Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Fresh - pakiety internetowe All Inclusive

Play Fresh - pakiety internetowe All Inclusive

LuiN 29 Marca 2011 22:13

0 0

Od 30. marca klienci ofert na kartę sieci Play korzystać mogą z nowych pakietów internetowych, które obowiązują zarówno w sieci własnej P4, jak i za pośrednictwem nadajników Polkomtelu.

Pakiet 25 MB 100 MB 200 MB 500 MB 1 GB
Cena (30 dni) 3 zł 7 zł 9 zł 15 zł 25 zł
Kod
aktywacyjny
*111*
212*1#
*111*
213*1#
*111*
214*1#
*111*
215*1#
*111*
216*1#

Pakiety są niedostępne dla opcji Darmowy Internet w Play Fresh i Darmowy Internet bez limitu danych. Uaktywnić mogą je użytkownicy opcji: Darmowe rozmowy i SMS-y w Play oraz Darmowe SMS-y do wszystkich sieci. W nowych pakietach nie ma podziału na sieć własną P4 i sieć Polkomtel.




Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 191
  • 0

    273. ~  2011-04-03 19:40:36  host: z09-02.opera-mini.net

    271, potwornie drogo. Ja wyciagam 5-6gr/min i uwazam, ze to tez drogo i szukam tanszej alternatywy

  • 0

    274. ~  2011-04-03 21:46:44  host: p20-08.opera-mini.net

    Taniej jest tylko w simplusie i abonamencie wlo.

  • 0

    275. ~jędrek  2011-04-04 11:48:50  host: aahu216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pkaiety by były dobre gdyby ich ważność była roczna. Czyli dziś przykładowo doładowałem sobie kartę za 30zł i pół godziny później wykupuję sobie taki pakiet 1GB za 25zł ważny 1 rok.

  • -1

    276.  2011-04-04 13:14:28

    Nowe pakiety to pewien szok dla niektórych ponieważ tracą pakiety Play online gdzie można było za 5zł kupić 100 MB. Zlikwidowali tą oferta w zamian obniżyli pakiety podstawowe gdzie nie ma różnicy z jakich nadajników korzystamy. Proszę nie mówcie że podrożało, bo tak wygląda ale obniżyli podstawowe. P.S. Uciekłam z simplusa do Play Fresh - dla mnie simplus to święta krowa która doi klientów. POLECAM PLAY FRESH, taniej nigdzie nie ma.

  • -1

    277. ~Nie podniecaj się dziecko  2011-04-04 13:17:33  host: public-gprs164069.centertel.pl

    MONTANA@ Fakt w Sim+ jest cholernie drogo, no ale żeby wysławiać sieć PLAY - bez przesady, są inne lepsze pod innymi względami oferty prepaid.

  • -2

    278.  2011-04-04 15:47:42

    265. - nie dyskwalifikuję prepaida - ma go mnóstwo ludzi, sam miałem jako drugi numer (od półtora roku ma go w abonamencie za 15 zł), którego zresztą normalnie nie wykorzystuję, jest tylko dla najbliższych przyjaciół i rodziny, kiedy wyłączam z róznych powodów podstawowy telefon - co też zresztą zsdarza się wyjątkowo rzdako (mógłbyś powiedzieć, że za 5 zł miałbym Play - i co z tego?) i sam polecam wielu ludziom pre-paidy. Jeśli Tobie odpowiada - używaj. Nic mi do tego. Natomiast stwierdzenia, że pre-paidów używają w większości dzieci (oczywiście nie obchodzi mnie, że obrażają się o to 18-latkowie) w żaden sposób nie jesteś w stanie podważyć, bo mówią to jednoznacznie okresowe raporty ;-)

  • 0

    279. ~  2011-04-04 15:51:43  host: t18-15.opera-mini.net

    Dokładnie lepsza nawet od simplusa, nie wspominając o jakimś badziewnym playu, jest oferta dla koneserów czyli sami swoi.

  • -1

    280.  2011-04-04 15:52:02

    MONTANA - dla Ciebie... to nie znaczy, zę obiektywnie dla każdego - bo co powiesz o tych milionach, którzy jakoś nie garną się do Play Fresh? Powracam do pomysłu - może zamiast zajmować czym się zajmujesz, załóż firmę doradczą (chociaż w dobie blupill możesz mieć już problem - ale ja już od dawna o tym Wam mówię, wiec żale nie do mnie ;-)) i doradzaj nieświadomym, czasem głupim, użytkownikom komórek że źle robią? Z pewnością to byłoby bardziej satysfakcjonujące finansowo - dziesiątki milionów klientów jest do obskoczenia!!

