telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play i Era już za darmo bez simlocka - kto następny?

Play i Era już za darmo bez simlocka - kto następny?

WitekT 1 Marca 2009 13:23

0 0
Play zdejmuje za darmo simlocki w sprzedanych przez siebie telefonach. Wystarczy w dowolnym punkcie operatora przedstawić dowód zakupu i kartę gwarancyjną aparatu, w wypadku usług abonamentowych, dodatkowo umowę o świadczenie usług.

Zdjęcie blokady jest bezpłatne i kończy się stosownym wpisem w karcie gwarancyjnej. Simlocka z telefonu można pozbyć się za pomocą kodu, który otrzymuje się, w wielu przypadkach, na poczekaniu w punkcie sprzedaży.

Jako pierwsza wszystkie telefony bez simlocka zaczęła sprzedawać Era, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. W Plusie zdjęcie blokady kosztuje 75 zł, a w Orange - 77 zł.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 133
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    114. ~ted  2009-03-03 09:41:32  host: dqc226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ Hud - no tak Era przegrywa, dlatego pewnie pozyskała w 2008 roku najwięcej abonamentów ze wszystkich sieci :) i to jeszcze sprzedając telefony z simlockami

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    115.  2009-03-03 16:22:17

    Czy zdjęcie simlocka dotyczy także modemów PLAY ONLINE???? Ktoś coś wie??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    116.  2009-03-03 16:26:35

    Wczoraj została uwolniona Nokia 3120 classic. Pozdrowienia dla miłych pań z Germaosa na Jagielońskiej w Nowym Sączu :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    117.  2009-03-03 16:50:25

    Play nie zdejmuje blokad sim z telefonów, które zostały kupione w promocji. A to 30% telefonów zakupionych przez użytkowników Playa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    118.  2009-03-03 16:53:16

    103 i 116 Ciekawe czy panie z germanosa w NS i panowie z germanosa w Kielcach przeczytają te cudowne pozdrowienia uszczęśliwionych użytkowników telefonów Play'a, z których zdjęto simlocka. Zdejmują simlocki za pozdrowienia na łamach telepolis?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    119. ~ziaro  2009-03-03 19:20:35  host: user23-139.satfilm.net.pl

    Ja jestem zawiedziony,gdyż nie udało sie zdjąc blokady sim.Czekałem ok 1 godziny ,pani stwierdziła że nadal brak odpowiedzi z sieci z kodami.Tak pięknie to nie wygląda.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    120. ~mirekb  2009-03-03 21:27:06  host: apn-77-112-153-4.gprs.plus.pl

    @118 nie wiem czy czytaja to w germanosie w Kielcach ale przynajmniej tam pracuja profesjonalisci,którzy wiedzą o czym jest rozmowa,nie w kazdym "punkcie" play jest to dotychczas standardem.jak widac po hoscie(play 10pln/mies ale to tylko10 )w plusie zostawiam duzo wiecej.czy jestem zadowololy z play?bardziej to traktuje jako test sieci polkomtel(R) w stosunku do p4 i mvno,by miec pewnosc ze nie kazda siec w Polsce ma warunki do swiadczenia usług na przyzwoitym poziomie i płacic za usługę tyle na ile jej jakosc nie pozostawia wątpliwosci

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    121. ~wojciech  2009-03-03 22:54:27  host: opole.airmax.pl

    czekajcie bo troche nie kapuje, to po zdjeciu simlocka gwarancja nie wygasa?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    122.  2009-03-03 23:43:22

    118 Może pozdrawiam dlatego że były miłe i bez problemów sciągnęły ;)to co ściągnąć miały. W innych sieciach (też jestem abonentem) obsługa różna była i niekoniecznie tak bezproblemowa. Hm tomaj czyzbyś miał jakiś problem z tym że ktoś kogo pozdrawia?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    123.  2009-03-03 23:45:09

    121 nie wygasa masz wpis z pieczątką że "blokada simlock ściągnięta przez operatora"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    124. ~wojciech  2009-03-05 20:31:50  host: opole.airmax.pl

    rzeczywiscie to wszystko prawda dzisaij bylem w salonie playa i mam telefonik bez simolcka :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    125. ~Ben  2009-03-05 22:54:36  host: adma138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Juz wiadomo kto - Plus sie zapowiedzial! :) Znajac zycie w poręczy pewnie nic sie nie zmieni...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    126. ~zieniu  2009-03-07 13:31:43  host: anonymizer.blutmagie.de

    no reszta opów jakoś tak się ociąga. Po tym co zrobiła Era to myślałem że reszta rzuci się z tymi simlockami od razu. A tu jakoś tak ociężale to idzie. Ale brawo dla Ery za ten ruch

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    127.  2009-03-08 14:33:10

    Era rozpoczęła rewolucję. Jak widać, przyłącza się Play i Plus. A Orange zapowiedziało, że nie zdejmie simlocków.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    128. ~kamila  2009-03-08 16:06:18  host: host-89-230-143-126.inowroclaw.mm.pl

    i bardzo dobrze ze orange nie bedzie zdejmowalo simlockwow!jezele jeszcze nie wiecie firma orange powstawala z mysla o sprzedawaniu uslug a nie telefonow!ja zawsze klientow namawiam na to by poprostu nie brali tel jak moga dostac bardzo duzo minut w zamian

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    129. ~  2009-03-08 23:24:23  host: 80.51.91.252

    @128 czy wiesz, że... istnieje coś takiego jak znaki interpunkcyjne? twoja wypowiedź to bełkot, nie wiadomo gdzie początek, a gdzie koniec.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    130.  2009-03-23 20:09:29

    Smoczek został zdjęty z LG KU990 :D Brawo PLAY

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    131. ~Razor3100  2009-07-02 10:30:02  host: addv20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To ch** prawda. Byłem w salonie PLAY i żeby ściągnąć blokade z telefonu to musze czekać ok 2 tygodnie ;/ W piz** z takim serwisem ;/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    132. ~Maro  2009-09-13 10:48:38  host: 94.254.220.210

    Wg informacji z BOA Play zdejmuje Simlocka z każdego telefonu, trzeba mieć tylko rachunek zakupu i kartę gwarancyjną! POzdr