Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Formuły Unlimited na kartę

Play: Formuły Unlimited na kartę

LuiN 20 Sierpnia 2015 12:12

27 32

Sieć Play zaprezentowała Formuły Unlimited na kartę z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci.

 

Zobacz: 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Sieć Play zaprezentowała dwie nowe oferty dla użytkowników taryf na kartę. Formuły Unlimited różnią się od siebie ważnością, która wynosi 7 lub 30 dni oraz wielkością dołączonego pakietu danych.




Formuła Unlimited na kartę 7 dni 30 dni
Cena 9 zł 35 zł
Minuty na komórki bez limitu
Minuty na stacjonarne bez limitu
SMS-y do wszystkich sieci bez limitu
Pakiet internetowy 0,5 GB 3 GB
Aktywacja *111*406*1# *111*407*1#

Powyższe pakiety usług mają charakter cykliczny - automatycznie odnawiają się po utracie ważności.

Zobacz: regulamin promocji

Jak oceniasz nowe Formuły Unlimited na kartę w Play?

Bardzo atrakcyjne
21.08%
Atrakcyjne
26.99%
Nie wyróżniają się
21.28%
Mało atrakcyjne
14.46%
Bardzo mało atrakcyjne
14.77%
Nie mam zdania
1.43%

Wszystkich głosujących: 982


Źródło tekstu: Play, wł     

w sumie: 136
  • 0

    125. ~Triest  2015-08-20 21:45:49  host: public-gprs358598.centertel.pl

    ad 120. W Orange na kartę za jedno doładowanie - np. za 50 zł często można otrzymać w sumie nawet 112,50 zł, w tym 92,5 zł na konto główne - nominalnie 50 zł z tytułu doładowania + 40 zł za doładowanie przez mPotwór + 2,5 zł w ramach Skarbonki + 20 zł w drugim roku "Premii na kartę" oraz dodatkowo 90 minut na połączenia w ramach promocji "Masz minuty".
    Play pod tym względem jest daleko, daleko w tyle za Orange!

  • 0

    126. ~Triest  2015-08-20 21:49:33  host: public-gprs358598.centertel.pl

    ad 120. ...a do tego bonusowe GB za doładowanie w taryfach Orange Smart i Orange Free na kartę.

  • 0

    127. ~Tomek  2015-08-20 22:22:24  host: 088156227204.dynamic-ww-3.vectranet.pl

    A moze , by tak o bezpieczeństwo zadbali... ? http://tlp.is/7az

  • 1

    128. ~lo  2015-08-20 22:28:10  host: public-gprs361437.centertel.pl

    123 Marcin - ale demagogia - przypomina mi to czasy tzw. "komuny".
    Prawda przeważnie jednak jest taka: "tu 5 tam 10, gdzie indziej znowu 5" (tak jak napisałeś) i później ..... to uzbierane na piwko. Oczywiście, każdy ma do tego prawo i wydaje tak, jak ma ochotę - ale po co ta cała demagogia o oszczędzaniu?

  • -1

    129. ~wiz  2015-08-21 11:01:28  host: user-94-254-133-250.play-internet.pl

    Współczuje Wam, poważni użytkownicy telepolis.pl. Jak dzieciarnia włączy te pakiety za 10zł to w komentarzach będzie jeszcze większa jatka. :D

  • -1

    130. ~loooool  2015-08-21 12:46:10  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    Uruchomił to ktoś? działa?

  • -1

    131. ~  2015-08-21 15:26:10  host: cnm62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wg mnie dobra oferta, pozostaje tylko kwestia zasięgu z powodu którego między innymi przeniosłem się do orange, niby jest dużo lepiej ale do ideału i tak daleko. nie wiem czy ktoś zauważył ale plej zlikwidował usługę teleplay.

  • -2

    132. ~Piotr  2015-08-21 15:33:52  host: 78.10.173.76

    jak
    będę miał w tym interes to włączę najnowszą
    taryfę. Na razie mini max mi odpowiada. Ale cieszy fakt, że play nie pozostaje z tył za konkurencją, która na jego nadajnikach działa. Szkoda, że nie ma w nich mmsów. Czy zwróciliście uwagę na przesyłanie ich treści? W play z zawartością np.mp4 małe pliki nawet nie przechodzą między klientami na karte, a ten sam mms wysłany z play na nju dochodzi bez problemu. Sprawdziłem nie raz.

