Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Fresh i 2503 minuty w ING

Play Fresh i 2503 minuty w ING

WitekT 14 Września 2009 11:05

0 0

W programie lojalnościowym bankujesz-kupujesz.pl ING Banku Śląskiego, pojawił się starter Play Fresh z pakietem 2503 minut do wykorzystania w ciągu roku.

Starter można kupić za 474,99 zł i 250 punktów oraz 27,31 zł opłaty dystrybucyjnej. Oznacza to, że w ten sposób można zaoszczędzić 223,57 zł w porównaniu do sytuacji, kiedy użytkownik zakupiłby starter w dowolnej innej sieci sprzedaży. Więcej szczegółów na stronie bankujesz-kupujesz.pl




Przypomnijmy, że w ofercie bankujesz-kupujesz.pl można było też nabyć modem z Play Online na kartę i 60 GB na transmisję danych. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27. ~  2009-09-14 12:27:52  host: v03-13.opera-mini.net

    Play zaczyna zalosne glupoty wymyslac a taniego netu w pf jak nie bylo tak nie ma i pewnie nie bedzie.. No to sru!!! - do Heyah :)

  • 0

    28. ~Xx  2009-09-14 12:27:53  host: gw02-gtse.salwator.com.pl

    Przeliczanie minut. Skoro tak wszyscy przeliczają te minuty, to wydaje mi się, że w tym momencie najlepiej jest o zgrozo w Erze. Dla stałych abonentów za 65 zł mamy 170 minut do wszystkich sieci w Polsce i UE + 120 minut Era, Plus, Orange. Do tego 2 darmowe numery i do tego niezły telefon za 1 zł.

  • 0

    29.  2009-09-14 13:03:05

    @28 tylko piszesz o ofercie abonamentowej i zaraz Cie playboje zjada za to ;) oferta ING taka sobie. wiekszosc freszowcow wysyla tez smsy i korzysta z pakietow, a tu wszystko jest dodatkowo platne i koszt uzytkowania sie zwieksza... konto wazne rok wrazenia nie robi. sam marketingowy belkot o oszczednosciach mnie nie przekonuje.

  • 0

    30. ~mobil  2009-09-14 13:05:30  host: adw210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Postać Pinokia idealnie odpowiada wiarygodności Play. Trudno wyobrazić sobie większy "strzał w kolano" niż ta reklama :) Od tej pory wątpliwości co do prawdziwości ich bardzo wybiórczych reklam porównawczych będą na stałe miały ucieleśnienie w Play-Pinokio;)

  • 0

    31. ~kiko  2009-09-14 13:10:45  host: doz29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wierzę, aby to znalazło nabywców, trzeba być w tym programie banku i jednorazowo wydać 500 pln. mi się prepaid z czym innym kojarzy

  • 0

    32. ~blablabla  2009-09-14 13:35:23  host: 188.33.56.136

    @28 Po co takie posty piszesz? Dla stałych abonentów, to nie dla wszystkich,nie?

  • 0

    33. ~pabloki  2009-09-14 13:39:24  host: 188.33.3.206

    play chyba juz gotuje sie na sprzaedaz.szuka kasy taniej na finansowanie biezacych kosztow.jak sie ma fresha i kupi pakiety minut to mozna zrownas efektywny koszt minutydo 20 gr. wiec ZADNA rewelacja.Oferta do kitu. p.s. mam abo w play ale jeszcze tylko pare miesiecy he he.

  • 0

    34. ~smart  2009-09-14 13:49:07  host: inet20909np-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Na bankujesz-kupujesz.pl w opisie jest oferta skierowana dla biznesowych klientow programu lojalnosciowego ING.

