Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Formuła Rodzina na 4 karty SIM

Play: Formuła Rodzina na 4 karty SIM

LuiN 28 Marca 2014 12:59

17 16
Sieć Play zaprezentowała nową ofertę abonamentową, w której w jednym planie obsługiwane są 4 karty SIM ze wspólnym pakietem usług.

Dostępne są 3 warianty usługi: Formuła Rodzina 4.0, Formuła Rodzina 4.0+ i Formuła Rodzina Europa. W ofercie bez telefonu kosztują one miesięcznie odpowiednio 99,99 zł, 139,99 zł i 179,99 zł, a z telefonem 139,99 zł, 179,99 zł i 219,99 zł. Oferta z telefonem przewiduje jeden telefon z wyższej półki lub dwa "standardowe".

W ramach Formuły Rodzina 4.0 klient otrzymuje:
  • 4 karty SIM,
  • wspólny pakiet danych 250 MB,
  • nielimitowaną łączność LTE do końca 2014 roku,
  • nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,
  • SMS-y i MMS-y w cenie 19 gr,
  • połączenia na numery stacjonarne w cenie 29 gr/min,
  • połączenia odbierane w UE w cenie 36 gr/min,

W ramach Formuły Rodzina 4.0+ klient otrzymuje:
  • 4 karty SIM,
  • wspólny pakiet danych 2 GB,
  • nielimitowaną łączność LTE do końca 2014 roku,
  • nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • połączenia na numery stacjonarne w cenie 29 gr/min,
  • połączenia odbierane w UE w cenie 36 gr/min,

W ramach Formuły Rodzina Europa klient otrzymuje:
  • 4 karty SIM,
  • wspólny pakiet danych 2 GB,
  • nielimitowaną łączność LTE do końca 2014 roku,
  • nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • nielimitowane połączenia na numery stacjonarne,
  • 2000 min na połączenia odbierane w UE (na całą umowę), potem w cenie 36 gr/min,

Do tych abonamentów zarówno w wariancie z telefonem, jak i bez telefonu sieć umożliwia dokupienie oferty domowego Internetu z routerem Wi-Fi (za 1 zł) z pakietem 25 GB za 49,99 zł miesięcznie. Oferta Play Online dokupowana do konta umożliwia transfer także w roamingu krajowym oraz wykorzystywać go poza domem na każdej z kart SIM.

Według szacunków P4, w Polsce jest 6,6 mln gospodarstw domowych składających się z 3 i więcej osób. Na taką rodzinę przypada średnio 3,4 telefonu, a rachunki wynoszą około 170 zł miesięcznie (bez Internetu). Konto w nowych Formułach może mieć do 29 kart w wersji dla biznesu (plus ewentualnie Play Online) i 8 dla osób prywatnych (plus ewentualnie Play Online).

W najtańszym z wariantów można będzie dokupić paczkę nielimitowanych SMS-ów (30 zł miesięcznie), a we wszystkich dodatkowe pakiety danych na wszystkie karty na konto.

Umowa bez telefonu zawierana jest na 24 miesiące, okres ten liczony jest niezależnie dla każdej z kart w miarę dołączania. Jeżeli z usługi korzysta tylko jedna karta, to opłata abonamentowa jest obniżana o połowę. Dołożenie drugiej powoduje naliczanie pełnej kwoty abonamentu.

Ofertę promować będzie Anna Przybylska i Paweł Małaszyński.

Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia


Jak oceniasz taryfy Play Formuła Rodzina?

Bardzo atrakcyjne
15.50%
Atrakcyjne
14.36%
Nie wyróżniają się
9.91%
Mało atrakcyjne
22.87%
Bardzo mało atrakcyjne
34.43%
Nie mam zdania
2.92%

Wszystkich głosujących: 787


Źródło tekstu: Play, wł     


Dodaj do:

Tagi: play | formuła rodzina

w sumie: 95
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79.  2014-03-29 20:31:11

    A nie lepiej dla rodziny 2+2, wziąć mini max x2 +virgin mobile x2?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    80.  2014-03-29 20:32:06

    lub mini max x2 +play formuła sms x2?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    81.  2014-03-29 23:10:38

    buba1234 - jeśli ktoś stwierdzi, ze to lepsze, to na pewno weźmie. Tak prymitywnie postawione pytanie mnie osobiście prowokuje do odpowiedzi - nie, nie lepiej ;-) A to dlatego, ze prepaid mi służy tylko do przetrzymywania fajnych numerów ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82.  2014-03-29 23:13:02

    77. - no właśnie... żal ;-) Ja nawet minuty nie potrzebuję - ani na odbieranie ani na dzwonienie w roamingu - nie korzystam - jestem przyzwyczajony do kraju i nie mam jakoś szczególnej ochoty na wyjazdy poza granicę ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83. ~  2014-03-30 10:09:43  host: apn-31-2-43-92.dynamic.gprs.plus.pl

    @79, dla rodziny zamawiam darmowe startery Virgin z 8 zł, wypisujemy/wydzwaniamy je, potem przenosimy do Play dla zyskania 75 zł i RWK kosztem 10 zł doładowania :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84. ~  2014-03-30 10:15:40  host: apn-31-2-43-92.dynamic.gprs.plus.pl

    @79, chociaż faktycznie można rozważać czy bardziej opłaci się te 75za10 na RWK (258 minut to wydzwonienia) czy 2014 minut na 3 miesiące :) Zależy kto ile dzwoni. Dzieciarnia uwielbia mesować, a dla ponad 800 mesów z RWK chyba warto przenieść numer i doładować te 5+5.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    86.  2014-03-30 12:40:39

