Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: iPhone'y i taryfy z Internetem na stałe

Play: iPhone'y i taryfy z Internetem na stałe

LuiN 18 Stycznia 2010 18:41

0 0

Wraz z wprowadzeniem do oferty Play telefonów Apple'a, sieć przygotowała promocję Swobodny Internet 2. W ramach promocji od 19. stycznia oferowane są standardowe taryfy dla klientów indywidualnych i biznesowych powiększone o pakiet internetowy obowiązujący przez cały okres trwania umowy.

Za dodatkowy pakiet internetowy dopłacić trzeba 40 zł brutto do każdej ze standardowych taryf, zgodnie z poniższymi tabelami:

play swobodny internet 2

W ramach promocji klient indywidualny może skorzystać z dodatkowych pakietów złotówkowych (promocja Trzy razy więcej), z kolei dla klientów biznesowych przygotowano promocję Szczęśliwa 13tka.

apple iphone 3gs Od 19-ego stycznia Play wprowadza nowe modele w ofercie na życzenie - Apple iPhone 3GS 16 GB oraz Apple iPhone 3GS 32 GB. Telefony będą dostępne tylko w dedykowanej promocji Swobodny Internet 2. Dodatkowo telefony: Sony Ericsson Satio, Sony Ericsson Aino, HTC Hero i HTC Touch HD będą w niej również dostępne w obniżonych cenach w stosunku do cen w innych promocjach, co prezentują zbiorcze tabele:




play swobodny internet 2

Wszystkie telefony, łącznie z nowo wprowadzonymi modelami Apple'a, oferowane są bez blokady simlock.

Zobacz: cennik telefonów na życzenie w One Play (plik .pdf; 237 kB).
Zobacz: cennik telefonów na życzenie w Ofercie Firmowa (plik .pdf; 197 kB).

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 119
  • 0

    101. ~  2010-01-19 17:01:10  host: 093105076069.legnica.vectranet.pl

    myslalem ze to prima aprilis na poacztku. cos sie zaczyna dobrego dziac!

  • 0

    102. ~Bombel  2010-01-19 17:32:22  host: 81.219.49.214

    Nie wiem co w tym dobrego, bo jak dla mnie Play nie sprawdzi się w tym niestety i tyle. Jednak brakuje im trochę. Chyba że osoby zainteresowanym odpowiadać będzie taka oferta, gdzie będą musiały uważać gdzie korzystają z telefonu...

  • 1

    103.  2010-01-19 18:20:42

    ~Bombel - ale po co tu uwazac? Wlaczasz blokade i albo jest zasieg i jest internet albo nie ma zasiegu i nie ma internetu - tak ciezko to pojac? Jak beda w roamingu to z internetu sobie nie pokorzystaja, ale przeciez telefon bedzie dzialal normalnie. Z blokada zadne nieprzewidziane koszty nie moga sie pojawic. Takie komentarze wygladaja mi bardzo na wpisy pracownikow W3, ktorzy maja za wszelka cene zniechecic do Play...

  • 0

    104. ~  2010-01-19 18:24:37  host: apn-77-113-18-134.dynamic.gprs.plus.pl

    weź się play schowaj , to jest totalna uryna , prędkości rzędu 300 kb a transfer na poziomie ~ 15 Kb/s , żenujące , po co stawiają nadajniki nowe , jak stare nie wyrabiają , i sieć przeciążona na maxa

  • 0

    105.  2010-01-19 19:31:17

    Ja tam mimo wszystko bym nie brał w Play takiego telefonu. Jeszcze tak jak pisze użytkownik ms93 jeszcze jakieś blokady robić, wychodzę z założenia że jak się płaci za coś to ma być a nie może być a może i nie być...

  • 0

    106. ~HTC TP  2010-01-19 21:45:56  host: aczv114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ile wy macie lat ? Play mimo, że ma ograniczenia 1 mbit to chodzi stro razy szybciej niż iPlus na 3g - tyle w temacie. @104 jak jesteś na tyle ciemny, że nie chce ci się wbić z klawiatury 5 znaków i wcisnąć zilonej słuchawko to nie bierz żadnego telefonu bo przecież każdy dla ciebie jest za trudny bo trzeba go skonfigurować pod siebie.

  • 0

    107. ~  2010-01-19 21:47:56  host: aczv114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do @105 to było. Pardon

  • 0

    108.  2010-01-19 22:03:28

    Oferta może cieszyć się wysokim zainteresowaniem. Mnie osobiście nie stać na taki nie potrzebny wydatek;-) Ale jakbym miał kupować takie nowoczesne telefony;-) to tylko za gotówkę + karta pre-paid. Jestem bardzo uprzedzony do abonamentów;-)

  • 0

    109. ~hero  2010-01-19 23:02:26  host: 77-253-15-108.adsl.inetia.pl

    mam hero i smiga ze hej ,a jak ktos chce zaoszczedzic , nic prostszego w meni ustawic ,bo przeciez nie kazdy chce miec aktualną pogodę ale przy pakiecie z netem nawet nie warto wylączać czegokolwiek a ceny ? no jak ktoś napisze ze jest ktos tanszy od Play do do spowiedzi !