  • 0

    35. ~asqwer  2009-09-14 14:17:59  host: 188.33.126.68

    hehe "PLAY strzela sobie w kolano" "jest wiarygodny jak pinokio" "szykuje sie do sprzedazy"??? Ludzie to ze siec was nie wyzyskuje i nie okrada to nie znaczy ze na tym nie zarabia... nie dziwie sie ze w polsce to ludzie placa tak drogo... bo jak moga miec taniej to stwierdzaja ze to przekret:O I tak ze przenosnosc numerow wzrosla to pelen podziw bo wiekszosc polakow boi sie wszytskiego co nowe i woli placic wiecej ale zeby bylo po staremu:/

  • 0

    36.  2009-09-14 14:30:25

    Ludzie bez łaski przechodźcie sobie gdzie wam się podoba i tak lepszych warunków nikt wam nie da jak dzwonicie do wszystkich sieci. Pakiety internetowe będą, a sytuacja finansowa Playa mnie nie obchodzi, bo mnie obchodzić nie powinna.

  • 0

    37.  2009-09-14 15:15:03

    Jak już w ogóle korzystać to najlepiej z podwójnego doładowania heyah wydać... 165zł(allegro) na doładowanie i mieć 337zł(heyah klub) co daje 14,2gr za minutę połączenia.

  • 0

    38. ~makin  2009-09-14 15:30:57  host: eag195.internetdsl.tpnet.pl

    to drożej niz by kupił karte sim pre=praod i doładowywał bo wychodzi ponad 20gr za minute

  • 0

    39.  2009-09-14 15:36:49

    37. to prawda wychodzi korzystniej.

  • 0

    40. ~  2009-09-14 19:35:55  host: p08-07.opera-mini.net

    To fakt w Heyah wychodzi arcykorzystnie i warto o tym pomyslec w koncu 14gr to nie 20. Zresta wizja wydania na starter pre 500zl jest czarna.

  • 0

    41. ~T~ Mobile  2009-09-14 19:37:31  host: 131.v51.interkam.pl

    Całkiem nice, ktoś mówił że w przeliczeniu wychodzi 20gr, ale nie zapomnijcie, że oprócz bonusowych minut jest też kasa na koncie, więc może i nawet od Heyah jest taniej ;>

  • 0

    42.  2009-09-14 20:03:49

    @41 w w/w ofercie ING dostajesz pakiet minut, a nie zlotowki. na koncie jest poprostu 0zl i aktywowany specjalny pakiet 2500 minut.

  • 0

    43. ~  2009-09-14 21:10:32  host: public2848.cdma.centertel.pl

    42- jesli prawdą jest to co mówisz to oferta jest nieciekawa. minuta wychodzi po 19gr ale pewnie nie bedzie darmowych smsow wiec na jedno wyjdzie... no i jeszcze jak bym uzup co mies po 30 zl to wyjdzie mi na rok 360 a tu 476 wiec 39/mies czyli nic ciekawego

  • 0

    44. ~witty  2009-09-14 21:24:59  host: public1939.xdsl.centertel.pl

    Jest też starter 1200min za 250 + 27,31 czyli 0,23/min do wszystkich. Jak ktoś nie wygada tych minut przez rok może przedłużyć ich ważność przez doładowanie.

  • 0

    45. ~!  2009-09-15 14:20:25  host: chello089079186160.chello.pl

    informacja podana przez 44 moze byc wazna.. sam nie wygadam 2500 minut przez rok, ale jak sie da je przedluzyc..! :> co do heyah - pamietajcie ze do play jest drozej, a teraz jak ludziska przenosza numery, rawdopodobnie sredni oszt rozmowy bedzie wiekszy niz 14,5 gr/minute.. :/

  • 0

    46.  2009-09-22 15:54:22

    Zabieg nieopłacalny. Wydaje się kupę kasy awansem. I po co? Moim zdaniem lepiej pokombinować z Heyah- podwojenia są częściej, minuta spada do 14gr, tani net, tanie międzynarodowe. A Play zapowiada dalsze obniżki. Po co się ładować w coś takiego? 45, ludzie nie przenoszą numerów do Play, bo Play ma niską jakość usług i nie jest konkurencyjny, jeśli chodzi o cennik podstawowy. Zresztą użytkownicy Play to ciągle kropla w morzu uzytkowników.

Dodaj swoją opinię