Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Formuła Smartfon Unlimited dla Firm

Play: Formuła Smartfon Unlimited dla Firm

orson_dzi 20 Maja 2015 16:58

5 12

Po klientach indywidualnych, tym razem klienci biznesowi otrzymają nową Formułę Smartfon Unlimited dla Firm.



Nowe Formuł Smartfon Unlimited dla Firm zaoferują klientom przede wszystkim rozmowy, SMS-y i Internet w roamingu oraz Internet bez limitu w kraju. Szczegóły znajdują się w tabelach poniżej.

Oferta bezterminalowa na 12 miesięcy:

 
Abonament 24,99 zł 34,99 zł 44,99 zł 64,99 zł 109,99 zł
Minuty i SMS-y do Play Nielimitowane
Połączenia na stacjonarne Nielimitowane
Połączenia do innych sieci  200 min Nielimitowane
SMS i MMS do innych sieci 0,19 zł Nielimitowane
Internet 300 MB Nielimitowane GB za 0 zł przez 6 msc Nielimitowane GB
2 GB 5 GB
Połączenia międzynarodowe w UE Brak 100 minut na umowę Nielimitowane
Roaming UE Brak 15 dni na umowę, nielimitowane SMS, MMS + 250 MB 30 dni na umowę, nielimitowane SMS, MMS + 500 MB Nielimitowane połącznia przychodzące, 500 min wychodzących, 300 SMS/MMS, 2 GB (na umowę)


Oferta z urządzeniem na 24 miesiące:




Abonament 29,99 zł 49,99 zł 59,99 zł 79,99 zł 119,99 zł
Abonament tylko SIM  19,99 zł 29,99 zł 39,99 zł 59,99 zł 89,99 zł
Minuty i SMS-y do Play Nielimitowane
Połączenia na stacjonarne Nielimitowane
Połączenia do innych sieci 200 min Nielimitowane
SMS i MMS do innych sieci 0,19 zł Nielimitowane
Internet 300 MB Nielimitowane GB za 0 zł przez 6 msc Nielimitowane GB
2 GB 5 GB
Połączenia międzynarodowe w UE Brak 100 minut na umowę Nielimitowane
Roaming UE Brak 15 dni na umowę, nielimitowane SMS, MMS + 250 MB 30 dni na umowę, nielimitowane SMS, MMS + 500 MB Nielimitowane połącznia przychodzące, 500 min wychodzących, 300 SMS/MMS, 2 GB (na umowę)


Koszt aktywacji numeru, to 39,99 zł. Aneksy w ofercie terminalowej są podpisywane na okres 25 miesięcy.

Data wprowadzenia oferty oraz regulaminy nie został jeszcze zaprezentowane.

Jak oceniasz nową ofertę Formuła Smartfon Unlimited dla Firm?

Bardzo atrakcyjna
13.85%
Atrakcyjna
14.10%
Nie wyróżnia się
13.85%
Mało atrakcyjna
12.82%
Bardzo mało atrakcyjna
42.82%
Nie mam zdania
2.56%

Wszystkich głosujących: 390





Źródło tekstu: Play     

w sumie: 43
  • -1

    24. ~  2015-05-21 09:36:08  host: apn-46-77-124-244.dynamic.gprs.plus.pl

    23, tak miażdży, że konkurencja spłaca swoje zobowiązania przed terminem i jest coraz bardziej wiarygodna finansowo. A play? Oh, wait...

  • 0

    25.  2015-05-21 09:56:03

    Nie bardzo rozumiem większości z Was... 29,99 złotych netto za nielimitowane rozmowy i wiadomości i do tego pakiet internetowy - to drogo? Za dużo? Ogarnijcie się trochę ;-)
    Dziwi mnie, ze Polska jest jaka jest przy takich specach... Nie ukrywajcie się! Dajcie się poznać! Zmieniajcie kraj!

  • -2

    26. ~pablok29  2015-05-21 10:15:51  host: 87-205-159-34.adsl.inetia.pl

    Szczekaczy na forum zawsze dużo tylko w Internecie bo na ulicy wszyscy jak psy z podkulonym ogonem siedzą.

  • -1

    27. ~  2015-05-21 10:17:11  host: n06-06-07.opera-mini.net

    @25, z reguły nie karmie troli ale pokaż mi w tabeli powyżej taki abonament, o którym piszesz.
    Czy to drogo, to sprawa względna ale ja płace taniej o 50%.

  • 1

    28.  2015-05-21 10:49:24

    27 - druga tabel, druga kolumna z cenami, oderta tylko SIM... Chyba u mnie ineczej niż u Ciebie nie widać?

  • -1

    29.  2015-05-21 10:51:09

    Jeśli płacisz taniej, to bardzo dobrze - bo pewnie nie korzystałeś z oferty standardowej? Ja, kiedy nie korzystam ze standardowych też dużo mniej płacę. Dlatego Plej, kiedy wchodziło, było dla mnie po prostu drogie. I jest drogie do dzisiaj ;-) Mam nadzieję, zę kumasz temat? Co innego porównywanie indywidualnych ofert i potrzeb do ofert standardowych?

  • 0

    30.  2015-05-21 10:54:31

    15 złotych za nielimitowane wszystko i pakiet internetowy? Zdradź co to za oferta, może zasilę szeregi klientów tego operatora?