  • 0

    110.  2010-01-20 00:07:00

    hero do tej pory bylo troche tansze w erze (wychodzilo niecale 92zl... po obecnych podwyzkach wychodzi niecale 98zl). hero w play? wczesniej bylo o wiele drozsze w zwyklych taryfach np. w op65 koszt miesieczny wychodzil ok. 102zl (bez zadnego pakietu internetowego, a to dodatkowe 15zl). od dzisiaj jest za 94zl (przy dedykowanej ofercie op45+2gb). w kazdym przypadku bralem pod uwage aktywacje, cene telefonu i abonament, zaokraglenia w gore.

  • 0

    111. ~  2010-01-20 08:57:24  host: ttihfwgw.tieto.com

    A brales pod uwage pierwsze 3 miesiace abonamentu w playu za darmo? Przy 65zl abonamencie + net to 200zl.

  • 0

    112.  2010-01-20 10:40:12

    Sam używam iPhona 3GS w Play Fresh z pakietem 0,5Gb i to całkowicie mi wystarcza. Pierwszy miesiąc jak wprowadzili pakiety to spróbowałem 2Gb pakietu, ale na koniec tych 30dni ważności zostało mi ponad połowa. W kolejnym miesiącu z 1Gb znów pół zostało. Zatem zostałem przy najmniejszym pakiecie czyli 15zł/30dni. Przy kupnie abonamentu nie ma możliwości zmiany pakietu na mniejszy, nie można na jakiś czas nie korzystać z netu i nie wykupić pakietu, bo jest on obowiązkowy. Dodatkowo abonament za 45zł ma minutę za 45gr !?, w abo: brak darmowych smsów, wybranego numeru. Nie wiem jak pakiety po 100minut do play/stacjonarne, pewnie są, ale to dodatkowa kasa do abonamentu. 45zł w abo to nie jest pakiet kwotowy, to są minuty i smsy/mmsy. Nie można tej kasy wydać na roaming, połączenia międzynarodowe, czy cokolwiek innego (np. smsmy premium). Ogólnie chciałbym kupić jako prezent komuś bliskiemu takiego iPhona, ale oferta abo w Play odpada. Ta osoba używa Play Fresh i abo przy ofercie na kartę odpada. Ta cena słuchawki bez abo, prawie 3tys, to też trochę za dużo! iPhone 3GS w Anglii kosztuje 449GBP (16GB) czyli 2100zł. Wystarczy go aktywować i zdjąć simlocka, całość trwa może 5 minut i każdy sobie może to zrobić za darmo (język polski jest w każdym iPhonie). Każdy ma na pewno jakiegoś znajomego co wyjechał za granicę i co jakiś czas wraca, wystarczy poprosić by przywiózł. Kartonik z telefonem jest mały i niedużo waży. I jest już taniej. Jest jeden plus tego że Play wprowadził ten telefon do ofery: być może w końcu oficjalnie na stronie Play pojawi się konfiguracja MMSów dla iPhonów.

  • 0

    113. ~Player  2010-01-21 08:16:44  host: ip-213-17-201-42.netia.com.pl

    Do 112. Abonament One Play są pkaietami kwotowymi, dostajesz pakiet zótówek a nie minut. Co nie zmienia jednak faktu, że na międzynarodowe tego nie wydasz :(

  • 0

    114. ~siwy256  2010-01-21 14:00:29  host: 195.182.9.20

    To wprowadzili, a zlikwidowali w innych ofertach opcję 2GB za 40zł. Szkoda.

  • 0

    115. ~  2010-01-22 15:24:39  host: apn-95-40-48-104.dynamic.gprs.plus.pl

    Ten Iphone jest tani jak barszcz. Ostatnio przeglądałem Pokusę na taryfy Elastyczne w Plusie i w abo 300 zł, iphone kosztował 1000 zł, i to 16 gb, a 32 gb to już wolę nie mówić. Więc albo w Plusie z byka spadli, albo Play jest tani jak barszcz.

  • 0

    116.  2010-01-24 11:04:45

    To Plus oferuję Iphona ? ciekawe. IP w Play jest cenowo porównywalny z konkurencją z tą różnicą że oferuję internet z ograniczonym zasięgiem, a konkurencja nie. A przy takim kombajnie to jest duża różnica. Jest w sieci artykuł że już są problemy, że ludzie będą płacić krocie za net - jak dla mnie się zapomnieli i korzystali z netu tam gdzie nie ma zasięgu Play a w Play stawka 12gr/100kB

  • 0

    117.  2010-01-26 12:38:00

    @116- Oferuje w ofercie biznesowej o nazwie POKUSA NA TARYFY ELASTYCZNE. Lektura nie boli :)

  • -1

    118. ~rofl  2010-01-28 18:01:52  host: 188.147.132.220.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    bardzo się ciesze że sieć dla gejów wprowadza modele telefonów dzięki którym gejowskie filmiki i zdjęcia będą się wspaniale prezentowały niech żyje play wyłącznie dla gejów

  • 0

    119. ~nick  2010-01-28 19:45:47  host: 87-205-156-230.adsl.inetia.pl

    Może i niech żyje ale ja jestem zdania że oferowanie IPhona z taką taryfą gdzie to internet jest tylko tam gdzie mam macierzysty mija się z celem, zresztą mają ich bardzo ograniczoną ilość (jak zawsze zresztą).

  • 0

    120. ~domsc  2010-01-29 13:40:29  host: 188.33.116.51

    ale o co tu chodzi czy to znaczy ze teraz w op45 dostane hero za 1 zł? jakos na stronie tego nie ma, raczej trzeba dopłacić tysiąc ;/

Dodaj swoją opinię