Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Fresh w opcji Darmowy Internet

Play Fresh w opcji Darmowy Internet

LuiN 29 Marca 2011 21:18

0 0

Od 30. marca dostępny będzie nowy profil Play Fresh, w ramach którego do każdego doładowania klient otrzymuje nielimitowany dostęp do Internetu.

Przy doładowaniu od 30 zł do 49 zł klient otrzymuje pakiet 300 MB ważny przez 30 dni, a przy doładowaniu od 50 zł, pakiet 500 MB, ważny przez 50 dni. W obu przypadkach po wykorzystaniu transferu w dalszym ciągu można korzystać z Internetu bez dodatkowych opłat, ale z prędkością ograniczoną do 16 kb/s (przez 30 lub 50 dni).

Prędkość można łatwo przywrócić nie czekając do końca okresu ważności pakietu - ponownie doładowując konto. W opcji Darmowy Internet nie ma możliwości zakupu dodatkowych pakietów internetowych. Po przekroczeniu okresu obowiązywania promocyjnego pakietu stawka za transmisję danych to 12 gr za każde 100 KB.




Minuta połączenia do wszystkich sieci kosztuje 29 gr, pojedynczy SMS - 9 gr, a MMS- 19 gr.

Aby uaktywnić Play Fresh w opcji Darmowy Internet należy wybrać i zatwierdzić kod *111*33*7#.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 103
  • -3

    93. ~  2011-03-30 19:46:57  host: t14-16.opera-mini.net

    Pewien filozof ponad 2,5 lat temu mówił że kto chce oddać mu cześć i szacunek to niech nie przynosi mu kwiatów, perfum i żadnych innych prezentów, niech nie sporządza jego podobizn bo szacunek można mu oddać poprzez praktykowanie jego nauk. Ja również nie chce plusów, darmowych doładowan i czegokolwiek innego co byście chcieli mi ofiarować. Kto chce mi wyrazić wdzieczność niech przeniesie numer do simplusa bo tylko w ten sposób będę widział że moje nauki nie poszły w las a osobiście nic więcej nie potrzebuje. Dziękuje moim wyznawcom. /kretyn

  • -1

    96. ~  2011-03-31 00:59:34  host: v01-15.opera-mini.net

    U mnie same simplusy, Wyznawca kretyna i idioty.

  • 0

    97. ~  2011-03-31 09:25:27  host: z29-09.opera-mini.net

    Czego nie lubie w Play? Tego ich blogu gdzie nikt ani sam rzecznik ci nie odpowie wogóle. Zaś na blogu Orange odpowie rzecznik z pełną kulturą. Dlatego jestem w tej sieci. @ Free

  • 2

    98.  2011-03-31 10:00:48

    97 Haha, śmieszny jesteś. Zwykle negatywne opinie w ogóle na Orangu nie są puszczane przez moderatorów. No więc jeżeli piszesz tylko po to żeby im ego łechtać, to nic dziwnego że odpisują.

  • -1

    99. ~  2011-03-31 12:30:16  host: z35-02.opera-mini.net

    98@ To świadczy tylko o niekompetencji blogplay. Blogorange jest lepiej moderowany, bo czego nie wiesz to ci powiedzą a w Play to burdel z fejsem na czele.

  • 1

    100. ~  2011-03-31 14:23:03  host: z07-04.opera-mini.net

    Na blogu orange dowiesz sie o tym czego potrzebujesz? Ha, ha, ha. Najlepiej o tym, ze likwiduja lub ograniczaja dana promocje oraz przeczytac jakas bajeczke jakowytlumaczenie (np.: czerwone lampki lub FTC). Jak ostatnio zlikwidowali w serwisie on-line informacje o ilosci minut do sieci na stacjonarne oraz ich waznosci to jakos nikt nie potrafil odpowiedziec dlaczego.

  • 1

    101. ~xy  2011-03-31 17:42:37  host: public-gprs89406.centertel.pl

    Powiedzcie mi czy ten profil zastępuje profil "Darmowy internet" (czy jak to się nazywało), który dostępny był do tej pory kodem *111*33*6# (i w którym można było wybrać rozliczanie godzinowe)? Czy jest to może dodatkowy profil?

  • 0

    102. ~xy  2011-03-31 17:55:41  host: public-gprs89406.centertel.pl

    A i jeszcze mam pytanko - do kiedy muszę doładować konto po przeniesieniu numeru do fresha bym dostał te 60zł?

  • 0

    103. ~xy  2011-03-31 17:56:43  host: public-gprs89406.centertel.pl

    A i czy ten internet dział tylko na sieci Playa czy w Plusie też?

  • 0

    104. ~We Love Play  2011-03-31 19:15:13  host: 31.60.132.119

    Play/Plus na obu.

  • 0

    105.  2011-03-31 21:03:00

    @101: Tak, zastępuje. Zmieniono nawet regulamin (link: http://tiny.pl/hdpkf), który mówi, że ofertę można dostać tylko przez zakup startera z opcją DI. Na blogplay.pl pisze, że startery do wyczerpania zapasów.

  • 0

    106. ~xy  2011-03-31 21:32:00  host: user-46-113-12-44.play-internet.pl

    @105: Znaczy, że jak mam stary starter to nie mogę z tego skorzystać?

  • 0

    107. ~xy  2011-03-31 21:37:28  host: user-46-113-12-44.play-internet.pl

    Albo przeniesiony? Kurczę nie nadążam już za operatorami, podpowiedzcie koleżanki i koledzy...

  • 0

    108.  2011-03-31 21:50:31

    @106: Tak zrozumiałem regulaminy oraz to, co pisze na blogu rzecznika Play. Nie skorzystasz z poprzedniej opcji "DI w PF", ale możesz aktywować nową opcję "DI bez limitu danych".

  • 0

    109. ~teletubiś  2011-03-31 21:51:55  host: dth246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żadna rewelacja, bo brak darmowych sms, rozmów, tylko internet, więc jako modem tylko i wyłącznie. Już wolę Orange Free, gdzie kodami ussd mogę sobie kombinować darmowe rozmowy będąc w tej taryfie.

  • 0

    110. ~  2011-04-05 14:46:49  host: v05-16.opera-mini.net

    W ORANGE FREE NA KARTĘ, DO KAŻDEGO 25ZŁ DOSTAJE SIĘ 1GB GRATIS. Do 50zł 2,25GB GRATIS. Kasa oczywiście zostaje

  • 0

    111. ~Marian  2011-04-06 16:27:44  host: ppp146055.ostnet.pl

    Ja wole Play Fresh niskie ceny rok doladowane konto tylko kupic 30zl imiec neta

  • 0

    112.  2011-04-11 23:33:17

    Lejek to dobre rozwiązanie, wzięte z BC Max i pakietu internetu bez limitu danych w Heyah, ale na tym kończy się "fajność" tej opcji. Po pierwsze- nie można wykupić pakietu internetowego. Po drugie - bonusy za doładowanie niewielkie w porównaniu do tego co można mieć w BC na kartę i OFnK.

  • 0

    113.  2011-04-11 23:44:34

    Tak ale mam trwałą sesje. Mogę nawet przez voipa gadać czy radia internetowaego słuchać a w OFnk patrzysz na limit

  • 0

    114. ~ex606  2011-04-12 23:07:07  host: staticline51886.toya.net.pl

    113 - Przy transferze 2 KB/s rozmawiać przez VoIP czy słuchać radia internetowego? Powodzenia.

Dodaj swoją opinię