  • 0

    31. ~mike  2015-05-21 13:25:03  host: 89-66-41-127.dynamic.chello.pl

    @27, zatem co to za oferta za 15zł?

  • 1

    32. ~Znafca  2015-05-21 13:25:31  host: 185-10-26-111.static.ip.hexaoperator.pl

    30netto czyli dla normalnej firmy cena końcowa (vat odliczą) i mamy ofertę jak w Virgin. Żaden operator strukturalny nie ma nawet zbliżonej oferty do tego co pokazał Play, a Wy piszecie że mają taniej i to jest drogo. No ludzie ogarnijcie się!

  • 0

    33.  2015-05-21 14:08:52

    Tutaj jest internet bez limitu tak naprawdę? czy tak jak w ofertach indywidualnych, 10 GB z max prędkością, a później 1 Mbit/s ograniczenie prędkości.

  • -1

    34. ~butters  2015-05-21 14:23:44  host: 2.marianwitek.pl

    Tylko sim drożej niż Viking, Virgin no i musisz wziąć ze zobowiązanie, ja tu nie widzę żadnego sensu. I do tego te zasra... zgody marketingowe. Do niedawna byłem prawie fanboyem Playa ale podążyli w kierunku innych pazernych typu Plus, T-Mobile. Do widzenia powoli 6 numerów da zarabiać innym operatorom.

  • -1

    35.  2015-05-21 14:29:45

    34 - oferta Virgin Mobile - 29 zł za wszystko bez limitu bije pewnie rekordy popularności? Klientów mają tyle, że pewnie przy najbliższych publikacjach statystyk zobaczymy oddzielną pozycję, a nie w kupie z innymi MVNO? A może nawet przeskoczy takiego Plusa?

  • 1

    36. ~ZNAFCA  2015-05-21 14:31:38  host: 185-10-26-111.static.ip.hexaoperator.pl

    Klient który ma firmę (taką prawdziwą). Woli podpisać umowe i mieć spokój, niż śledzić czy MVNO nie zmienił oferty, nie zwinął się etc. Dodatkowo nie wyobrażam sobie poważnego biznesmena jak idzie w gangolu po doładowanie do kiosku, albo przerywa mu rozmowe z kontrahentem bo zapomniał doładować konto. Butter czy rozumiesz już czemu biznesowi wolą lojalki? I czy umiesz odróżnić Janka co prowadzi warzywniaka od firmy?

  • -2

    37. ~butters  2015-05-21 14:36:25  host: 2.marianwitek.pl

    @36 mam firme i 6 numerów, jeśli uważasz że garniak i pewnie "ifon" świadczą o prestigu firmy to powodzenia. W dobie dzisiejszych technologii co to za problem doładować konto...

  • -2

    38. ~butters  2015-05-21 14:39:40  host: 2.marianwitek.pl

    @35 Jak dla mnie MVNO mogą mieć i 10 klientów, nie interesują mnie pseudostatystyki, gdzie połowa "aktywnych" numerów leży w szafie lub w koszu. Ja szanuję swoje pieniądze, do niedawna Play był świetny a teraz to tylko maszynka do zbierania haraczu.

  • 1

    39. ~  2015-05-21 14:49:10  host: n08-02-01.opera-mini.net

    @30, niestety to Play wiec nie zasilisz tego operatora. Dokladnie to 19zl brutto

  • 1

    40. ~znafca  2015-05-21 14:56:23  host: 185-10-26-111.static.ip.hexaoperator.pl

    Butters jak widze nie odróżniasz klienta biznesowego od pseudo biznesmena. Klient w garniaku to przykład. Mój wujek prowadzi firmę, malutką i szkoda mu czasu na śledzenie ofert i doładowywanie konta, bo w tym czasie zarobi na 10 takich kart po 30zł. Ty szanujesz pieniądze, on czas, a czas to pieniądz i wychodzi na tym sporo do przodu, nie mówiąc o świętym spokoju ;)

  • -2

    41. ~snawca  2015-05-22 15:31:06  host: 212.160.172.84

    Już widzę właściciela wyrobiska rekultywującego wysypiska wraz z sprzedażą kruszywa z MNVO. Oferta biznesss jest dla biznesu a nie dla SO/HO( dla kretynów SmallOffice HomeOffice) więc oferta tragiczna. Pakiet na całą umowę?? To chyba żart. Mając poważną firmę i robiąc konkretne interesy na MNVO pozwolić sobie nie można. Np Inwestycje są ubezpieczane, ubezpieczyciel filtruje wypłacalność i ocenia zdolność sfinalizowania przedsięwzięcia. Dzwoni do mnie ktoś s propozycją współpracy to sam go sprawdzam dzwoniąc do operatora prosząc o to czy nr jest zarejestrowany na firmę osobe prywatna czy "wolny". Tel Stacjonarny jest w firmach tylko po to by był stały kontakt, wiarygodność firmy, adres siedziby itp.... ahhhhh poco mi kopać sie koniem!

  • -1

    42.  2015-05-23 11:04:19

    Oferta od drogiego T-Mobile gorsza a wszyscy tak mówią jak tam drogo

  • -2

    43.  2015-05-23 12:55:59

    41 - ja mam firmę z tzw. SOHO... Mam kilka abonamentów z taryfami firmowymi. Jeden od 16 niemal lat nawet. Dlaczego twierdzisz, ze oferta biznes nie jest dla mnie?

Dodaj swoją opinię