Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Informacja o poziomie dostępności telefonów w eShopie

Play: Informacja o poziomie dostępności telefonów w eShopie

LuiN 3 Lipca 2013 12:31

9 4
play status dostepnosci W nowej wersji eShopu Play wyświetlane są dodatkowe informacje na temat poziomu dostępności poszczególnych urządzeń.

Trzy zielone gwiazdki - mamy tego bardzo dużo, jedna bardzo mało. Ikonka zegarka oznacza, ze telefon jest już w naszym magazynie w ciągu maksymalnie 48 godzin pojawi się w sklepie internetowym. Brak telefon...poważna sytuacja i raczej nie liczyłbym na jego szybki powrót do oferty eshopu - opisuje w skrócie nową funkcję Marcin Gruszka.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 38
  • 0

    21.  2013-07-03 17:16:58

    @skalarek #10: dokładnie. Play makabrycznie pogorszył subsydiowanie telefonów, największy przekrój mamy w porównaniu do tego, co było na początku :) ||| @kowcio #16: jak to po co? Żeby mogli się pochwalić, że mają najbogatsze portfolio ;)

  • 0

    22. ~pib84  2013-07-03 19:06:22  host: 109241026206.warszawa.vectranet.pl

    A mnie się akurat udało kupić przez eShop i to co chciałem :-) Ale faktycznie jestem ciekawy jak będzie z aktualizacją danych o dostępności poszczególnych modeli.

  • 0

    23. ~  2013-07-03 19:59:02  host: 84.39.164.228

    ja mialem ciekawa sytuacje- przez calyu czas kupowania telefonu abonament 19 PLN , po wopisaniu kodu i przeniesieniu numeru z prepaida fresh na abopnament za 19 PLN nagle abo wzrosl z 19 do 29. W tym momencie podziekowalem. aktywke za 49 przelkne ale dyche wiecej juz nie. Aparat z koncowki serii. Mam od poczatki P4 ale teraz troche robia dym z takimi " bledami". Zalezalo mi na tanim ale przyzwoitym telefonie i niskim abo do tego. No ale nie to nie.

  • 0

    24. ~...  2013-07-03 21:00:13  host: 87-205-236-101.adsl.inetia.pl

    @23 Też to zauważyłem. Ordynarny wałek. Najlepsze jest to, że wybierasz abo za np. 27 zł, a pod koniec małym druczkiem robi się z tego 59 zł. PO 3 MIESIĄCACH. Co to ku*..a za oferta, gdzie główna cena jest podawana na pierwsze 3 miesiące. WAŁ to za mało powiedziane. Play odpadł w tym momencie definitycznie, a jeszcze chciałem dać ostatnią szansę.

  • 1

    25. ~Phoenix  2013-07-03 21:18:47  host: public-gprs517397.centertel.pl

    Tak to jest z tym Play. Wypuszczaja ludzi, małym druczkiem piszą o tym co ważne a żeby tylko ludzie o tym nie wiedzieli. Stare sztuczki stosują ! Nie ładnie Play nie ładnie :-(

  • 0

    26.  2013-07-03 21:19:37

    24, no niestety - takie zagrania mi także się nie podobają. Podobnie jest w UPC. Powinien być zakaz podawania informacji w ten sposób... pod groźbą wielomilionowej kary (minimalnie).

  • 0

    27. ~joke  2013-07-03 22:51:24  host: staticline-31-183-60-102.toya.net.pl

    gwiazdki informujące dostępność słuchawek hahaha padłem... a swoja drogą ciekawy jestem co jeszcze wymyślą swoim klientom... i założę się, że nie będą to nadajniki

  • 0

    28. ~abc  2013-07-04 00:10:03  host: ip-151-248-38-71.free.aero2.net.pl

    fanboy-ing play wysiada. Panowie i Panie przenosza sie na kase do biedronki i tesco. Robota siada , przeniesli was na umowe o dzielo i nie placa nadgodzin! uciekac fanboye z play hahaha :D

  • 0

    29. ~xxxxx  2013-07-04 07:49:07  host: user-94-254-196-91.play-internet.pl

    No bo to jest 19 tylko bez minut do innej sieci.W banku tez nie czytasz nic tylko bierzesz kredyt,a pozniej krzyczysz ze Cie nabrali?Nie lubie ludzi co zamiast miec do siebie pretensje obwiniaja wszystkich dookola.Nie sprawdzilem dokladnie warunkow przed przeniesieniem moja wina,a nie play mnie oszukal.To takie typowo polskie

  • 0

    30. ~...  2013-07-04 09:51:36  host: 178-37-141-148.adsl.inetia.pl

    @xxxxx Nie masz pojęcia o czym piszesz.

