Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: iPhone'y 5 dostępne od ręki

Play: iPhone'y 5 dostępne od ręki

LuiN 12 Grudnia 2012 11:20

0 0

apple iphone 5Sieć Play poinformowała o końcu utrudnień z dostępnością smartfonów Apple iPhone 5. Urządzenia dostępne są teraz od ręki.



W dalszym ciągu lista punktów Play, w których podpisać można umowę abonamentową z iPhone'em w zestawie jest ograniczona. Ich listę znaleźć można pod tym adresem.




Jeśli nie w salonie, sieć proponuje zakup poprzez eShop. Dla klientów indywidualnych smartfony Apple'a dostępne są w taryfach No-Limit (za 149, 169, 189, 209 i 229 zł) lub w taryfach Formuła iPhone z Internetem (za 89 i 109 zł), zupełnie pozbawionych pakietu minut i SMS-ów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 1

    16. ~Nestex  2012-12-12 13:45:48  host: 193.243.147.201

    Pewnie, że dostępne będą od ręki, gdyż już nikt tego nie kupuje... IPhone 5 to przestarzała technologicznie zabawka. Teraz rynkiem rządzi Nokia z Lumią 920 i 820. A akcje Apple spadają... o 8,3% w tym miesiącu!

  • 1

    17.  2012-12-12 13:45:55

    @15 Nie jestem ani hejterem, ani fanboyem. To raczej Ty nim jesteś skoro pisałes o S III a teraz piszesz już że przecztałem niepochlebną opinię o marce :P Ale troche śmieszą mnie te magicznie zmieniające się granice wielkości, nie zaprzeczę :P

  • 2

    20. ~Sławomir Ręka - Pracownik Play  2012-12-12 16:26:33  host: 81.219.84.18

    Nic mi o tym nie wiadomo żebym miał iphony 5 :/

  • 1

    21.  2012-12-12 16:40:51

    Pewnie już mają wszystkie odłożone pod ladą dla kolejkowiczów.

  • 2

    22.  2012-12-12 17:32:02

    A papierek ścierny będzie w zestawie?

  • 1

    23.  2012-12-12 18:22:33

    Nie wiem o co te halo... Przecież iPhone to nic szczególnego. Prywatnego nie posiadam jednak służbówkę dostałem najpierw 3GS, potem 4 i 4S. 5 jeszcze nie. Żaden z nich nie zrobił na mnie wrażenia. Krąży taki mit, że iPhony działają płynnie, świetnie są wykonane itp. Ok 4 i 4S wyglądają nawet ok tylko, że są cholernie ciężkie i w dodatku mają dość mały ekran (który bardzo szybko się rysze a nie noszę z kluczami itp). 3GS wygląda jak tania zabawka z Chin. W sumie wykonanie i takie jest... W 4 zdecydowanie wiedzieli co poprawić. Wszystkie iPhony potrafią się przywiesić i przycinają. Prywatnie korzystam z Wave 3, Samsunga bez OSa i SE bez OSa. SE no to jest wolny wiadomo, Wave też się przytnie czy spowolni ale tutaj nikt takiego szumu nie robił. iPhone zdecydowanie jest przereklamowany. Jedyne co mogę pochwalić to iTunes ale ten przed aktualizacją gdyż po aktualce to jest masakra. Nie wszystko działa jak należy (raz działa innym razem nie, zupełnie jak Kies Samsungowy) jeżeli chodzi o synchronizacje i zakładkę aplikacji. W ogóle wygląd iTunes totalnie zepsuli. Bateria w iPhone? Taka sama jak w innych smartphonach. W zasadzie to każdego dnia ładuję baterię. Gdyby tylko Bada miała wsparcie ze strony SamsungAppsa i devów to była by bardzo dobra (nie mam na myśli o smażeniu jajek na nim bo od tego są kompy...). iPhone zdecydowanie nie jest wart swojej ceny. Zdecydowanie wolę Andka gdyż ma większe wsparcie niż Bada a zachowuje się tak samo jak iOS, jest tańszy a nawet bardziej operatywny. No ale każdy ma swoje zdanie. PS Pozytywne wrażenie zrobił na mnie N7100 tylko "trochę" za duży, ale zero przycięć itp.

