Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Internet za zakupy w Croppie

Play: Internet za zakupy w Croppie

orson_dzi 9 Sierpnia 2017 16:14

2 2
play cropp Klienci usług na kartę sieci Play mogą otrzymać prezent w postaci pakietu danych za zakupy w sklepach Cropp.

Wraz z paragonem za zakupy wydawany będzie vourcher z kodem. Należy go wysłać SMS-em na numer 8036, a w zamiast przyznawany będzie bonus w postaci 2 GB Internetu ważny przez 30 dni. Wartość zakupów nie ma znaczenia.

Sklepy objęte promocją są oznaczone specjalną grafiką. Promocja potrwa do 6 września.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | bonus | cropp

w sumie: 11
  • -1

    1. ~  2017-08-09 16:38:46  host: 87-204-153-70.komputex.net

    Nie przepadam za Croppem ze względu na kiepskie procedury reklamacyjne. Jak się na przykład jakiś produkt "popsuje" i nie mają na co wymienić to nie zwracają kasy w gotówce tylko na kartę podarunkową Cropp która w dodatku jest ważna tylko rok. Pieniądze wyrzucone w błoto a po sądach nie chciało mi się ciągać.

  • -2

    2. ~Szajs  2017-08-09 17:33:43  host: 205.201.55.13

    Tyle w temacie jak w moim niku

  • 1

    3. ~  2017-08-09 18:22:17  host: host-89-231-199-56.dynamic.mm.pl

    Co tam można kupić najtańszego aby dostać kod?

  • -1

    4. ~  2017-08-09 19:34:53  host: 89-64-43-167.dynamic.chello.pl

    2GB z predkoscia 1,5Mb/s to starczy akurat do konca wakacji i jeszcze sporo z transferu zostanie! Super akcja :D

  • -1

    5.  2017-08-09 20:04:03

    gimbus sklep warty tej sieci

  • 1

    6.  2017-08-09 20:14:35

    Ja tam te 2 GB zużyję w około 2-3 dni... :'D Ale być może się skuszę.

  • 1

    7.  2017-08-09 20:42:02

    Miałem wydać około 6.500 zl z wypłaty na ciuszki od Armaniego oraz Hugo Bossa, ale jako, że jest ta promocja to idę do Croppa :-)

  • 1

    8.  2017-08-09 20:46:42

    A najlepsze jest to, że kiedyś już byłe, w Croppie, zacząłem szukać, przebierać i jak coś znalazłem, to Pani do mnie mówi
    - 5 zł za kilogram-
    Kuźwa, okazało się, że wszedłem do lumexu, nawet się nie połapałem.

  • 0

    9. ~  2017-08-09 22:08:22  host: a20-10-07.opera-mini.net

    To gdzie są takie ceny za kg? Bo coś mi się wydaje że nigdzie.

  • 0

    10. ~  2017-08-09 23:04:06  host: 108.62.18.190

    > vourcher

    Pomijając literówkę, nie można napisać po polsku "kupon"?

  • 0

    11. ~  2017-08-10 09:49:56  host: 178-36-220-109.adsl.inetia.pl

    Chinska siec wspolpracujaca ze sprzedawca chinskich ubran jakos mnie nie dziwi. Jakosc tez identyczna.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-195-221.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-08-20 22:43:44

Maciek Gajewski ze Spidersweb oszaleje z radosci!


~A komu to potrzebne | 2017-08-20 21:55:04

Co?


~Dezio | 2017-08-20 21:50:11

Brakuje mi jednego kody do plecaka.


~Janosik | 2017-08-20 21:45:18

Czy zna Ktoś aplikacje na iPhone przez która umożliwia wysyłanieZdjęć przez Bluetooth i łączenie się z telewizorem bezprzewodowo.


~grzegorz | 2017-08-20 21:38:44