Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Formuła Komfort dla Firm przez 6 miesięcy za darmo

Play: Formuła Komfort dla Firm przez 6 miesięcy za darmo

sirmark 16 Maja 2014 20:23

1 12

Od 16. maja w taryfach Formuła Komfort dla Firm przez 6 pierwszych miesięcy opłata abonamentowa wynosi 0 zł.



 

Zobacz: Play: Formuła Komfort dla Firm z 4 kartami SIM


W ramach promocji abonament w ofercie Formuła Komfort dla Firm z czterema lub więcej kartami SIM i wspólnym pakietem usług dostępny będzie za 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy:


play formula komfort 6 mc


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 55
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    39.  2014-05-17 23:14:52

    AS - niestety nie wszyscy podają ARPU oddzielnie dla biznesu i klienta indywidualnego... Ale tam gdzie podają, mimo tańszej ceny, ARPU jest zdecydowanie wyższe niż od klienta indywidualnego ;-) Firmy raczej znacznie więcej dzwonią niż przyjmują połączeń. Produkcyjne zwłaszcza, usługowe mniej - np. ci co gaz wożą w butlach do domów klientów - nie wiem czy w ogóle gdzieś dzwonią ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    40.  2014-05-17 23:16:59

    Ja nigdy nie kasuję liczników więc to może być niewiarygodne, ale w tej chwili mam 55:26:56 nawiązanych i 55:30:01 odebranych ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~cbr600  2014-05-18 00:36:05  host: n09-03-06.opera-mini.net

    Telepolis.pl milczy w sprawie wyłączenia sieci Orange z roamingu krajowego sieci Play. Dziwne.Temat dość istotny, szczególnie po za miastami, gdzie tylko są maszty T-Mobile i sporadycznie Plusa i na lekarstwo bts Play.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~Arek  2014-05-18 07:12:20  host: 89-74-52-187.dynamic.chello.pl

    Niedługo wszyscy będą zaskoczeni jak zniknie zasięg PLUSA. Mam info od Playa, że roaming krajowy z plusem jest tylko do końca roku !!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~Ekonom  2014-05-18 08:56:44  host: n16-04-03.opera-mini.net

    @41.: wlo ma rację w sprawie z zasady niższych cen za wielopaki, czy też produkty w dużych opakowaniach. Hiper-, supermarkety oraz dyskonty zarabiają przed wszystkim na obrocie jak największą ilością towaru! Z ich perspektywy zabawa w pompowanie cen pojedynczych sztuk, czy też jakieś celowe rozrywanie wielopaków jest bezsensowne i nieekonomiczne. Dla nich priorytetem są wysokie wskaźniki rotacji towarów, czy też jak największ "koszyk" przypadający na klienta. To o czym piszesz to są sporadyczne przypadki. Co się zaś tyczy roamingu krajowego Play to oczywiście, że nie może się on równać z zasięgiem macieżystym u operatorów świadczących tenże roaming.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~@43-  2014-05-18 09:34:17  host: user-94-254-131-39.play-internet.pl

    43- to byłby jeden z gorszych newsów na temat Play

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46.  2014-05-18 10:04:33

    43- plus może tak postąpić ze względu na inne podejście do play sieci t-mobile, mówiąc krótko stworzenie taniej marki pod tytułem play będąc właścicielem obu marek, t-mobile i play.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    47. ~paulostan  2014-05-18 15:13:07  host: s09-15.opera-mini.net

    Wiec morał taki ze plej to nic pewnego -dziekuje ....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48.  2014-05-18 16:34:48

    42. Roaming Orange w Play można włączyć przez BOK. Sam korzystam z roamingu w Pkusie i pisanie "sporadycznie" o tej sieci jest niepoważne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49.  2014-05-18 16:36:24

    47. Od 7 lat mam tam numer, szkoda tylko, że tak późno o tym się dowiaduje :) - nic pewnego...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~betsy  2014-05-18 17:15:49  host: n05-03-03.opera-mini.net

    @40 wlo, u mnie lekkie 'nadwykonanie', ale myślę, że w granicach normy: wychodzące 16:24:25, przychodzące 13:33:52. Sty-gru 2013 AI Max 49, od sty 2014 Formuła 4.0 (12+). Przynajmniej połowa nawiązanych to stacjonarki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~  2014-05-18 19:01:32  host: z28-04.opera-mini.net

    oferta nawet przy tym rabacie nie jest rewelacją więc nie warto-szczególnie w przypadku firm-zmieniać operatora dla 6m-cznej promocji. Nic szczególnego

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~Nokiak  2014-05-19 00:00:48  host: n10-08-04.opera-mini.net

    @50.: Rozumiem, że nasz na myśli przede wszystkim siebie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~xs  2014-05-19 07:35:03  host: 213-238-95-83.adsl.inetia.pl

    #42 sporadyczne maszty plusa i t-mobile? :D Przezabawny tekst. Czy widziałeś kiedyś stronę btsearch? Przy Play to T-Mobile jest mocarzem zasięgu - nie wspominając już o Plusie który samodzielnie świadczy usługi na terenie całego kraju.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55.  2014-05-19 08:48:30

    ~betsy - ja nie podaję żadnych statystyk, do tego jednoznacznie zaznaczyłem, ze od ostatniej aktualizacji firmware (a to dawno było) i "oczyszczeniu" przy okazji telefonu z danych, przy zapewne kilku, jeśli nie kilkunastokrotnym "przekręceniu" licznika na teraz mam taki jego stan. Być może mam przychodzących 2 razy więcej niż wychodzących? Ale akurat tak się zdarzyło, że liczniki są niemal identyczne? Nie wiem tego ;-) Wiem co mam na billingu - i to mnie najbardziej interesuje, bo za to płacę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~betsy  2014-05-19 09:29:37  host: n16-04-06.opera-mini.net

    wlo - jasne. Po Twoim wpisie z ciekawości zajrzałam na liczniki i stąd mój post. Ale to w sumie OT, więc dość już o tym :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57.  2014-05-19 11:19:02

    @39wlo. Przy ofercie no limit ciężko o zysk z dzwonienia bo ile by klient nie wykonał połączeń i tak więcej nie zapłaci niż abonament. Wręcz przeciwnie im więcej połączeń poza sieć tym większe straty... Myślę, jednak, że mam rację co do MTR. W firmach mają dane i wiedzą, że taki klient przynosi większe zyski z powodu większej ilości połączeń przychodzących.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~xxxxx  2014-05-19 15:04:13  host: nsithb13.blokowe.pl

    No nie moge. 50 postów i prawie zaden o ofercie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59.  2014-05-19 17:47:13

    A co tu komentować? pól roku za darmo to pół roku za darmo. Coś nadzwyczajnego albo co? Nie sądzę. Wręcz przeciwnie - Plej musi gonić konkurencję ;-)