zł 60 minut do wszystkich
26 - 50 zł 200 MB danych
powyżej 51 zł 70% na konto promocyjne


Zobacz: Regulamin promocji




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | doładowania

w sumie: 34
  • 0

    15.  2015-05-19 09:21:18

    @13. To wprowadzili jakieś zmiany i na stronie: doladowania.play.pl trzeba założyć konto?

  • 0

    16. ~dennis  2015-05-19 09:34:32  host: dynamic-78-8-211-99.ssp.dialog.net.pl

    Mam pytanie: które środki promocyjne z konta schodzą w pierwszej kolejności? Pakiet 10 za 5 czy bonus z jednodniowej promocji doładowań (minuty do wszystkich).

  • 0

    17.  2015-05-19 09:42:38

    @8 nie ma 10za5 w MiniMax @13 nic nie zakladasz, to podstrona play a nie cos jak fb @16 mi w formule bralo z min do wszystkich najpierw.

  • 1

    18.  2015-05-19 09:42:45

    13 - nic straconego, zachęcam do zapoznania się z kontem młodzieżowym, zestawienie >> http://tlp.is/6c9

  • 0

    19.  2015-05-19 09:52:47

    Czy promocja z fanty 2 zł. przedłuży środki z konta promocyjnego +70% o kolejne 30 dni ? Jak tak to trzeba będzie załadować za 100 zł.

  • 1

    20.  2015-05-19 10:06:33

    @16 najpierw minuty do wszystkich, potem z 10za5.
    @19 przedłuży jak najbardziej.

  • 0

    21.  2015-05-19 10:20:22

    @20 dzięki. Trzy fanty trzeba będzie kupić i się przedłuży te 70 zł. do sierpnia ;)

  • 1

    22. ~dennis  2015-05-19 10:39:09  host: dynamic-78-8-211-99.ssp.dialog.net.pl

    @20 oraz @17 dzięki. Fajnie że przy okazji dowiedziałem się o nakrętkach z kodami promocyjnymi.

  • -1

    23.  2015-05-19 10:45:08

    15 ale ja nie mam karty płatniczej

  • 1

    24.  2015-05-19 11:16:14

    Ja miałem problem z Inteligo. Na stronie doladowania.play.pl nie ma opcji Płacę z Inteligo. Wcześniej chyba było ? Przez faceshita nie było problemu i jest opcja Płącę z Inteligo w Strefie Doładowań. Bonus przyznali po 30 minutach.

  • 1

    25.  2015-05-19 11:56:58

    @23 karta nie jest potrzebna wystarczy konto w banku, masz tam na przykład mtransfer i inne duperele, pobiera bezpośrednio z konta bankowego kasę za doładowanie.

  • 1

    26.  2015-05-19 11:57:12

    jak nie ma jak jest, Osobiście parę minut temu płaciłem i było

  • 0

    27. ~  2015-05-19 12:03:10  host: 185.26.180.184

    slaboooo. Play ciraz rzadziej i coraz mbuejsze bonusy daje. To juz Plus ich przegonil z bonusowymi doladowaniami, bo i czesciej i wieksze bonusy a przede wszyatkim na konto glowne idace.

  • 1

    28. ~zdzichuuuuuuuuuuuu  2015-05-19 12:35:16  host: bls28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    U mnie też gitara w play formuła s czy jak jej tam zwał dali 50 sms za 5 złociszy. Ale mojej siostrze, która ma play fresh z sms do wszystkich sieci dali 150 sms. Jedynym słowem mają tam niezłą bardaszkę i system daje jak chce. Oczywiście w tym przypadku zadziałało to na stronę klienta:-) Pozdro ziomy:P

  • 0

    29. ~mhm  2015-05-19 12:45:44  host: 178235202099.warszawa.vectranet.pl

    @9 u mnie po wpisaniu *111*81*1# ( 10za5)
    wychodzi usluga dla ciebie niedostepna. trzeba cos zrobic rzeby wlaczyc to w formule minimax?

  • 1

    30.  2015-05-19 14:15:23

    @29 W mini maxie pakietu 10za5 nie da się aktywować.

  • 0

    31.  2015-05-19 17:36:55

    @26 źle podałem. Na doladowania.play.pl jest Inteligo. Ja patrzyłem na opcje doładowania po zalogowaniu się do Play24. Myślałem że to jest to samo. Jakby nie patrzeć udało się doładować z bonusem.

  • 0

    32. ~Mhm  2015-05-19 22:56:17  host: 178235202099.warszawa.vectranet.pl

    @30
    A w jakich taryfach mozna?

  • 0

    33.  2015-05-20 02:02:05

    @32 Chyba w kazdej innej, masz nawet jeszcze do dyspozycji 15 za 10

  • -1

    34. ~  2015-06-01 22:07:46  host: host-176-221-121-12.dynamic.mm.pl

    Czy każdy widzi, że Play już bez okazji robi promocje doładowań ot tak po prostu, żeby tylko nikt nie czekał okazji czy święta? Na tygodniu/miesiącu przegapią, więc nie stracimy aż tyle... - to jest myślenie Playa. Czas pomyśleć o przejściu na Virgin lub Plusa.

Dodaj swoją opinię