Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Fresh zostaje

Play Fresh zostaje

WitekT 22 Czerwca 2012 09:20

0 0
Oferta prepaid w Play składa się teraz z 3 cegiełek: Play na Kartę, Play Fresh oraz Lubię to! - powiedział na konferencji prasowej Bartosz Dobrzyński, członek zarządu P4 odpowiedzialny za marketing.

Play Fresh z roczną ważnością konta pozostaje - można zarówno zakupić starter Fresha, jak i przenieść numer do tej taryfy. Play na Kartę to nowa oferta - z której można, ale nie trzeba korzystać.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • -2

    18.  2012-06-22 10:32:40

    @15 gdzie likwiduje bo jakos nie zauwazylem zeby w play fresh sie cos zmienilo?

  • -5

    19.  2012-06-22 10:34:01

    @18 najlepsza :) i nowa taryfa nie jest taka zła, Mi się bardzo podoba i na pewno na nią przejdę :) jest lejek, są darmowe połączenia i smsy do Play a reszta to i tak mało co dzwonie wszyscy są w Play:)

  • 0

    21.  2012-06-22 10:53:08

    Hose (14), rzekłbym, że "wyjąłeś mi to z ust"! ;-)

  • 4

    23. ~sigh  2012-06-22 11:34:32  host: 77-254-44-68.adsl.inetia.pl

    Jesli by usuneli fresh to z miejsca bym zrezygnowal i przeszedl do innej sieci, zaloze sie, ze masa ludzi zrobilaby podobnie.

  • 7

    24. ~  2012-06-22 11:41:04  host: 178-37-163-156.adsl.inetia.pl

    Kiedyś mieli jedną dobrą ofertę. Teraz mają trzy nijakie...

  • 5

    25. ~  2012-06-22 11:48:33  host: 184.95.55.22

    23. 100/100 Tylko, że W3 wtedy spokojnie może znowu wprowadzić stare oferty (czytaj: zlikwidować promocje) i prepaid znajdzie się w czarnej doopie.

  • 1

    26. ~  2012-06-22 11:49:53  host: 184.95.55.22

    24. Play Fresh jeszcze jest w miarę dobrą ofertą. Pytanie do kiedy?

  • 3

    28. ~carte blanche  2012-06-22 12:18:24  host: 80.50.133.230

    Oby teoria o kastrowaniu Play Fresh nie potwierdziła się, bo chyba wszyscy zgodzą się, że to był i jeszcze jest ich czarny koń. Rynek w oligarchia.gsm przetasował się dzięki przedpłaconemu plejowi, warto uszanować to.

  • 1

    29.  2012-06-22 12:25:10

    @28 - bo ja wiem, zależy od potrzeb, Heyah spokojnie może wypaść lepiej od Play (jak nie dzowni się dużo do Play), podobnie operatorzy wirtualni, jak MTV Mobile, czy mBank Mobile. Nie ma czegos takiego jak obiektywnie najlepsza oferta.

  • 1

    30. ~  2012-06-22 13:14:15  host: z55-12.opera-mini.net

    @24 mają 3 taryfy, a we freshu jeszcze 3 profile. W sumie 6 ofert. Można doliczyć jeszcze rbm.

  • 3

    31. ~  2012-06-22 13:55:29  host: z51-09.opera-mini.net

    Play to już w sumie od jakiegoś czasu nie ma najlepszej oferty na rynku, nawet bym powiedział że z biegiem czasu ma jedną z bardziej zagmatwanych, a miała to być prosta oferta na kartę, która ma już chyba kilka wariantów i kilka profili

  • -3

    33.  2012-06-22 14:54:40

    Play górą !!!!

  • 4

    34.  2012-06-22 15:09:13

    Nadejszla wiełkopomna chwiła - nie ma już W3. Rządzi W4. To, co dobra już było.

  • 3

    35. ~  2012-06-22 15:09:47  host: public958.xdsl.centertel.pl

    teraz powiedziałbym raczej Play Bzdurą

  • 1

    36. ~meet  2012-06-25 17:26:24  host: user-46-113-194-248.play-internet.pl

    Ja i tak wolę teraz pre-paid w Heyah z pakietem 1000sms do wszystkich za 3,90PLN :] długo się zejdzie zanim ktokolwiek to przebije. Także, fresh i inne lubie to już do mnie nie przemawia. Heyah całość doprawia jeszcze aplikacjami, które genialnie uprawniają smartfon w użytkowaniu.

  • 0

    37. ~  2012-06-29 08:26:12  host: ppp137224.ostnet.pl

    @meet - no i trzeba to podkreślić, że np. wspomniany pakiet SMSów masz na 30 dni, bez wymyślania stresogennych widełek typu "5 dni", "10 dni", co wyczyniają pozostali prepaid.

  • 0

    38. ~  2012-06-29 08:37:30  host: z52-07.opera-mini.net

    Przecież tutaj jest 30 dni.

  • -1

    39. ~  2012-07-04 17:07:44  host: 89-77-142-55.dynamic.chello.pl

    wy byscie chcieli raz doladowac za 5zl, miec waznosc konta rok czasu i przez rok korztsac z darmowych rozmow smsow w sieci. w leb sie walnijcie. ja przeszedlem do tej nowej taryfy i jest ekstra. doladowalem za 100zl, dostalem 10zl bonusu, i mam 5 miesiecy darmowych polaczen w play i 110zl do wykorzystania na reszte sieci . SUPER !!!!

  • 0

    40. ~  2012-08-09 03:06:35  host: 89-73-55-27.dynamic.chello.pl

    masakra

  • 0

    41. ~ja  2012-08-09 03:59:51  host: 89-73-55-27.dynamic.chello.pl

    wychodzi 20 zeta na miesiąc i kolo jest szczęśliwy:) a ja mam fresha i doładowuję 10 zeta na miesiąc z tego 5 zeta idzie na pakiet 100 minut do play i na stacjonarne i też jestem szczęśliwy i mam wychodzące ważne na rok. i po każdym doładowaniu też mam free do play. Umysł jest jak spadochron,działa lepiej kiedy jest otwarty. No ale niektórych myślenie męczy.

Dodaj swoją opinię