    Oferta ma potencjał przy rabacie 50% ;) Na co dzień w prepaidzie jest bonus 15% i nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne to ok. 24 zł. na miesiąc. a z SMSami 32 zł. Jak ktoś się nadzieje na bonus +200% to nie ma co kalkulować. Internet mobilny też można mieć za grosze na drugiej karcie SIM. Jak będzie nośna reklama to pewnie będą to dobrze sprzedawać bo ludzie nie mają pojęcia o ofertach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87. ~Maqs  2014-03-30 17:24:11  host: afiz18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trochę za drogo. Ofertę niedoszacowali. Jeżeli to ma być na firme - ok. Ale dla indywidualnego jest za drogo.
    Przykładowo najprostsza opcja w nju: 4x19 zł za połączenia to 76 zł, mikry pakiet internetowy to 7zł razem 83 zł, bezpłatne lte raczej magnesem do oferty nie jest :/ Jakby opcja najprostsza kosztowała marketingowe 79 zł to może miałoby sens a tak skórka za wyprawkę.
    Pomysł ciekawy, ale cenowo mało korzystny. Dodatkowo obliczenia moje zakładały, że każdy wykorzsyta na maxa połączenia, a jak w rodzinie jest ktoś kto mniej rozmawia to w ogólnym rozrachunku mniej się zapłaci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    88.  2014-03-30 18:04:05

    @87 tylko w NJU nie ma stacjonarnych a przeciętny klient może te 5 zł. przedzwonić. Ponadto w MiniMaxie jak się wysyła SMSy czy MMSy z bramki to nie liczą za ich wysłanie. Mają buga. W NJU wyjdzie za to 38 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    89. ~Mini Mini  2014-03-30 23:43:55  host: 89-78-223-36.dynamic.chello.pl

    W teorii największą zaletą może być odliczenie od dochodu ( 20 % przy podatku liniowym ). A więc pełny no-limit ( niecałe ) 180 PLN - odjąć 20 % - to daje 144 PLN. Podzielić to na cztery to 36 PLN na numer do zapłaty. A więc nie jest źle, ale przysłowiowego "tyłka" nie urywa. Można taniej wykombinować na połączeniu Mini-Maxa i Virginmobile.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    90. ~krzysiek  2014-04-01 08:10:56  host: tytan.zeork.com.pl

    lipa straszna ta oferta, zmuszaja do placenia za cos z czego np ja nie skorzystam i za stacjonarne i sms/mms trzeaba dodatkowo placic, porazka umowa na 24m, PLAY słabiutko puki co mam dobra stara oferte u was ale to co nowe to tragedia. Takimi warunkami nie skusicie mnie za pol roku

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    91. ~  2014-04-01 13:31:23  host: n05-06-08.opera-mini.net

    90. Rozumiem ze lepiej jest placic oddzielnie za kazdy abonament np 4X69,99 zł niz skorzystac z tej oferty i placic 139,99 zł miesiecznie. W sumie to zaden problem jak ktos lubi przeplacac. Oferta jest swietna mozna ja dopasowac i dodawac kolejne karty SIM za 24,99 zł. Gdzies moze jest lepsza oferta dla rodziny?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    92. ~krzysiek  2014-04-01 18:59:46  host: affu237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    91. ja mam oferte w play ale ta stara tzn 18,45zl za 300min do wszystkich wymienne na sms/mms w play i na stacjonarne no limit + 12,30zl za internet ,a drugi numer ta sama opcja ale bez internetu wychodzi 49,20zł/mies za dwie karty, wiec kolego nie czaruj jak donald ze tak jest lepiej bo tak powiedzieli w reklamie, to swiadczy o braku wlasnego zdania no i nie bede mowil czego jeszcze, taki abonament mi smialo wystarcza i mam to czego potrzebuje i wiem za co place ale tez wiem ze play stac na wiecej wiec kolego nie naganjaj

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    93. ~  2014-04-02 00:15:10  host: user-109-243-84-119.play-internet.pl

    Przechodzę do orange do nowych smartplanow

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    94. ~Evl  2014-04-03 10:39:07  host: internet.skynt.pl

    Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy co nowa oferta to jest wszystko prawie tak samo, tylko inaczej sformułowane?
    Szlag mnie trafia z tymi coraz nowszymi ofertami, pakietami, promocjami.... Wszystko jest tak skonstruowane, żeby przypadkiem zbyt mało nie zapłacić...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    95. ~kilo  2014-04-18 21:41:44  host: n14-02-08.opera-mini.net

    ... Najlepiej to byście chcieli nic nie płacić, rozmawiać pisać z internetu korzystać za darmo i najlepiej aby ktoś wam jeszcze za to dopłacał Play najlepszy zasięg w Polsce umowy na korzystnych i konkurencyjnych warunkach trwania umowy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    96. ~qwer  2014-04-24 13:12:54  host: ip131A-zub.gl.digi.pl

    Siec PLAY wprowadza nowe formuły, które są bezsensowne tzn mam na myśli Formuła Rodzina Europa. Formuła jest daremna i wprowadza w błąd ponieważ obowiązuje tylko i włącznie na terenie Polski, więc jaka to Europa??!! Po co pisać, że Europa skoro z pakietów nie można korzystać poza Polską?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    97. ~Koperek  2014-05-16 12:22:51  host: 81.219.84.18

    @96 umiesz czytac? To czytaj ze zrozumieniem to sie dowiesz dlaczego Europa.