  • 1

    133. ~pit  2015-08-22 08:35:47  host: host-212.96.246.106.tvksmp.pl

    Pakiet netu jest do listopada.A potem zrobią jak virgin☺:-)

  • 0

    134. ~Gem.  2015-08-25 17:58:31  host: adob46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Słuchajcie czy comiesięczna opłata za Formułę Unlimited na kartę - czytaj te 35 zł ściągana będzie tylko ze środków z konta głównego czy też jeśli będą środki na koncie bonusowym (pakiet złotówek) najpierw z konta bonusowego, a potem z głównego?

  • 0

    135. ~pabloki  2015-08-25 18:01:30  host: 188.146.177.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    134 słuchaj, tak. pakiety mozna kupić tylko z konta głównego.

  • 1

    136. ~Gem.  2015-08-25 22:17:36  host: adob46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzięki 135. Czyli Play chcąc mieć na kartę no limit na połączenia i sms + pakiet danych
    (1) w ofercie ,,Formuła Unlimited na kartę'' kosztuje rocznie 420 zł (35 x 12)
    (2) w ofercie ,,Formuła Minimax'' kosztuje rocznie 564 zł (29 tel + 9 sms + 9 pakiet 1 GB neta)
    Rożnica 144 zł rocznie
    Czyli tylko przy Minimaxie coś można urwać i uzbiera się w bonusach -
    chyba jednak chcąc mieć nolimit na połączenia, smsy i przyzwoity net trzeba przerzucić się na Formułę Unimited na kartę?
    Jakie jest Wasze zdanie?

  • 1

    137. ~wi  2015-08-26 08:01:50  host: 185.9.124.208

    w nolimit play mamy 35zł i 3GB, w virgin 29zł i aż 5 GB. W play płacimy 6 zł więcej co w skali roku jednak jest to kilkadziesiąt zł.

  • -1

    138. ~dekada z play  2015-08-26 22:06:00  host: user-94-254-198-243.play-internet.pl

    A ja myślę, że play powinien wrócić do korzeni nie tylko jednym pakietem, nie jestem pierwszej świeżości więc bonusy, dodatki, kody specjalne itd. to inny wymiar a w przeciwnym razie otrzymanie dobrej oferty w jakiejkolwiek sieci czy to karta czy abonament graniczy z cudem. Play zapomniał z czego powstał: z kilku prostych i przejrzystych ofert i najtańszej oferty i to był klucz do sukcesu. I wciąż jest jak widać po nowych produktach starych sieci nju, virgin....

  • 0

    139.  2015-08-27 09:49:02

    kiedy do was dotrze że play działał w innej rzeczywistości pod kloszem parasolem, było mineło przepadło, teraz każda nowa oferta będzie obciążona ukrytymi podwyżkami i to wszyscy operatorzy będą stosować i stosują.

  • -1

    140.  2015-08-27 10:04:02

    Co tam podwyżki... Mnie denerwują reklamy w stylu: ,,teraz wszyscy przechodzą do plej, bo tylko plej ma zasieg wszystkich sieci"...
    :-(

  • -1

    141. ~wi  2015-08-27 16:46:40  host: user-94-254-133-12.play-internet.pl

    ad. 138. wiesz co?... masz rację! Kombinują, Kombinują a tu wystarczy znacznie mniej, właśnie prosta, przejrzysta i tańsza oferta (np. w orange 6GB za 6zł, w play 10GB za 10zł niby to samo lecz psychologia działa bo mamy aż 10 GB oraz Orange daje tylko na wakacje, a w play powinno być na stałe , w tym tkwi sukces! :))

  • 0

    142. ~anonimowy  2015-08-28 11:46:50  host: 78-11-3-227.static.ip.netia.com.pl

    całkiem przypadkiem wpadłem na nowy serwis playa http://tlp.is/6yp

  • 0

    143.  2015-08-28 21:55:31

    142 - to będzie nowa strona Play, jak na razie jest w testach już około dwóch miesięcy, nawet kiedyś było spotkanie prasowe na ten temat już jakiś czas temu.

  • 0

    144. ~Gunitor  2015-10-13 20:18:19  host: c97-66.icpnet.pl

    PLAY NAJLEPSZE!!!!

Dodaj swoją opinię