  • -1

    281.  2011-04-04 16:22:04

    wlo (278), nie udawaj głupca! I co z tego wynika, że "w większości pre-paida używają dzieci"...? Nie zaprzeczam temu. I co dalej? Czy to znaczy, że również wielu dorosłych z niego nie korzysta? Z abonamentów (za pośrednictwem rodziców) również korzystają dzieci. I co? To nie ma żadnego znaczenia. Liczy się dopasowana oferta pod konkretną osobę. I pewnie napiszesz teraz, że wiesz o tym doskonale. A jednak specjalnie próbujesz wstawiać tu takie rewelacje z dziećmi i pre-paidami jak gdyby miało to je dyskredytować, albo sprawiać, że są "miej poważne" (zresztą co to ma niby znaczyć) niż post-paidy. Jednak pisanie o rzekomej manipulacji, o zmanipulowaniu ludzi korzystających z pre-paid, to duże nadużycie. wlo (280), a co powiesz o milionach, którzy nie korzystają z Twojej taryfy biznesowej, którą na okrągło się przechwalasz, tak jakbyś (chyba tylko siebie) uparcie utwierdzał w dokonaniu jedynego słusznego wyboru. Po co się o niej rozpisujesz pod wiadomością o pakietach internetowych w pre-paidzie?

  • 0

    282. ~aa  2011-04-04 19:14:10  host: apn-77-114-85-37.dynamic.gprs.plus.pl

    Ciekawa promocja :P

  • 0

    283.  2011-04-05 11:44:17

    jojo 281 Zgadzam się z tobą w 100%. Nie karzdego dorosłego jest stać na abonament itd..

  • 0

    284. ~  2011-04-05 13:37:59  host: ddi142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I znowu wlo z taryfką biznesową i odliczaniem vat i dochodowego spamuje w artykule o prepaid dla zwykłych ludzi.

  • 0

    285. ~aqq  2011-04-07 08:05:45  host: gbn.pl

    naliczanie w tych pakietach jest co 100kb?

  • 0

    286. ~  2011-04-07 08:15:03  host: p20-09.opera-mini.net

    Wlo a które prepaidy czasem polecasz? Simplusa czy samych swoich?

  • 0

    287.  2011-04-08 06:53:23

    @285 - stronę Play z regulaminem zamknęli? Tak, co 100kB, jak zawsze w Play.

  • 0

    288. ~aqq  2011-04-08 07:54:04  host: gbn.pl

    @287 prosze bardzo regulamin: http://www.playmobile.pl/resources/pdf/regulamin_pakiety_interne t.pdf pokaz mi w ktorym punkcie jest zawarta informacja na temat rozliczania danych. i nie nie zawsze w play internet jest rozliczany co 100kb. poprzednie pakiety z ktorych korzystalem (te dzialajace rowniez na plusie gdzie 100MB kosztowalo 10zl) rozliczane byly co do 1kb.

  • 0

    290.  2011-04-08 15:57:31

    Pakiety naprawdę niezłe. Szkoda tylko, że nie ma ich w taryfie Internet All Inclusive- ta taryfa nie ma racji bytu. Niby była dla korzystających z neta, ale daje tylko bonusy do doładowania i ciekawiej to wychodzi w OFnK czy Blueconnect na kartę, gdzie bonusy są znacznie większe. Dobry jest tam tylko lejek wzięty z pakietu internetowego Heyah i TT.

  • 0

    291.  2011-04-18 02:50:22

    @276 Taniej ma GaduAIR (MVNO Polkomtelu): 5 zł/100MB rozliczane co 1kB :D

  • -1

    292. ~PiotrekFresh  2011-08-13 18:08:36  host: 84.40.154.10

    A ja mam pytanie! Czy jak kupię pakiet 25mb za 3zł to za 30dni znowu mi automatycznie ściągnie 3zł czy nie ??

  • 1

    293. ~...  2011-08-13 18:19:44  host: 178.182.82.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @292 Nie, pakiety są jednorazowe. Ale jak kupisz pakiet o innej wartości przed upływem 30 dni to ważność wydłuży się ponownie do 30 dni a pakiet kupiony i to co Ci zostało z przedniego się zsumuje.

Dodaj swoją opinię