Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play, Huawei i Wojewódzki, czyli testujsmartfona.pl

Play, Huawei i Wojewódzki, czyli testujsmartfona.pl

WitekT 5 Sierpnia 2011 09:57

0 0
8. sierpnia rusza nowa akcja Play związana ze smartfonami. W sieci pojawiła się już strona, która w tajemniczy sposób zachęca do testów.

Na stronie testujsmartfona.pl na razie nie ma żadnych informacji poza licznikiem, który odmierza czas do konferencji operatora, czyli do 11:30 8.sierpnia. Wtedy zostaną ogłoszone szczegóły, które najprawdopodobniej będą obejmowały agresywną akcję cenową związaną ze smartfonami Huawei, m.in. modelem U8500. Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że projekt ma być dla Play duży i ważny, a twarzą kampanii ma być Kuba Wojewódzki.

Więcej szczegółów już wkrótce.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 84
  • 1

    83. ~  2011-08-06 04:31:15  host: p14-05.opera-mini.net

    Oko za oko to dobra i wskazana metoda ale gdy sprawa jest grubego kalibru, nadstawianie drugiego policzka zawsze bez sensu, mądrzejszy ustępuje to chyba najlepsze rozwiązanie i ignoruje błaznów obyczajowych wszelkiego koloru i do tego samego zachęcam innych, najlepsze są najprostsze rozwiązania

  • 1

    84. ~  2011-08-06 13:28:02  host: ip-89-174-120-227.multimo.pl

    80. Przestań jeździć po Bulu. Trochę szacunku.

  • 1

    85.  2011-08-06 13:34:08

    Wojewódzki jest aktorem który gra dla swoich widzów. Jacy widzowie taki spektakl. Widać Play nisko ceni klientelę którą chce przyciągnąć do siebie. Smartphone Huawei może będą atrakcyjne cenowo. Zwykłych telefonów jeszcze masa w W3 ok. 90 % więc potencjalny rynek jest.

  • 1

    86. ~  2011-08-06 20:55:17  host: us11.boltbrowser.com

    81- trochę mi to wygląda na herezje z twojej strony, bo myślałem, że wierzysz że każdy dostaje jedyną w swoim rodzaju duszę i nie od rodziców. Ty postawileś zaś naukową diagnozę, że jesteśmy tylko klonami, które dziedziczą cechy przodków.

  • 0

    87. ~  2011-08-07 20:41:03  host: apn-95-41-181-112.dynamic.gprs.plus.pl

    Zamiast jego mógłby być ktoś młodszy np. Ewa Farna

  • 0

    88. ~  2011-08-07 20:45:28  host: z28-01.opera-mini.net

    87, a kto to jest? Do reklam bierze sie twarze rozpoznawalne. Tak to mogliby wziąć Adamiak Adę czy Adamiak Adrian

  • 0

    89. ~ada  2011-08-08 11:33:46  host: host109-145-69-124.range109-145.btcentralplus.com

    juz jest dziala 14 dni testowania

  • 0

    90. ~ZICO  2011-08-08 14:14:03  host: public-gprs272863.centertel.pl

    #82: A czy ja gdzieś napisałem, że antykomor mi się podobał? Nie uważam jednak, że należało od razu nasyłać na studencinę ABW. Czy Komorowski jest pierwszym lub ostatnim, z którego będą się naśmiewać? Póki co od czasów upadku komuny nie było jeszcze takiego przypadku żeby za tego typu rzeczy zaraz na kogoś nasyłać służby bezpieczeństwa. Takie zachowanie do złudzenia przypomina mi powrót do czasów komuny. Myślisz, że tego typu stron lub czasopism na temat Benedykta XVI brakuje? A "pisemko" "NIE" tow. Urbana? Czy ktoś nasyła na niego służby specjalne? Nie rozśmieszaj mnie. Piszesz, że Wojewódzki jest mało szkodliwym głupcem? Mylisz się i to bardzo. Sam fakt posiadania określonego czasu antenowego w ogólnodostępnej stacji telewizyjnej powinien powstrzymać cię przed tego typu stwierdzeniami. Czy ty nie dostrzegasz czasem tego, że wtedy może on robić co mu się żywnie podoba? Wymień mi ilu innych poważnych i wartościowych ludzi ma szanse na tego typu programy i czas antenowy do swobodnego zagospodarowania? No i masz rację - nie rozpisuj się na temat narodu wybranego, bo chyba niewiele o nim wiesz. Takich podziałów i takiego skłócenia jakie tam teraz panuje trudno jest znaleźć gdziekolwiek indziej na świecie (nawet u nas).