  • 0

    31. ~  2013-07-04 10:02:00  host: v21-08.opera-mini.net

    29 A jak ktoś Ci zapłaci fałszywymi np.setkami, a Ty nie sprawdzisz, to też uważasz, że sam się oszukałeś? Że tamten nie jest winny? Tylko Ty? :-D

  • 0

    32. ~...  2013-07-04 11:07:12  host: 178-37-141-148.adsl.inetia.pl

    Na marginesie w Orange nie jest lepiej. Oferują klientom odnowiony szmelc, a ceny nowych telefonów to komedia. Jak zniknie roaming to kupię w Niemczch abo i będę miec w 100% wywalone na polskich operatorów i ich "rewelacyjne" oferty.

  • 0

    33. ~alfabezomegi  2013-07-04 11:57:49  host: gw.casus.com.pl

    @31 jakby facet płacił ci fąłszywym banktoem na którym by było napisane że jest fałszywy - to tak to by była wtedy twoja wina :D a że jego wina nie jest... no była by, tyle że fałszowanie pieniędzy jest nielegalne, oferty komórkowe z haczykami są legalne :)

  • 0

    34. ~  2013-07-04 12:08:19  host: d44051.artnet.pl

    wisi mi to wlasnie kupilem sobie telefon w pomaranczy

  • 0

    35. ~...  2013-07-04 15:58:33  host: 77-253-5-210.adsl.inetia.pl

    @alfabezomegi "oferty komórkowe z haczykami są legalne" tak jak Amber Gold. Identycznie. Dla Ciebie może być to legalne, ale DLA MNIE jest to oszustwo i nie ja tracę, a właśnie stracił Play. I wiesz co? Zwisa mi dokładnie czy to jest legalne czy nie, bo w moich oczach WAŁ pozstanie WAŁEM - ja płacę, ja decyduję. Czyli krótko: fora ze dwora od mojego portfela.

  • 0

    36. ~xxxx  2013-07-04 19:17:29  host: user-94-254-131-41.play-internet.pl

    Dobrze wiem o czym pisze.Ktos za swoja glupote niech ma pretensje do siebie a nie szuka.winnych swojego lenistwa,bo mu sie nie chcialo sprawdzic.Biedny Polak.kazdy go oszukuje.Do 35,a wez w ogole nie uzywaj komorek,bo Cie jeszcze skrzywdza.Jestes typem czlowieka,ktory zawsze widzi w czynniku zewnetrznym swoje nieszczescie a nie spojrzy na siebie.Zal mi Ciebie.Amber Gold tez mozna bylo przewidziec tzw zbyt latwy zysk to za piekne by bylopraedziwe.jak sie nie ma w glowie

  • 0

    37. ~...  2013-07-04 21:18:48  host: 87-205-238-197.adsl.inetia.pl

    @xxxx Nadal nie rozumiesz, albo nie chcesz rozumieć. To drugie bardzo prawdopdobne, biorąc pod uwage ilość naganiaczy komórkowych na tym vortalu. Widzisz, powtórze to co napisałem - bo uwaga! na Twój pech i Twoje bezsensowne argumenty, zupełnie nie przystające do sytuacji, *zauważyłem* ten WAŁEK - tak więc jakoś nie mam do siebie pretencji. Natomiast, znów powtórze, ZŁODZIEJSTWO to zlodziejstwo i dlatego też Play straci kilka numerów. I co mi zrobisz? Ano nic.

  • 0

    38. ~  2013-07-04 21:44:54  host: v21-08.opera-mini.net

    37 bo osobnik który naciąga tego nie zechce zrozumieć. Nie jest to w Jego zasięgu. Małpa pozostanie małpą, a nie człowiekiem.

  • 0

    39. ~alfabezomegi  2013-07-05 09:17:42  host: gw.casus.com.pl

    @35 typowa Polska mentalnośc " Płace żądam!" to że TY nie przeczytałeś dokładnie warunków to tylko i wyłącznie twoja wina, i żadne twoje deklarowanie wałów tego nie zmieni, oszustwo to by było jakby coś W OGULE nie było napisane w umowie, poprostu czytaj co podpisujesz i tyle będzie z "wałów". btw żeby żaden mi nie wyjechał z " play fanboiem" ja jestem w Orange, i tam tez przeczytałem dokładnie swoją umowe, polecam ta metode a % wałów spadnie :D

  • 0

    40. ~Eeeszop  2013-09-03 12:48:45  host: user-94-254-197-222.play-internet.pl

    Play musi wiele się nauczyć od innych opow jak rzetelnie obsługiwać klientów. niedoinformowana banda studentow pracujaca na call center skutecznie zniecheca niezdecydowangch klientow do korzystania z usług. obsługa w eszopie to juz klapa jakich swiat nie widział. Play to biedronka wśród operatorów.

Dodaj swoją opinię