Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Play informuje" o prawach abonentów

"Play informuje" o prawach abonentów

WitekT 19 Maja 2009 11:19

0 0
Pierwszy operator zareagował na fakt zmiany regulaminu przez Polkomtel. Jak można się domyśleć, jest nim Play, znany z różnych, nietypowych akcji reklamowych.

Nowa reklama Play ma dość nietypowy charakter, co jest podkreślone na końcu spotu. Play informuje o możliwości rozwiązania umowy bez konsekwencji w momencie, kiedy operator zmienia regulamin. Akcja reklamowa nie wiąże się jednak z żadną specjalną ofertą Play skierowaną do odchodzących z Plusa.



Szerzej o zmianie regulaminu w Polkomtelu od 1. lipca pisaliśmy w tej wiadomości i tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 151
  • 0

    132.  2009-05-26 10:02:58

    Taka jest prawda, że firmy "jednoosobowe" ale też niektóre spółki, czy może właściciele tych spółek, wolą wybrać minutową taryfę dla użytkownika indywodualnego niż pakiet kwotowy w planie taryfowym dla firm... Przynajmniej wiadomo ile można dzwonić ;-)

  • 0

    133.  2009-05-26 13:47:38

    Na pdfie przeczytałem wpis o karze 700 zł jaką grozi Plus GSM pracownikom salonów za przyjęcie wniosku o zerwanie umowy. Zalecają tylko drogę pocztową. Czy redakcja może wyjaśnić czy to plotka czy afera?

  • 0

    134.  2009-05-26 13:53:57

    kkamil: plotka, trochę jak z Radiem Erewań. Nie karają, a nagradzają - tych, którzy przyjmą jak najmniej rezygnacji. Więc te 700 zł to tłumaczenie sprzedawcy, który chce wyciągnąć jak największą premię "na litość". Wystarczy poprosić z kierownikiem, złożyć reklamację na piśmie o nieprzyjęciu i na bank zmięknie...

  • 0

    135. ~Matt  2009-05-27 09:42:51  host: host6.abaks.pl

    Rozwiązałem wczoraj umowę z plusem na 6 misięcy przed końcem umowy. POzdrawiam ;) Przechodzę do PLAY.

  • 0

    136. ~yoki  2009-05-27 10:28:42  host: 77.252.149.18

    Matt , próbowali Cie zatrzymac?

  • 0

    137.  2009-05-27 10:31:30

    Matt mam pytanie fatygowales sie osobiscie do salonu Plusa czy wysylales poleconym. Jak wyglada procedura w punkcie, czy wypowiedzenie drukowane jest przez nich na formularzu czy pisales sam, odrecznie?

  • 0

    138. ~  2009-05-27 13:20:18  host: ica107.internetdsl.tpnet.pl

    do 137, w salomie drukują wypowiedzenie na druku firmowym. Odręcznie napisanego wypowiedzienie nie chcieli przyjąć. Umowa kończy sie następnego dnia po pełnym okresie rzliczniowym następującym po po miesiącu w którym składasz wypowiedzenie

  • 0

    139. ~gosc  2009-05-27 15:53:34  host: ith162.internetdsl.tpnet.pl

    najlepiej przejsc sie do salonu play - tam zrobia wszystko za ciebie - pozostanie ci jedynie podpisac sie!

  • 0

    140. ~  2009-05-27 16:45:47  host: host-89-228-244-250.kalisz.mm.pl

    ja tez złożyłem dzisiaj wypowiedzenie w salonie (stargard)były tłumaczenia od 3 dni że system się zepsuł akurat ten od rozwiązywania umów chyba mają jakieś premie jak nie będzie wypowiedzeń umów dopiero jak ich przycisnęłem to gość łaskawie zrobił wydruki z rezygnacją ,moich nie chciał przyjąć

  • 0

    141. ~pluska  2009-05-27 17:05:14  host: 078088050137.bialystok.vectranet.pl

    mam taryfę Syberyjską55, do 06.06 mogę zrezygnować z umowy, co wybrać, gdzie znajdę lepsze warunki w tej cenie? Czytając reklamy w necie odnoszę wrażenie, że nic nie zmieni mi na korzyść ani zmiana operatora ani podpisanie nowej umowy z Plusem. Wszyscy mają zbliżone oferty a nawet gorsze od mojej dotychczasowej.