  • 3

    24. ~nabity w badziewie Play  2012-12-12 18:25:14  host: public97449.xdsl.centertel.pl

    "Iphone 5 są dostepne od ręki" szkoda że jakośc połaczeń głosowych Play nie może się poprawić od ręki. Play jest dobre tylko w marketingu, reklamach i fakt dobrych telefonach, reszta to szmelc i tandeta..... Żałuje że opuściłem Tmobile tam miałem jakość, ale cóż tak to jest jak chciałem miec tanio.... to mam :(

  • -2

    25. ~  2012-12-12 19:09:06  host: z22-09.opera-mini.net

    I znowu majketingowcy TM się silą na złośliwość. Się wysilcie i dajcie fajną ofertę na stacjonarny net dziady. 5 miesięcy taniej jak w ulotce a potem drożej niż wszędzie indziej.

  • 0

    26. ~cwaniak  2012-12-12 19:10:54  host: ivb90.internetdsl.tpnet.pl

    *24 pazerność nie poplaca :)

  • 1

    27. ~taaa  2012-12-12 20:09:03  host: ip-37-209-140-206.free.aero2.net.pl

    Poczekam na srajfona z ekranem 32 calowym, już mam gotowy fajny plecak ze stelażem i akumulator 100 Ah

  • 0

    28. ~Plus&Orange User  2012-12-12 20:24:35  host: public-gprs576217.centertel.pl

    iPhone i Play - no po prostu nic tylko lecieć do salonu. Super sieć + super telefon = ? (nie wiem jak określić tego super człowieka, który będzie ten mix miał)...

  • 0

    29. ~...  2012-12-12 20:25:39  host: v01-03.opera-mini.net

    @27 niezły masz ten plecak.

  • 0

    30. ~Daro  2012-12-12 21:39:57  host: apn-37-152-23-102.dynamic.lte.plus.pl

    Sprawdzalem na stronie Play tylko czarne sa dostepne.

  • 0

    31.  2012-12-12 22:07:39

    Ja akurat na Play nie narzekam. :) Sprawuje się idealnie w Polsce jak i za granicą (gdzie mieszkam). Fakt, jakieś 2-3 lata temu miałem spore problemy gdy jeździłem pomiędzy miastami ale teraz (jak bywam w Polsce) to niczego takiego nie doświadczam. Jest luzik i tanio. Bezproblemowo korzystam z telefonu na płd, wsch i zach Polski. Są miejsca gdzie Play wysiada ale Plus i Orange też (nie wiem jak Tmobile bo już wszyscy się przenieśli z powodu zasięgu i kosztów).

  • 0

    32. ~gosc  2012-12-12 22:20:32  host: abmy125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    play ma najgorszą dostępność telefonów, dużo słabiej wypada do W3

  • 0

    33. ~dav  2012-12-13 08:16:56  host: r.escom.net.pl

    Samsung z Androidem rządzi rynkiem, a Srajfony kupują tylko hipstery i lanserzy. O Nokii z Windozą nawet nie wspomnę bo to biorą tylko jacys frajerzy...

  • 0

    34. ~Marcin  2012-12-13 10:36:33  host: user-164-127-234-111.play-internet.pl

    dav Może i rządzi rynkiem smartfonów dla biedaków lub idiotów :d Bo nikt kogo stać na dobry telefon nie kupi szajsunga z obudową z chińskiej zabawki i bateria trzymającą jeden dzień.Telefony tej firmy nawet okresu gwarancyjnego nie wytrzymuja ale są tanie i dlaetgo mają wzięcie wśród biedoty i gadżeciarzy

  • 0

    35. ~  2012-12-13 11:48:41  host: 87-205-171-103.adsl.inetia.pl

    34. zgadzam się nie mówię że iphone jest taki super ale szajsung to jedno wielkie g**** lepsze są sony i htc są o wiele lepiej wykonane

  • 0

    36. ~  2012-12-13 11:54:20  host: ddm78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Idźcie do piaskownicy... a, nie, aura nie pozwala. To zróbcie sobie igloo albo coś. Ten płacze na Samsunga, ten na Apple, ten na Microsoft, a firmy mają gdzieś wasze płacze i dobrze sobie radzą.

  • 0

    37.  2012-12-13 22:10:17

    Długo to tych iPhone'ów to nie było. Już jest "Chwilowy brak w sklepie internetowym", dokładnie jeden dzień po ogłoszeniu, że telefon jest dostępny. Słabiutko..

Dodaj swoją opinię