  • 0

    91. ~  2011-08-08 20:47:11  host: p21-04.opera-mini.net

    90: najważniejsze-procedury się uruchamia gdy ktoś złoży zawiadomienie do prokuratury, abw czy policja była wskazana to już niech prawnicy się kłócą, mi to wisi, kolejna sprawa urban raz przegiał w gazecie i zapłacił za to kare, naród wybrany przez kogo jest sklócony-może przez tych rasistów którzy rządzą ich krajem? Mniejsza z tym. Ostatnia rzecz. Nikogo nie chcę wsadzać bo są inne sposoby walki z głupotą ale nie ważne czy głowa czy urzędujący przywodca jakiegokolwiek kraju czy to bronek papież putin a nawet łukaszenka nie może być obiektem znieważania, między nawet ostrą krytyką a idiotyzmem jest gruba granica i nie będę adwokatem takich ludzi bo szkodzą wszystkim, a teraz napisz co ty byś zrobił np z ludkiem który spalił pod pałacem kukłe putina

  • 0

    92. ~ZICO  2011-08-09 09:44:00  host: public-gprs22555.centertel.pl

    #91: Sami się kłócą między sobą. Nawet jak kiedyś JPII zaprosił przedstawicieli poszczególnych krajów na jedno ze spotkań dotyczące dialogu ekumenicznego to kłócili się między sobą kto ma na nie jechać. Pomijam już fakt co się dzieje z chrześcijanami np w Betlejem. Nie tak dawno było ich tam jeszcze 3/4 a teraz pozostała 1/4. Kilka dni temu jeden z właścicieli sklepów spożywczych w Betlejem - chrześcijanin oczywiście żalił nam się, że co pewien czas wchodzą do niego różni ludzie, biorą cały koszyk produktów i wychodzą ze sklepu nie płacąc ze słowami "Co ty tu robisz? To nasza ziemia"? Proszę cię nie polemizuj ze mną w tej kwestii, bo często tam bywam i znam ich realia. Tam nigdy nie będzie spokoju. Zresztą już w samej Biblii mają to zapowiedziane. Powiadasz, że Urban raz przegiął? Dobre, dobre. Weź sobie i poczytaj co on tam pisze i rysuje a wtedy stwierdzisz czy raz przegiął czy robi to non stop. Mówisz o procedurach? Na jakim ty świecie żyjesz? Na Urbana donosów było wiele i co? Facet ma w odpowiednich organach mocne plecy z poprzedniego ustroju i nikt go nie ruszy a ta kara była tylko pod publikę. Nikt nie może być obiektem znieważania ale politycy to taka grupa, która jest szczególnie na to narażona i mają to wkalkulowane w swoją działalność. Tak więc nie emocjonuj się tym, że ktoś spalił kukłę Putina, bo takich kukieł spłonęło już wiele m.in Busha, Obamy etc. I co? Wszystkich tych ludzi należy zamykać lub strzelać? W krajach z ustrojem totalitarnym tak się robi, no ale czy u nas ma być to samo? Zresztą sam powiedziałeś, że nikogo nie chcesz wsadzać, bo są inne sposoby. I owszem są. W przypadku takiego Wojewódzkiego wystarczyłoby go po prostu wywalić z TVNu ale to się oczywiście nie stanie, bo to własnie szefostwo tej stacji przygarnęło go do siebie kiedy wyleciał z Polsatu. Dlatego właśnie oni są w głównej mierze odpowiedzialni za to, co wyprawia ten koleś.