  • 0

    142. ~Michaelle0007  2009-05-27 17:51:10  host: 188.33.86.145

    hmmmmmmmmmm. tak sobie czytam te konentaze i nie rozumiem o co kaman. odniose sie do komentaza 122-Play Online. ja mialem iPlus na abonament,ale zadna rewelka,mialem rowniez internet od ERA,zadna rewelka. teraz mam Play Online i jest super w polonczeniu z Play fresh i Skype za ok 100zl miesiecznie dzwonie bez przerwy i smsuje praktycznie za free

  • 0

    143. ~ahahah  2009-05-27 19:05:37  host: chello081018196226.chello.pl

    do 141...a ile placisz za minute ? Ile masz minut miesięcznie ? ile płacisz miesięcznie za to co ci dają ? Porównaj sobie to z tym co za te sama cenę ( a często taniej ) może dać ci play.

  • 0

    144. ~ahahah  2009-05-27 19:22:20  host: chello081018196226.chello.pl

    do 141....jesli chcesz abonament to luknij tu ( choć nic oczywiście nie przebije play fresh): http://web.playmobile.pl/pl/play-abonament/promocje/wiosenna-tar yfa-miesiaca/index.html

  • 0

    145. ~ahahah  2009-05-27 19:23:50  host: chello081018196226.chello.pl

    poprawny link: http://web.playmobile.pl/pl/play-abonament/promocje/wiosenna-tar yfa-miesiaca/index.html

  • 0

    146. ~ahahah  2009-05-27 19:24:25  host: chello081018196226.chello.pl

    bez spacji miedzy "taryfa"

  • 0

    147. ~p4  2009-05-28 20:39:13  host: apn-77-113-196-145.dynamic.gprs.plus.pl

    ja mam oferte play 150 i mam do wygadania 300zl teraz przedluze i bede miec 600zl w pakiecie zlotowek obnizony abonament do 100zl i pakiet minut 250minut do play i na stacjonarne i to co miesiac:D da mi ktos wiecej?

  • 0

    148. ~yourand  2009-06-12 15:55:23  host: gnx130.internetdsl.tpnet.pl

    @p4 Chyba Ci się pomyliło coś z tym pakietem złotówek (600zł), bo nie wydaje mi się żeby dało się przejść na firmówkę i dostać pakiet minut Play, ale tak czy inaczej ofertę utrzymaniową Play ma nielichą w porównaniu do konkurencji.

  • 0

    149. ~yourand  2009-06-12 15:56:28  host: gnx130.internetdsl.tpnet.pl

    p.s. zapomniałem dodać na starą firmówkę z pakietem minut Play

  • 0

    150. ~marebito  2009-06-17 11:39:52  host: 157.25.119.107

    hm... nie pamietam juz ile lat jestem w plusie (prepaid). w przed 2000 mialem abonament w erze i po tych 2 latach jak widze gdzies na ulicy logo era, to mysle, ze "teraz moge wiecej" i patrze co mam pod reka do rzucenia w nie... ech! nie wiem czy to ja sie zmienilem, czy plus jest inny od pozostalych, ale ten 'zwiazek' trwa juz ponad 7 lat. Wiadomo, ze gdy chodzi o hajs, to spora rzesza ludzi potrafi sie skur...ic. nie moj interes. I jeszcze jedno! wreszcie przestalem sprawdzac te wszystkie cenniki, oferty, pseudo-promocje, srutu-tutu i inne wabiki. mam do gdzies! I tak ograniczam gadanie przez telefon, bo to jest narzedzie do PRZEKAZYWANIA INFORMACJI a nie pieprzenia godzinami o kozaczkach albo mijanych "krajobrazach". technologia separuje ludzi. mowie powaznie, myslac o bezposrednich kontaktach.

  • 0

    151. ~sceptyczny.pl  2009-12-18 14:17:23  host: chello087207052251.chello.pl

    To była bardzo dobra informacja. Ja skorzystałem na przejściu do Playa: http://sceptyczny.pl/plus-gsm-nie-lubi-stalych-abonentow/

Dodaj swoją opinię