Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Gdzie jest auto?

Play: Gdzie jest auto?

orson_dzi 16 Lutego 2015 16:38

5 11

gdzie jest auto Play uruchomił usługę Gdzie jest auto?, dzięki której można będzie na wiele sposobów monitorować swój samochód.



Do prawidłowego działania usługi niezbędny jest niewielki lokalizotor montowany w gnieździe OBDII samochodu oraz urządzenie z Androidem, Windows Phone, iOS lub dowolne inne urządzenie ze sprawną przeglądarką internetową. Gdzie jest auto? pozwala na:
  • natychmiastowe zlokalizowanie samochodu,
  • kontrolowanie prędkości samochodu w momencie używania go przez inną osobę,
  • informowanie o próbie kradzieży lub odholowania pojazdu,
  • stworzenie archiwum odwiedzanych miejsc
  • informowanie bliskich o aktualnym położeniu podczas podróży.

Aktualnie Play pozwala na 14 dniowe przetestowania działania aplikacji. Jeśli po tym czasie nie przypadnie ona go gustu użytkownika, to bez problemu można ją zwrócić.




Abonament za usługę Gdzie jest auto? opłacany jest tygodniowo:

Czas trwania subskrypcji

Opłata tygodniowa

1 tydzień

4,92 zł z VAT

1 tydzień

4,92 zł z VAT

2 tygodnie

9,84 zł z VAT

3 tygodnie

14,76 zł z VAT

4 tygodnie

19,68 zł z VAT


Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: Play; wł     

Dodaj do:

Tagi: gdzie jest auto? | play

w sumie: 37
  • 0

    18. ~cyanoone  2015-02-16 18:09:50  host: 91.224.47.100

    Sory, że trochę nie w temacie, ale White mobile ma promocję doładowań +50%. Warto by o tym wspomnieć :)

  • 0

    19. ~  2015-02-16 18:30:20  host: host-176-221-121-23.dynamic.mm.pl

    @2, i niewielki lokalizator wkładany do odbytu? :)

  • 0

    20. ~jareczek  2015-02-16 19:02:18  host: dynamic37-72-123-159.ostnet.pl

    @2 - gdzie jest mąż? - gdzie będzie montowane urządzenie? gdzie jest gniazdo ODBII u faceta?

  • -1

    21.  2015-02-16 19:03:43

    Super... Takie bzdury kopiują z Poręcz sp. zuo.

  • 0

    22. ~worek  2015-02-16 19:19:26  host: 188.29.164.145.threembb.co.uk

    Cześć WiekuT
    Mam pytanko czy coś w temacie aukcji się dzisiaj wydarzyło?
    Bo coś nic dziś nie piszesz

  • 0

    23.  2015-02-16 19:35:28

    @22 Witek właśnie tworzy ;) .

  • 0

    24.  2015-02-16 19:41:28

    orson a ty lub luin czytacie kiedyś wiadomości priv? :P

  • 0

    25.  2015-02-16 19:46:38

    Na forum? Ojj... różnie, bo często o nich zapominam. Prościej mnie mailem zawsze złapiesz ;)

  • 1

    26. ~  2015-02-16 19:55:03  host: host-46-186-34-100.dynamic.mm.pl

    Niemiec płakał jak to czytał! ;-)

  • 0

    27.  2015-02-16 21:02:58

    Bardzo ciekawa opcja to kontrola predkosci samochodu z natychmiastowym powiadomieniem o przekroczeniu ustalonego maximum.

  • 0

    28.  2015-02-16 21:30:24

    a doradzi ktoś coś w lokalizatorach do których można włożyć sim każdego operatora i np dostaje się smsy raz na jakiś czas z pozycją GPS lub BTSem do którego jest zalogowane urządzenie? Szukam jakiegoś usprzętu do którego dokupię tylko SIM bez jakichś abonamentów i super aplikacji...

  • 1

    29. ~tixx  2015-02-17 07:06:29  host: n19-02-06.opera-mini.net

    Cos dla flot firmowych.

  • 0

    30.  2015-02-17 10:41:27

    @6 Morvius: rozumiem, że w swoim samochodzie podłączasz lodówkę pod gniazdo diagnostyczne w samochodzie ;)?

  • 0

    31.  2015-02-17 12:12:00

    Zlacze OBDII jest montowane w autach po 2000r - generalnie sluzy do diagnostyki glownie silnika i jego osprzetu. Fajna sprawa, posiadam i mozna sprawdzac na smartfonie wszytstkie parametry np w Torque PRO. Co do samej uslugi to zlodziej raczej zajrzy do tego zlacza wyjmie interfejs i tyle bylo z monitoringu... wiec przeciw kradzieza to nie jest, moze do innych celow.

  • 0

    32. ~  2015-02-17 12:42:08  host: user-46-113-175-28.play-internet.pl

    @31: "Przeciw kradzieża" czy "przeciw kradzieżOM"?

  • 0

    33.  2015-02-17 14:48:49

    @32 Jedna kradzieża, cieżko ukraść samochód 2 razy w tym samym czasie, choc rzeczywiscie wtedy skladnia zdania moglaby poprawneij brzmiec "przeciw kradzieży"

  • 0

    34. ~Marcin  2015-02-17 14:49:51  host: apn-46-169-204-169.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja tam ostatnio kupiłem Trackimo i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Dokupiłem za 49 taką przejściówkę dzięki której podłączyłem sprzęt w bagażniku pod tapicerką więc jest ukryte (dwa kabelki wpiąłem w najbliższą wiązkę z zasilaniem - 15 min roboty). Złodziej łatwo nie znajdzie, a do tego jak pojechałem na narty do Włoch na ferie to cały czas działało bo w tym Trackimo za 19,90 miesięcznie dają zasięg na całym świecie. A na nartach odpiąłem sobie z auta i włożyłem do kurtki narciarskiej tak na wszelki wypadek:) Nie sprzedaję tego, ale szkoda bo ktoś niezły patent wymyślił...

  • 0

    35. ~  2015-02-17 15:39:58  host: ofy225.internetdsl.tpnet.pl

    W garażu. Permanentna inwigilacja pracowników. Kiedyś mnie zmuszali żebym przy pomocy systemów GPS kontrolował pracowników. Zwolniłem się i mam święty spokój i nie muszę się kłócić z ludźmi.

  • 0

    36. ~  2015-02-17 15:55:51  host: host-81-190-1-153.gdynia.mm.pl

    nie wiem czy w sumie nie lepiej kupić jakis stary telefon z GPS (choc nawet to nie jest aż tak konieczne wystarcza maszty) z androidem, zainstalowac antytheft Avasta (za darmo) i ma sie te same mozliwości śledzenia

  • -1

    37.  2015-02-17 16:35:51

    Pytanie jest zasadnicze - czy wszyscy operatorzy już korzystają z tej usługi jednej firmy zewnętrznej?

Dodaj swoją opinię