  • 0

    93. ~  2011-08-09 10:07:38  host: p21-02.opera-mini.net

    Zico nie będę pisał jakie sposoby ja widzę poza tymi finansowymi, wolę pozostać anonimowy co do swoich sympatii politycznych a jeśli chodzi o prawo to wbrew pozorom jestem ultrakonserwatywny, powiem tylko że chciałbym by było tak jak kiedyś, by wszystkie prawa były spisane w 10 punktach a nie 10tysiącach bo to jest chore i kosztowne

  • 0

    94. ~ZICO  2011-08-09 11:00:13  host: public-gprs22555.centertel.pl

    #94: Co do twoich "sympatii" to już dawno przestałeś być anonimowy ;-) Też bym chciał zeby tak było jak piszesz ale ludzie sami sobie lubią komplikować życie i dlatego jest 10 tysięcy a nie 10 punktów.

  • 0

    95. ~  2011-08-09 11:31:27  host: aamy74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    95 bo nie potrafimy iść na kompromisy, rzadziej potrafimy przebaczać, a prawnik to też zawód i to bardzo dochodowy, więc niektórym jest to na ręke

  • 1

    96.  2011-08-09 11:58:13

    Trudno przyznać się że problem tkwi w widowni ? Nie ma widowni nie ma Wojewódzkiego czy Rydzyka. Producenci nie patrzą na wartość artystyczną tylko promują to co ludzie chcą oglądać a przy dużej widowni jest dużo reklamodawców i większy zysk. Wszyscy zarabiają na głupocie to i Play też chce.

  • 0

    97. ~ZICO  2011-08-09 12:27:29  host: public-gprs22555.centertel.pl

    #96: Co do reklamodawców to chyba tylko połowicznie masz rację, bo sprawa dotyczy Wojewódzkiego. Poza tym poglądy i działalność wymienionych przez ciebie osób jednak "delikatnie" się różnią.

  • 0

    98.  2011-08-09 13:26:32

    @97 różnią się bo inna jest grupa docelowa. Wojewódzki celuje w dzieci a Rydzyk w staruszków.

  • 0

    99. ~  2011-08-09 13:33:43  host: 77-255-233-46.adsl.inetia.pl

    @98 TomekO; a teraz pokaż, z którą ofertą Rydzyk ma cokolwiek wspólnego.

  • 0

    100.  2011-08-09 14:06:07

    np. wRodzinie. Chodziło mi o ogólny "wyzysk" staruszków pod różnymi postaciami.

  • 0

    101. ~buehehehe  2011-08-11 23:34:48  host: host86-169-163-63.range86-169.btcentralplus.com

    ale wy wszyscy pitolicie, wezcie sobie pamietniki zalozcie i tam niech wasze zale splywaja :D zaczalem czytac te komentarze ale po 3-cim odechcialo mi sie, ludzie zajmijcie sie swoimi sprawami, próbujecie zrobić z siebie intelektualistów, polityków, znawców dziedzin wszelakich... natomiast ja musialem po tym trzecim poscie odejsc az do kuchni do okna, bo w pokoju przy oknie dalej czulem smród kretynizmu waszych wypowiedzi. narra

  • 0

    102. ~pszemko  2011-08-16 13:15:26  host: 82-160-69-254.tktelekom.pl

    d) Wypełnienie przez Uczestnika „Karty Udostępnienia Danych” (formularz dostępny w punktach sprzedaży P4, za pomocą, którego Uczestnik dokonuje udostępnienia na rzecz P4 określonych w formularzu danych osobowych).czyli do salonu play.

Dodaj swoją opinię